Drén v zubu - upadl, spolkla jsem ho

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lucc23
Stálice 97 příspěvků 19.06.17 22:51
Drén v zubu - upadl, spolkla jsem ho

Roste mi moudrak, dostala jsem do toho zánět. Zubař mi tam dává drény, každý den ho navštěvují na výměnu drénu. Teď jsem zjistila, že ho tam nemám a nejspíš jsem ho spolkla. Může to mít následek? Ráno jdu znova na nový

Reklama

Reklama

Reakce:

monrom
Echt Kelišová 8175 příspěvků 19.06.17 22:57

@Lucc23 Ne. Klidně počkej do zítřka, znovu vyčistí a dá nový dren.

Malaga
Neúnavná pisatelka 19323 příspěvků 19.06.17 22:58
@Lucc23 píše:
Roste mi moudrak, dostala jsem do toho zánět. Zubař mi tam dává drény, každý den ho navštěvují na výměnu drénu. Teď jsem zjistila, že ho tam nemám a nejspíš jsem ho spolkla. Může to mít následek? Ráno jdu znova na nový

Ne, následek to mít nebude, maximálně, že by se ten „otvor“ stáhnul…ale dr. si s tím poradí.

klafina123
Závislačka 2518 příspěvků 20.06.17 06:48

Nic se neděje, vykadíš ho :). Předpokládám, že Ti tam dává buď rukavicový dren nebo obvazový (kousíček obvazu).Jsou tak maličké, že na Tvoje trávení to nebude mít žádný vliv. Jedinné co se může stát, že se Ti ta mezírka, kam drén Dr. dává, že se stáhne a pak to bude trošku bolet, až bude dávat drén nový. Držím palce, ať se brzy uzdravíš, protože zuby…brrr.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Jsem těhotná a partner mi zahnul. Přesto zůstávám

Čekáte miminko a zjistíte, že je vám partner nevěrný. Bohužel takovou situaci... číst dále >

Články z Ona Dnes

Natálie Kocábová: Asi už nebudu chlapům tak věřit

Protekční dcera, tak se na ni léta pohlíželo. Aby ne, když ji otec v patnácti... číst dále >

VIDEO: Konec zpocených prsů, slibuje nový kousek prádla obdařeným ženám

Nový kousek dámského prádla Ta-ta towel vyvolává velkou diskusi. Zatímco ženy... číst dále >

Reklama