Dřevěná terasa - nastěhují se pod ni myši?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

russy
Povídálka 33 příspěvků 05.03.17 21:37
dřevěná terasa - nastěhují se pod ni myši?

Anketa - Kdo mate terasu ze dřeva nebo drevoplastu - mate nebo nemáte pod ni myši?
Rádi bychom u domku postavili terasu ze dřeva nebo drevoplastu. Četla jsem ale, ze se pod ni mohou stahovat myši. Pro mě hororova představa. Prosím poraďte! :think:

Reakce:

cverunka
Závislačka 2598 příspěvků 05.03.17 21:42

Tchánovci udělali dřevěnou prkennou podlahu v zimní zahradě - je taková více propojená s venkem. Po několika letech se rozhodli ji předělat a co pod ní našli… Normálně potkaní doupě - vyhlodané chodbičky, natahané hadry, psí hračky… Mazec :lol:

sediza
Ukecaná baba ;) 1587 příspěvků 05.03.17 22:09

No tak to je hnus. Jdu do dlažby. :poblion:

B4RC3LON4
Zasloužilá kecalka 722 příspěvků 05.03.17 22:38

Ja si myslim ze nastehuji jen v tompripade pokud bude otevrena ale pokud bude podbetonovana tak simyslim ze bez problemu

Luca82
Zasloužilá kecalka 1000 příspěvků 05.03.17 23:40

My mame a nikde jsem mysky nepozorovala… :think:

Aenne 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.03.17 23:47

LDrevo plast bych nedoporučovala, není to hezké, pusobí to lacine, není to estetické…když už, tak dřevo, je to trvele atraktívný material…co sa týče terasy z dreva, je to teď trend, ale já bych doporučovala dlažbu, protože my sme mneli drevené terasy na přízemí, taky na poschodí, myši sme tam nemněli, ale všechen bodavý hmyz, osy, mravce, miliony mravencu a miliony os a ruznych pavouku…--------a všechno, co mohlo, si tam delalo hnízda a odtud to nedostanete jinak, jako to zalévat zdravi nebezpečnými pesticidními, toxickými přípravkami a stejne se to všude nedostane, takže rozhodne nedoporučuji, dŘevěnou terasu nikdy víc! rozhodne bych použila kamen, nebo dlažbu.

Aenne 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.03.17 23:50
@B4RC3LON4 píše:
Ja si myslim ze nastehuji jen v tompripade pokud bude otevrena ale pokud bude podbetonovana tak simyslim ze bez problemu

jenomže mezi drevem a betonem musí být prostor na odtékaní vody, jinak by dřevo hnilo a proto se beton neklade tesne pod dŔevo, ale je tam asi 10 centimetrový prostor a tam se uhnizdi všechny potvory, všechen hmyz, osy, pavouky, mravenci, rozhodne nedoporučuji, já se s tím trápila nekolik let.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.03.17 06:52

Jejda. My mame dřevěnou a chceme dělat dalsi tak jsem se vydesila.. Zatim teda myši nemáme, mame pět kocek, ty by jim dali, mravenci jsou tady vsude, a vosy a pod litaji spis odjinud.. myslím ze my tam fakt mame max pavouky ale kdo vi ;-) zkoumat to raději nebudu

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak měřit teplotu? Jednodušší už to být ani nemůže

Doba, kdy v žádné domácí lékárničce nechyběl klasický rtuťový teploměr, už je... číst dále >

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Články z Expres.cz

„Když chce, tak chce!“ Borkovec ukázal fotku jako důkaz o vztahu s Knechtovou

Petr Borkovec (18), známý coby problémový zajíček ze soutěže SuperStar,... číst dále >

Rozhovor s českým Freddiem Mercurym: Na začátku mi nadávali do teploušů

Freddie Mercury žije! A je to Čech! Známý norský klub takto vychvaloval... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >

O holky se postarám, slíbil Mirek snoubence, která zemřela v den svatby

Simona zemřela pár hodin před vlastní svatbou a zoufalému snoubenci zůstaly... číst dále >