Dřevěná podlaha najednou klouže

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Aries6
Generální žvanilka 21980 příspěvků 5 inzerátů 27.01.18 09:56
Dřevěná podlaha najednou klouže

Ahoj všem a prosím radu. Máme dřevěné podlahy, sem tam dlažbu. A z ničehonic začala klouzat. Je to nalakované dřevo. Je to tady takhle skoro 20 let, z toho tady skoro 10 bydlím já. Vytírám pořád stejně, do vody dávám trochu přípravku na nádobí. Ale neměnila jsem nic. A máme to tady, jak na náledí. Poradíte, co udělat nebo třeba koupit?
 Díky

Reakce:
Aries6
Generální žvanilka 21980 příspěvků 5 inzerátů 27.01.18 10:01

Ještě dodám, že co se týče koupě nějakého přípravku na zem, byla bych ráda za eco drogerii. Koukala jsem v drogerii na Frosch.

Lenka_Hal
Kelišová 5738 příspěvků 27.01.18 13:00

A co kdyz pridas do vody pri vytirani trochu octa?? :think:

Aries6
Generální žvanilka 21980 příspěvků 5 inzerátů 27.01.18 13:14
@Lenka_Hal píše:
A co kdyz pridas do vody pri vytirani trochu octa?? :think:

To mě nenapadlo. Chci to zkusit na čtyřech klasickým mýdlem. Díky za tip.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Mámu mu vzal terorista: Syn Nadi Čižmár má problémy ve škole, pomáhá mu psycholog

Horší teroristický útok Německo nezažilo. Když radikální islamista Anis Amri... číst dále >

Libuše Šafránková po letech na veřejnosti. Jak vypadá legendární Popelka?

Svého času patřila mezi naše nejvyhledávanější a nejkrásnější herečky, od... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >