Dřevěná autodráha z Lidlu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Andrea12
Nováček 5 příspěvků 14.12.16 14:12
Dřevěná autodráha z Lidlu

Ahoj,

sháním autodráhu z Lidlu, v mém okolí již (dlouho) nikde není. Nemáte prosím někdo na prodej (novou i použitou), příp. tip, kde by se ještě dala sehnat?

Syn ji viděl, když byl se mnou v obchodě a byl z ní unešený, ale to jsem ji koupit nemohla, dárky přece nosí Ježíšek… A když jsem se odpoledne vrátila, už byla pryč. Děkuju.

Reakce:

smudlinky
Závislačka 2554 příspěvků 347 inzerátů 14.12.16 14:15

Autodráha? tu měli myslím jen plastovou, vláčkodráhu mívají dřevěnou, ale bývá rychle pryč a jen 1× ročně- před vánoci.

analoja
Závislačka 3780 příspěvků 14.12.16 14:25

Já minulý týden kupovala k dřevěné dráze v Lidlu autíčka (těch měli ještě dost, jestli mají i dnes, nevím)… dvě krabice různých a zkoušela, jestli budou pasovat k dřevěné dráze z Ikei… a pasujou. A ta Ikea to mívá furt. Včera chlap dokupoval nějaký koleje i s mostkem,… mám pocit, že k tomu měli i nějaké garáže.

Andrea12
Nováček 5 příspěvků 14.12.16 14:27

Jo jo, opravdu autodráha - jsou dvě jako by koleje vedle sebe, ale jezdí po nich autíčka. Kompatibilní s vláčkodráhami. Měly tam dva typy… Tu klasickou vláčkodráhu pořád mají, ale autodráhu už ne.

bibi2233
Kecalka 463 příspěvků 9 inzerátů 14.12.16 14:29

Máme dvě, manžel letos omylem koupil znovu, přemýšlím, že bych tu loňskou neotevrenou prodala, jsou skoro stejne, jen barva tramvaje nebo co to je za auticko je jiná a pak nějaké drobné odlišnosti v příslušenství. Když tak dejte vedet

bibi2233
Kecalka 463 příspěvků 9 inzerátů 14.12.16 14:40

Tak jsem se teď dívala, a rozdíl je v barvě tramvaje - letošní je zelená, loňská modrá. A pak takové ty puzzlíky s cestičkama jsou trochu jiné. Jinak zbytek stejný. A ještě jsem našla sadu čtyř autíček a jeden vrtulník jako příslušenství k té dráze (hasiči, sanitka, policie atd.), to máme dokonce omylem 3× :D Tu letošní sadu jsem už dala na zabalení pod stromeček prarodičům.

Andrea12
Nováček 5 příspěvků 14.12.16 14:48

Jé, prosím, určitě bych od Vás tu starou ráda koupila! Syn ten rozdíl nepozná :-)
Napište mi prosím číslo účtu a částku, hned převedu.

bibi2233
Kecalka 463 příspěvků 9 inzerátů 14.12.16 14:53

Napíši Vám soukromou zprávu.

LLenule111
Závislačka 3400 příspěvků 3 inzeráty 14.12.16 15:50

Jinak jsem viděla dřevěnou dráhu tu z lidlu na bazoši.

Andrea12
Nováček 5 příspěvků 14.12.16 17:38
@LLenule111 píše:
Jinak jsem viděla dřevěnou dráhu tu z lidlu na bazoši.

Paní ji už nemá, psala jsem jí, inzerát už není aktuální…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Janeček se sápal po Brožové, ta uhýbala, až se se málem zlomila v pase

Patří k nejobávanějším producentům Česka a bývaly časy, kdy mávnutím prstu... číst dále >

Plekanec se sice vrátil, aby rodina byla spolu, syny ale nechal v Kanadě

Vracím se do Čech, abych mohl být se svými syny, tak se dají parafrázovat... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život první dámy Zemanové: otec v uranovém lágru, její dceři hrozil únos

Ze všech polistopadových prvních dam je Ivana Zemanová ta nejméně viditelná.... číst dále >

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >