Dřevěné hračky - loupání barvy, pouštění barvy

109
31.1.16 14:12

dřevěné hračky - loupání barvy, pouštění barvy

Zdravím všechny maminky, mám ráda dřevěné hračky, ale musím říct, že jsem z nich poslední dobou zklamaná. Dceři jsem koupila dřevěná vkládací zvířatka (měla by být kvalitní) a po 3 týdnech co je má, se z nich začala loupat barva :-(. Hračka je určena pro její věk, možná že je to tím, že jí občas nějaké zvířátko spadne na zem, ale je to normální? Také se vám dřevěné hračky po čase loupou? Pak mám ještě jedno štěrchátko a to zase pro jistotu pouští barvu :-(. Také vám to dřevěné hračky dělají? :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

5534
31.1.16 14:39

Mame spoustu kostek, morene a lakovane, vkladaci puzzle a nic se nam s barvou nestalo. Nedrhnes je v nejake saponatu?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11133
31.1.16 14:42

Drevenych hracek mame hodne a vetsina drzi az prekvapive, na to, co s tim deti podnikaji. par se jich otukalo,( hlavne vhazovaci tvary - hazou se do velke kostky), ale je to jen trochu a beru to jako prirozeny vyvoj :nevim:
vetsina hracek v pohode - zviratka, postavicky, vkladacky, domek, auta, kuchynka, kuchynske nadobi atd/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7514
31.1.16 16:03

Přidám se z dotazem - nevíte, jak je to se zdravotní nezávadností barev použitých na dřevěné hračky pro nejmenší? Dostali jsme pro prvního syna takové to štěrkátko kuličky na tyčce, je naprosto jasné, že svou povahou to je hračka určená pro kojence. Syn to štěrkátko miloval, věčně to ožužlával a podařilo se mu z ní téměř dokonale ožrat tu barvu - ze všech kuliček. Druhý syn dostal pro jistotu fungl novou, aby mu to nebylo líto :mrgreen: a vesele začíná s ožíráním barvy taky. Tak jen přemýšlím, jestli s tím výrobce počítal a napatlal to aspoň něčím „poživatelným“. Nevíte?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
109
31.1.16 16:32
@xjuklickova píše:
Mame spoustu kostek, morene a lakovane, vkladaci puzzle a nic se nam s barvou nestalo. Nedrhnes je v nejake saponatu?

Ne, to vkládací puzzle jsem snad ani jednou neumývala a to dřevěné štěrchátko jen otírala vlhkou plenou :?.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
109
31.1.16 16:37
@Ali-Ali píše:
Drevenych hracek mame hodne a vetsina drzi az prekvapive, na to, co s tim deti podnikaji. par se jich otukalo,( hlavne vhazovaci tvary - hazou se do velke kostky), ale je to jen trochu a beru to jako prirozeny vyvoj :nevim:
vetsina hracek v pohode - zviratka, postavicky, vkladacky, domek, auta, kuchynka, kuchynske nadobi atd/

Mě právě přijde, že se ty zvířátka nejdřív trochu oťukali a pak začali loupat ve velkém (místo, které bylo nejspíš ťuklé se začalo rozšiřovat). Nicméně se vkládají do měkké látkové podložky, do ničeho tvrdého a dcera je má snad 3 týdny a to si s nimi ani moc nehraje. Dost zvažuji nad reklamací, ale četla jsem si jejich podmínky a reklamace se na mechanické poškození nevztahuje, tak se obávám, že mi to k ničemu nebude :zed:.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
109
31.1.16 16:43
@Hoa Mai píše:
Přidám se z dotazem - nevíte, jak je to se zdravotní nezávadností barev použitých na dřevěné hračky pro nejmenší? Dostali jsme pro prvního syna takové to štěrkátko kuličky na tyčce, je naprosto jasné, že svou povahou to je hračka určená pro kojence. Syn to štěrkátko miloval, věčně to ožužlával a podařilo se mu z ní téměř dokonale ožrat tu barvu - ze všech kuliček. Druhý syn dostal pro jistotu fungl novou, aby mu to nebylo líto :mrgreen: a vesele začíná s ožíráním barvy taky. Tak jen přemýšlím, jestli s tím výrobce počítal a napatlal to aspoň něčím „poživatelným“. Nevíte?

Mě se stalo to stejné, také mám jedno dřevěné štěrchátko určené pro mimino a začala mi z něj slízat barva. Výrobce tam psal, že hračky této značky jsou barveny nezávadnými barvami, ale já jsem jí ho raději vzala a nejraději bych ho reklamovala, protože si myslím, že by se z žádné hračky určené pro kojence barva uvolňovat neměla :nevim:.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama