Dřevěný obchod z Kauflandu?

2249
22.11.19 21:28

Dřevěný obchod z kauflandu?

Nevíte někdo, jak teď mají v akci v Kauflandu ten dětský dřevěný obchod za 399,–, jestli je k němu i nějaké příslušenství? Nebo je to jen čistě obchod? :)

Děkuji Vám za info. :)
Přeji hezký večer.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
805
22.11.19 22:31

Cistě obchod, bez „zboží“, ale za tu cenu super, je tam tabule, suplíky, atd, i ta roletka je látková.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2249
22.11.19 22:38

@Zoui
Jojo, cena je právě super.
Máme ho už koupený, ale kupovali ho naši a ještě je u nich. Myslela jsem si to. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
805
22.11.19 23:15

My ho máme doma, tak jsem ho jen tak rychle zkontrolovala, jestli je vše ok. Bude to teda pěkný lego, kupa šroubků :mrgreen: Ted budou mít v lídlu zas (aspon podle netu, uvidíme jak leták a v obchodech) krabičky s dřevěným zbožím za 250, a dřevěnou kasu a váhu za 250.. něco k tomu dokoupíme :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2249
22.11.19 23:39

@Zoui
Já už vše potřebné koupila. :mrgreen: Dotykovou kasu, makety potravin (pečiva, ovoce a zeleniny, jídlo, nákupní vozík a košík.
To bude mít chlap o zábavu postaráno. Ale v Lidlu mají ty doplňky hezké. Nedávno jsem na ně koukala na eshopu.
No, jestli se u toho bude rozčilovat, jako vloni s kuchyňkou z Lidlu, tak to bude veselo. :mrgreen:
Malá mu furt schovávala šroubky a furt mu do toho kecala. :mrgreen:
Letos už to úplně slyším. :mrgreen: A malá bude říkat „Tati, už to bude hotový? To je doba“. :mrgreen:
A to ji ještě nejsou ani 4 roky. :mrgreen:
Jsem si z něho dělala srandu, jestli už se těší až to bude skládat. :mrgreen: To byl pohled. :roll: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
805
23.11.19 08:20

@Dory22 nas malej měl teď tři a při podobné činnosti se naučil větu „Na to nemám nervy.“, kterou teď s oblibou používá :lol: :mrgreen: koukam, ze to kradeni šroubků, vehementni vypomahani a zoufalý tatinci je všude stejný :mrgreen: a my teprv dokoupime, byla to taková hurá akce, za tu cenu jsem to tam nemohla nechat, jen ještě vymyslet, kam to narvat, zas prekopat pokojík 8o :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2249
23.11.19 10:42

@Zoui
Jooo, to je všude stejný. :lol:
U nás to byl taky rychlý kup. Viděla jsem ho v letáku a musela ho hned mít. Tedy přemýšlela jsem už od léta, že bych ho koupila, až by byl v Lidlu. Ale za tu cenu super a je i snad stejný, ale jiné barevné provedení. Taky jsem přemýšlela, kam ho dám, ale místo nějaké najdeme. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat