Dřevěný přebalovací pult s vaničkou?

17.4.16 23:16

dřevěný přebalovací pult s vaničkou?

Ahoj holky, na bazárku už jsem se dívala, ale napadlo mě se zeptat i v diskuzi, zda některá z Vás nebude prodávat dřevěný přebalovací pult s vaničkou a jak jste byli spokojené a taky jak dlouho jste jej využívali… děkujiii ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
157
17.4.16 23:29

Nevím přesně, jaký myslíš, takový ten kde je vanička a přes ní ten přebalovací pult? Za mě ani náhodou, to byla jedna blbost, co jsem udělala a koupila, je to k ničemu. Na koupání musí být vždycky dva, představ si, že se ti na ruce vrtí mokré, kluzké dítě, které ještě nedrží hlavu a ty musíš druhou rukou sklopit ten přebalovák přes vaničku a dát na něj aspoň jeden ručník. Zkusili jsme jednou a letěl, byť po císaři, koupala jsem pak v klidu ve vaně už od novorozence.
Pokud ses ptala na jiný typ, tak se omlouvám za off topic.
Jinak co vím, tak si lidi chválí ty koupací kbelíky, ale nezkoušela jsem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17.4.16 23:53

Taky nevím, jaký typ myslíš, ale já mám dřevěný přebalovák se čtyřmi šuplíky, z nichž ten první, když se vysune, slouží jako místo pro vaničku. Společně s tím šuplíkem se totiž vysune ještě kovová podpěra na kolečkách, takže šuplík váhu vaničky unese. Jestli máš na mysli tento typ, používám ho již na třetí dítě a jsem s ním maximálně spokojená. Děťátka v něm koupu většinou 4-6měsíců.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18.4.16 08:19

Myslela jsem teda původně ten první jak píše Tansele, trošku jsem se toho právě bála a je mi to potvrzeno :) NEBRAT :mrgreen: ale ten druhý co píšeš Happynečka jsem ještě ani neviděla, to se tedy musím podívat… šlo mi hlavně o usnadnění ať mám vše po ruce, u prvního syna jsem to neřešila ale te´d trocha času navíc neuškodí :-D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14334
18.4.16 08:33

Ja prispeji se svou zkusenosti. Mame bajecny dreveny prebalovaci pult s kolecky a dvema fochy kde mam pleny kosicek s kremy atd..a navrchu je vypolstrovany. A koupeme tak ze vanicku mame na lince a koupe ye mi bajecne a nemusim se ohybat do vany atd.. jsem tedy vysoka takze vyska vanicky na lince je pro me akorat. No a s tim prebalovakem si prijedu do kuchyne az k lince a je to teda takto super a po vyndani male z vanicky mam prebalovak nachystany s osuskou a na linku si dam hygienu a je to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6665
18.4.16 08:55

Ještě bych si pohlídala, jak se vylívá voda z vaničky, ono pak nést vaničku s vodou po bytě taky není hitparáda. Já koupu tak, že mám vaničku ve vaně a abych si u koupáni nelámala záda tak mám na zemi karimatku a ke koupáni si sednu. Dokud byl syn malý, využívala jsem na ručník a usušení vysouvací polici mezi pračkou a sušičkou. Od druhého měsíce ho už nosím na přebalovací pult co má v pokojíčku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9861
18.4.16 12:42

@Zuzana Sýkorová Kamoska mela pujceno. Nejdrive nadseni a pak po praktickem vyuzivani, to byla otrava a velky kram.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat