Dřezová skříň 45cm na konci linky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Paní Colombová
Kecalka 193 příspěvků 02.03.18 13:14
Dřezová skříň 45cm na konci linky

Ahoj holky,
zařizujeme novou kuchyň (malou)a abychom měli více úložného prostoru bych ráda dala na konec linky dřezovou skříň jen 45cm. V kuch. studiu nám řekli, že je to málo, že hrozí vylomení, bude se špatně vyřezávat otvor a věčně špinavá podlaha…jinam než na konec linky dřez dávat nechceme, ale v 60cm skříni by se líp vycentroval a nebyl úplně na kraji. Budeme dávat malý dřez bez odkapu. Budu ráda za zkušenosti ostatních, jak je to s tím vyřezáváním a vylomením…děkuji :kytka:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlineiiiv
Extra třída :D 10532 příspěvků 02.03.18 13:37

Aby se vám do toho dřezu vůbec vešlo nádobí, zkušenost naštěstí nemám.

a12
Nadpozemská drbna 28433 příspěvků 02.03.18 13:44
@Paní Colombová píše:
Ahoj holky,
zařizujeme novou kuchyň (malou)a abychom měli více úložného prostoru bych ráda dala na konec linky dřezovou skříň jen 45cm. V kuch. studiu nám řekli, že je to málo, že hrozí vylomení, bude se špatně vyřezávat otvor a věčně špinavá podlaha…jinam než na konec linky dřez dávat nechceme, ale v 60cm skříni by se líp vycentroval a nebyl úplně na kraji. Budeme dávat malý dřez bez odkapu. Budu ráda za zkušenosti ostatních, jak je to s tím vyřezáváním a vylomením…děkuji :kytka:

Jak hrozi vylemeni, ceho? :think:

zrcadlo
Kelišová 6332 příspěvků 02.03.18 13:44

Tak malinký dřez si neumím představit, ale naši to mají tak, že mají na konci linky skříňku s dřezem a za ní ještě 20cm širokou skříňku jen otevřenou s poličkami, které jsou navíc zkosené (mají seříznutý roh), stejně tak zkosenou mají i tu kuchyňskou desku. Takže za dřezem ještě proužek mají, ale přitom tam nemají ostrý roh a dá se kolem toho chodit. V těch poličkách má mamka nějaké košíky a vypadá to dobře.

AnastazieB
Echt Kelišová 8113 příspěvků 02.03.18 14:19

Máme dřez na konci linky, ale skříňka je 50 cm. Dřez je nerezový z IKey 48×50, akorát baterii mám v pravém rohu dřezu (na druhé straně od kraje). Dřez mi připadá úplně normální, předtím jsem měla i trošku menší. Ale je fakt, že v něm nádobí tolik nemyju, máme myčku. Od hrany desky mám ke dřezu 7 cm.

Myslím, že 45 cm skříňka by neměla být problém, pokud budete mít menší dřez - aby se do skříňky vešel.

Paní Colombová
Kecalka 193 příspěvků 02.03.18 15:06
@a12 píše:
Jak hrozi vylemeni, ceho? :think:

No já to pochopila tak, že na kraji bude jen kousek prac. desky a to by mohlo rupnout asi…

Paní Colombová
Kecalka 193 příspěvků 02.03.18 15:07
@iiiv píše:
Aby se vám do toho dřezu vůbec vešlo nádobí, zkušenost naštěstí nemám.

Tak s baterii se sprskou a myckou by to snad nemel byt problem :think:

Paní Colombová
Kecalka 193 příspěvků 02.03.18 15:11
@AnastazieB píše:
Máme dřez na konci linky, ale skříňka je 50 cm. Dřez je nerezový z IKey 48×50, akorát baterii mám v pravém rohu dřezu (na druhé straně od kraje). Dřez mi připadá úplně normální, předtím jsem měla i trošku menší. Ale je fakt, že v něm nádobí tolik nemyju, máme myčku. Od hrany desky mám ke dřezu 7 cm.Myslím, že 45 cm skříňka by neměla být problém, pokud budete mít menší dřez - aby se do skříňky vešel.

Taky si myslim, kdyz prizpusobime velikost drezu, kolik je idealne nechat prac. desky na kraji? :think: tech 50 me taky napadlo, musim jen zjistit jestli by to bylo mozne…

Uživatel je onlineiiiv
Extra třída :D 10532 příspěvků 02.03.18 15:18

A dřez se dává dopracovní desky ne? tam by mělo být jedno kde bude.

Paní Colombová
Kecalka 193 příspěvků 02.03.18 15:22
@iiiv píše:
A dřez se dává dopracovní desky ne? tam by mělo být jedno kde bude.

Ano, do desky, ale jde o to, ze kdyz bude prilis u kraje a bude ho lemovat jen uzky kousek desky, tak to asi nemusi unest…

a12
Nadpozemská drbna 28433 příspěvků 02.03.18 15:24
@Paní Colombová píše:
Ano, do desky, ale jde o to, ze kdyz bude prilis u kraje a bude ho lemovat jen uzky kousek desky, tak to asi nemusi unest…

Tak si nechte presah desky :nevim:

AnastazieB
Echt Kelišová 8113 příspěvků 02.03.18 15:31
@Paní Colombová píše:
Ano, do desky, ale jde o to, ze kdyz bude prilis u kraje a bude ho lemovat jen uzky kousek desky, tak to asi nemusi unest…

Ona ta deska má stejně nějaký přesah… Já mám okraj asi 7 cm a určitě se to nemůže nikde vylomit. Desku mám teda silnou asi 4 cm, ale ani u slabé bych řekla, že by se to nevylomilo.

Lemonkas
Závislačka 4151 příspěvků 02.03.18 15:53

@zrcadlo mam drez 42 cm a bohate staci…mam mycku a plech nebo hrnec v tom oplachnu napohodu, nechtela jsem veliky drez

Paní Colombová
Kecalka 193 příspěvků 02.03.18 20:11
@a12 píše:
Tak si nechte presah desky :nevim:

Není už kam právě, vedle jsou dveře…napadlo mě ještě ten dřez posunout v rámci možnosti k vzdálenější straně skříňky, aby zůstalo na okraji více cm

Paní Colombová
Kecalka 193 příspěvků 02.03.18 20:13
@AnastazieB píše:
Ona ta deska má stejně nějaký přesah… Já mám okraj asi 7 cm a určitě se to nemůže nikde vylomit. Desku mám teda silnou asi 4 cm, ale ani u slabé bych řekla, že by se to nevylomilo.

Nam by to vychazelo asi 4cm-pokud dame drez na stred, ale snad by sel soupnout vice k vzdalenejsi strane a tim by zbylo na kraji vic cm…

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Klíšťata jen v lese? Je to mýtus, často číhají na zahradě

Klíšťová encefalitida nás neohrožuje pouze v lese nebo na louce. Vystaveni jí... číst dále >

Život s protikvasinkovou dietou aneb můj život s Candy

Naše adminka Dominika přestala na počátku roku jíst cukr. Lékařka ji totiž... číst dále >

Články z Expres.cz

Ať žije Zeman! Opilci v centru města vystrčili zadky a spálili své trenky

Přinejmenším neobvyklý pohled se naskytl kolemjdoucím obyvatelům Liberce,... číst dále >

Kratina senátorem? Už se na to nemůžu dívat, přímá volba prezidenta je blbost

Nezávislý kandidát do Senátu s podporou ODS na Praze 2 není ani politik, ani... číst dále >

Články z Ona Dnes

První bedýnky jsme skládali v obýváku, říká podnikatelka Jana Bínová

Když před osmi lety zjistila, že v zahraničí si lidé běžně objednávají dovoz... číst dále >

Přecházel jsem tři týdny nachlazení, pak jsem upadl do bezvědomí

Tři týdny jsem přecházel nachlazení, pak se mi udělalo špatně, upadl jsem do... číst dále >

Reklama