Dřevěný domeček pro panenky?

Fotoalbum tématu (5) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Gloci
Zasloužilá kecalka 612 příspěvků 27.09.14 11:08
Drevěný domeček pro panenky-jaký?

Ahoj maminky, chceme dceři (3 roky) koupit dřevěný domeček pro panenky.Na netu brouzdám už nějaký ten den a je jich tam spousta. Našla jsem tyto tři co by se mi líbily 1. http://www.hawaj.cz/…nky-432.html 2. http://www.hawaj.cz/…nky-833.html 3. http://kohoutcentrum.cz/…k-s-nabytkem .Který se Vám líbí, který by jste koupily Vy? Nebo klidně poraďte i jiný, nechám se ráda inspirovat, ale musí být cenově plus mínus 2.000,–.Děkuji.

Nejnovější recenze z kategorie Panenky a doplňky

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
kamikaa
Kelišová 5429 příspěvků 27.09.14 12:01

Moje by byla nadsena z toho tretiho :lol:

LadySi
Echt Kelišová 7962 příspěvků 27.09.14 12:02

@Gloci Ahoj, všechny tři jsou krásné, ale prostřední se mi líbí nejvíc, asi je to opravdu jen o vkusu:-D, já bych se spíš zkusila zaměřit na tu hrací velikost, jestli to není tak miniaturní, že stěží půjdou otevřít skříňky, u nás si děti vyhráli s domečky, které byly jednodušší, ale hrací komponenty byly větší, daly se dát do postýlek i malá miminka, ne jen ty figurky, co k tomu patřily. Viděla jsem i nábytek, který nějaký šikovný tatínek vyráběl na míru:-D :mavam:

martulkasloník
Extra třída :D 12262 příspěvků 27.09.14 12:02

Máme ten první na tom hawai odkazu, malá ho má už dva roky a super, je odolný kvalitní akorát ty panenky jí moc neberou, dává si tam svoje panenky

Gloci
Zasloužilá kecalka 612 příspěvků 27.09.14 12:16

Škoda, že ty domečky nemůžu vidět na živo.@LadySi miniaturní nábytek to asi bude určitě, ale velký domeček se nám do pokojíku kvůli místu nevejde a jsou o dost dražší :(

LadySi
Echt Kelišová 7962 příspěvků 27.09.14 12:18

@Gloci Je mi to jasné, nestačil by jen nábytek?

Gloci
Zasloužilá kecalka 612 příspěvků 27.09.14 12:23

@LadySi to by možná nebyl špatný nápad. Popřemýšlím :palec:

Gloci
Zasloužilá kecalka 612 příspěvků 27.09.14 12:26

@martulkasloník prosím tě jak max velké panenky se tam vejdou? Díky

Mrs. S
Kelišová 5034 příspěvků 27.09.14 12:27

@Gloci neni lepsi vyrobit doma? Nez do toho dat tolik penez. Kdyz jsem byla mala deda byl vyrobil uzasny domecek pro barbiny a nebylo to ani slozite :)

Gloci
Zasloužilá kecalka 612 příspěvků 27.09.14 12:34

@Mrs.S jenže manžel to neumí a nikoho neznám kdo by vyrobil. Z krabice to bych zvládla, ale bojím se aby to vydrželo.

Etcetera78
Neúnavná pisatelka 17546 příspěvků 27.09.14 12:38

Mně se líbí nejvíc ten druhý. Jinak my koupili tento, líbilo se mi, že se dá celý zavřít http://www.4deti.cz/…pro-panenky/

Gloci
Zasloužilá kecalka 612 příspěvků 27.09.14 12:45

Ten je moc hezký :mavam:

LadySi
Echt Kelišová 7962 příspěvků 27.09.14 12:54

@Gloci Nevím, jak tvoje holčička, ale u nás děti neustále něco přetahují, takový veliký domeček potřebuje svoje místo na odložení, případně na trvalé umístění, třeba u nás je místa dost, přesto bych měla strach, že zůstane nevyužitý, u kamaráky jsem ho zahlédla odložený na skříni, nevyužitý, ono záleží hodně i na dítěti, jestli si s tím vyhraje. U nás bohužel panenky nejedou, vůbec nevím, co pořídit malé, má tři a půl roku :nevim:

martulkasloník
Extra třída :D 12262 příspěvků 27.09.14 13:08

My máme ten domek u dveeří, on je dost hubený ale vysoký, najdu nějaký fotky

martulkasloník
Extra třída :D 12262 příspěvků 27.09.14 13:12

Tady jsou fotky, tak snad ti to dá představu o velikosti domka, pro mě je dost vysoký což je dobře, má ho holka na zemi a sedí u toho, akorát na fotce to má na stole ale je úzký takže nepřekáží, je postavený u stěny hned vedle dveří. a nábytek je velikostí tak akorát, žádné pidi ale ani nic velkýho.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Nový život v Hurghadě: Češi se na důchod stěhují do Egypta, je tam třikrát levněji!

Bohatší západní sousedé se na stáří stěhují za sluncem a mořem do Španělska,... číst dále >

Proměna Sanny z VyVolených: Ze čtvrttunové ženy je dnes krasavice

Žádný jiný účastník reality show VyVolení neměl takové tělesné proporce jako... číst dále >