Dřevěná autodráha z Lidlu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Andrea12
Nováček 5 příspěvků 14.12.16 14:12
Dřevěná autodráha z Lidlu

Ahoj,

sháním autodráhu z Lidlu, v mém okolí již (dlouho) nikde není. Nemáte prosím někdo na prodej (novou i použitou), příp. tip, kde by se ještě dala sehnat?

Syn ji viděl, když byl se mnou v obchodě a byl z ní unešený, ale to jsem ji koupit nemohla, dárky přece nosí Ježíšek… A když jsem se odpoledne vrátila, už byla pryč. Děkuju.

Reakce:
smudlinky
Závislačka 2613 příspěvků 336 inzerátů 14.12.16 14:15

Autodráha? tu měli myslím jen plastovou, vláčkodráhu mívají dřevěnou, ale bývá rychle pryč a jen 1× ročně- před vánoci.

analoja
Závislačka 3781 příspěvků 14.12.16 14:25

Já minulý týden kupovala k dřevěné dráze v Lidlu autíčka (těch měli ještě dost, jestli mají i dnes, nevím)… dvě krabice různých a zkoušela, jestli budou pasovat k dřevěné dráze z Ikei… a pasujou. A ta Ikea to mívá furt. Včera chlap dokupoval nějaký koleje i s mostkem,… mám pocit, že k tomu měli i nějaké garáže.

Andrea12
Nováček 5 příspěvků 14.12.16 14:27

Jo jo, opravdu autodráha - jsou dvě jako by koleje vedle sebe, ale jezdí po nich autíčka. Kompatibilní s vláčkodráhami. Měly tam dva typy… Tu klasickou vláčkodráhu pořád mají, ale autodráhu už ne.

bibi2233
Kecalka 471 příspěvků 13 inzerátů 14.12.16 14:29

Máme dvě, manžel letos omylem koupil znovu, přemýšlím, že bych tu loňskou neotevrenou prodala, jsou skoro stejne, jen barva tramvaje nebo co to je za auticko je jiná a pak nějaké drobné odlišnosti v příslušenství. Když tak dejte vedet

bibi2233
Kecalka 471 příspěvků 13 inzerátů 14.12.16 14:40

Tak jsem se teď dívala, a rozdíl je v barvě tramvaje - letošní je zelená, loňská modrá. A pak takové ty puzzlíky s cestičkama jsou trochu jiné. Jinak zbytek stejný. A ještě jsem našla sadu čtyř autíček a jeden vrtulník jako příslušenství k té dráze (hasiči, sanitka, policie atd.), to máme dokonce omylem 3× :D Tu letošní sadu jsem už dala na zabalení pod stromeček prarodičům.

Andrea12
Nováček 5 příspěvků 14.12.16 14:48

Jé, prosím, určitě bych od Vás tu starou ráda koupila! Syn ten rozdíl nepozná :-)
Napište mi prosím číslo účtu a částku, hned převedu.

bibi2233
Kecalka 471 příspěvků 13 inzerátů 14.12.16 14:53

Napíši Vám soukromou zprávu.

LLenule111
Závislačka 3399 příspěvků 14.12.16 15:50

Jinak jsem viděla dřevěnou dráhu tu z lidlu na bazoši.

Andrea12
Nováček 5 příspěvků 14.12.16 17:38
@LLenule111 píše:
Jinak jsem viděla dřevěnou dráhu tu z lidlu na bazoši.

Paní ji už nemá, psala jsem jí, inzerát už není aktuální…

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Lidé na mě plivou kvůli roli v Ordinaci, postěžoval si nám Ján Jackuliak

Lidé v Česku znají slovenského herce Jána Jackuliaka (40) především jako... číst dále >

Udělejte pápá! Tito čeští lehkoživkové zmizeli nebo mizí z YouTube a jsme za to rádi

Přičichli ke slávě a lehce vydělaným penězům. A teď pomalu, ale jistě mizí ze... číst dále >

Články z Ona Dnes

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >