Reklama

Dřepování na zastávce - je to moc divné?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Pudloslava
Vesmírná mluvilka 34061 příspěvků 01.12.17 15:15
Dřepování na zastávce - je to moc divné?

Jak byste hleděly na čtyřicetiletou ženštinu, která by si krátila čas čekání na dopravní prostředek dřepováním? Je zima, drkotám, fyzická námaha je nejjednodušší, nejúčinnější a nejzdravější způsob, jak se rozehřát. Ale nedělám to, protože se stydím.
Nepůjde do toho někdo se mnou, ať je z podivínství nový společenský fit fenomén?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »

Reklama

Reakce:

aiwwa
Neúnavná pisatelka 16649 příspěvků 01.12.17 15:18
@Pudloslava píše:
Jak byste hleděly na čtyřicetiletou ženštinu, která by si krátila čas čekání na dopravní prostředek dřepováním? Je zima, drkotám, fyzická námaha je nejjednodušší, nejúčinnější a nejzdravější způsob, jak se rozehřát. Ale nedělám to, protože se stydím.
Nepůjde do toho někdo se mnou, ať je z podivínství nový společenský fit fenomén?

já to nedávno provozovala u nás na nádraží, když mi ujel vlak a další jel až za půl hodiny. Ale je fakt, že mě asi nikdo neviděl. :mrgreen:

lamicina
Ukecaná baba ;) 1890 příspěvků 01.12.17 15:19

:mrgreen: :mrgreen: promyslím to. Já přeskakuju z nohy na nohu, něco jako skákat panáka na místě. Někdy lidi koukaj no, někdy prohodí něco na povzbuzení-

jenny.fields
Generální žvanilka 24744 příspěvků 01.12.17 15:20

Koukala bych se, jestli dřepuje správně nebo si likviduje kolena. Možná bych přemýšlela, jestli ji nerupnou kalhoty. Obecně by mi to bylo fakt jedno. Dělat to nebudu, MHD nejezdím :mrgreen:

Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2301 příspěvků 01.12.17 15:20
@Pudloslava píše:

Měla bys upaženo?

Tichošlápek
Extra třída :D 10109 příspěvků 01.12.17 15:21

Jako na magora :mrgreen: promiň :mrgreen:

fenny
Kelišová 5283 příspěvků 01.12.17 15:21
:palec:

Pudloslava
Vesmírná mluvilka 34061 příspěvků 01.12.17 15:21
@lamicina píše: :mrgreen: :mrgreen: promyslím to. Já přeskakuju z nohy na nohu, něco jako skákat panáka na místě. Někdy lidi koukaj no, někdy prohodí něco na povzbuzení-

mě se zdá, že tohle není moc efektivní.

Pudloslava
Vesmírná mluvilka 34061 příspěvků 01.12.17 15:22
@Nowuka2 píše:
Měla bys upaženo?

předpokládám, že bych držela v rukách nákup :-)

Pudloslava
Vesmírná mluvilka 34061 příspěvků 01.12.17 15:22
@aiwwa píše:
já to nedávno provozovala u nás na nádraží, když mi ujel vlak a další jel až za půl hodiny. Ale je fakt, že mě asi nikdo neviděl. :mrgreen:

beru tě do týmu :-)

lamicina
Ukecaná baba ;) 1890 příspěvků 01.12.17 15:22
@Pudloslava píše:
mě se zdá, že tohle není moc efektivní.

já se u toho zahřeju rychle :lol: pro mě lepší jak dřepy v kabátě

aiwwa
Neúnavná pisatelka 16649 příspěvků 01.12.17 15:23

Já měla sukni tak nemělo co rupnout, v těsných džínách nevím

Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2301 příspěvků 01.12.17 15:24
@Pudloslava píše:
předpokládám, že bych držela v rukách nákup :-)

Tak pokud bys měla upaženo i s nákupem tak ano, asi bych hleděla, co se ti stalo :lol: Ale jinak mi jsou obecně lidi volní, i když asi bys mi vyčarovala úsměv na tváři, to zas asi jo :lol:

Pudloslava
Vesmírná mluvilka 34061 příspěvků 01.12.17 15:24
@jenny.fields píše:
Koukala bych se, jestli dřepuje správně nebo si likviduje kolena. Možná bych přemýšlela, jestli ji nerupnou kalhoty. Obecně by mi to bylo fakt jedno. Dělat to nebudu, MHD nejezdím :mrgreen:

kalhoty by mohy být problém, zrovna tak vhodná obuv - já ale na dámičku rezignovala právě protože se v kramflekách blbě běhá.

Pudloslava
Vesmírná mluvilka 34061 příspěvků 01.12.17 15:24
@lamicina píše:
já se u toho zahřeju rychle :lol: pro mě lepší jak dřepy v kabátě

skáčeš snožmo?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Konec rodin, odvlečené děti a vláda gayů? O tom Istanbulská úmluva opravdu není

Istanbulská úmluva. Termín, který oživl po vystoupení monsignora Petra Piťhy.... číst dále >

Stala se mladá herečka obětí agresorů, nebo ji k zemi poslal alkohol?

Z toho jde strach! V baru na pražské Vinohradské třídě mělo dojít k napadení... číst dále >

Články z Ona Dnes

Potraviny, které vám na podzim pomohou s hubnutím i posílením imunity

Když chcete zhubnout, je právě podzim ideálním obdobím pro začátek diety.... číst dále >

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >