Driclor - štípání

17
2.6.18 09:09

Driclor - štípání

Dobrý den..Od pondělí jsem začala používat Driclor podle návodu. Do čtvrtka to bylo bez problému..Ve čtvrtek večer mě to šíleně pálilo, že jsem nemohla usnout a včera to samé. Prosím vás, opravdu musím vydržet ten první týden 7 dní? :( Jaké máte zkušenosti vy?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
761
2.6.18 09:14

Není to sice moc estetický, ale neholit. Kůže je potom podrážděná a pálí to

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4169
2.6.18 09:17

@Kačkaa33 Štípá to zpočátku, pak už ne. Musí se to vydržet.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2.6.18 09:18

Nikdy jsem nevydržela 7 dní, sežralo by mě to. Maximálně dva, ale spíše nárazově používám jen jednou a funguje. Pokud to takhle pálí, neblázni a udělej pauzu…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
137
2.6.18 09:19

Kdysi jsem Driclor užívala, ale nikdy víc. Fungoval sice parádně, ale taky to strašně svědilo, ale hlavně se mi pak rozpadla pyžama v podpaží! Prostě to tu látku, která byla s Driclorem v kontaktu vyžralo. Tak jsem to pak raději zahodila, musí to být strašný driák.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
808
2.6.18 09:37

Ja teda man precitlivelou plet, takze jsem vydrzela 3 dny a pak jsem davala ob den. Ale nepotila jsem se teda sice v podpazi, ale zacala jsem se silene potit pod zadkem :-D a jak tady nekdo psal- pizama mi to sezralo taky. Klidne si davej ob den. Pozdeji pak staci i jednou tydne

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13735
2.6.18 09:43

Fungovalo v podpaží, potila jsem se potom víc na jiných částech těla. A jak udělat aby to nestipalo? Neholit. Za mne už nikdy

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1421
2.6.18 10:32

@Kačkaa33
Když jsem kdysi driclor používala, tak teda nikdy ne 7 dní vkuse, na to je moc agresivní a málokdo to snese.. :roll: :zed:
Max 3 dny a dost a věř, že to bude fungovat i tak ;) hlavně nepoužívej dál v případě jakéhokoliv podráždění, jinak tě to bude pálit a svědit ještě víc ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3291
2.6.18 10:40

Driclor jsem vyzkoušela jednou a nikdy víc. Dva dny jsem nespala bolestí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2870
2.6.18 11:04

Jen blazen pouziva neco takovyho na svou pokozku

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11866
2.6.18 11:55

@Kačkaa33 Taky ho ted zkousim. Od uterka. Vcera jsem citila drobne stipani, ale nic hrozneho. V jine diskusi jsem vycetla, ze podpazi Driclorem jen potapkat, ne vydatne potrit. Ucinek jsem pocitila po trech dnech a bylo to super nemit mokre obleceni.
Souhlasim, ze to bude sajrajt, ale co mam delat, kdyz nic jineho nepomaha? :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4169
2.6.18 12:05

@cecetka Přesně, poťapkat, nemusí se ani zpočátku používat každý den. Zpočátku mě štípal, ale žádné drama - nespaní celé noci jak tu někdo píše. Později jsem ho používala třeba jen jednou za tři dny - týden.
Na rozdíl od antiperspirantů z drogerky na pocení opravdu zabírá, i když ani on ne stoprocentně, když je fakt vedro.
Když to ale až tak moc pálí tak bych přestala, event. udělala pauzu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2898
2.6.18 18:31

Hlavně nanášet na suchou pokožku. Takže ne hned po koupání, musí pořádně vyschnout

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama