Dřív si psal a flirtoval s jinýma, zjistila jsem to teď, těhotná

Anonymní
25.2.21 19:50

Dřív si psal a flirtoval s jinýma, zjistila jsem to teď, těhotná

Zdravím, prosím o zachování anonymity, protože je to pro mě dost citlivé téma. A omlouvám se za délku příspěvku..

Mě je 23, příteli 31. Jsme spolu něco přes dva roky, před půl rokem mě požádal o ruku a před pár měsíci jsme se začali snažit o miminko. Já mu minulý týden oznámila, že jsem těhotná a byl nadšený.

Vím, že v minulosti střídal holky jak ponožky, měl hodně sexu na jednu noc, nebo s nějakou vyspával pár týdnů a pak to skončilo.. Nevím přesné číslo, ale vím, že se blíží skoro ke stovce.

Vždycky mi ale tvrdil, že ve vztahu nikdy nepodvedl a že nechápe, jak je toho někdo schopný. Několikrát jsme se o tom bavili, protože můj ex je psychopat - manipulátor, podváděl mě každou chvíli a vždycky mě dokázal přesvědčit, že to nebylo tak, jak to vypadá, nebo že je to vlastně moje vina. Přítel nad tím kroutil očima a tvrdil, že to absolutně nechápe.

Nejsem na to pyšná, ale po tom, co jsem zjistila, že jsem těhotná, mlátí se mnou hormony a měla jsem prostě divnej pocit a potřebu podívat se mu do zpráv, abych se ujistila, že fakt není takovej, jako byl můj ex.

Našla jsem tam zprávu z neděle (pozitivní těhotenský test jsem mu ukázala ve čtvrtek), kde reagoval svoji kamarádce na příběh na Facebooku - „Seš jedna z nejkrásnějších jaký jsem kdy viděl? Jo.“ a srdíčko..
Ta holka mi vždycky byla nesympaticka, vím, že jeden čas byla s mým přítelem dobrá kamarádka a došlo to k libačce, ale prej přestali, protože jim to přišlo jak líbat sourozence.. To, co jí napsal, mi ale úplně čistě kamarádský nepřišlo..

No a po tom, co jsem našla tohle, jsem se podívala dal a našla konverzace se dvěma ženskýma, přesně před rokem. Těsně po našem ročním výročí.

S jednou to bylo tak, že si přidala ona jeho a on se ptal jestli se znají.. A ona že ne, že se omluvá, že si ho s někým spletla.. A on hned že to nevadí, že je hezká, že se jí rád podíval na profil a že mu zlepšila den.. Pak se bavili ze nakonec bydlí docela kousek od sebe, on ji napsal, že se musí přiznat, že má přítelkyni, ale že je sociální a že se o ní zajímá. A ona mu napsala něco jako že je teda pěkně zlobivej, když má doma holku a flirtuje s ni.. A on že za to nemůže, že je tak sociální a že ona je tak pěkná.. Ještě ji napsal že kdoví, co by se stalo, kdybysme spolu byli sami v jedny místnosti.. Pak ji poprosil, jestli nemá snapchat, že by si mohli psát tam..

A druhá, o které jsem potom zjistila, že a ní před x lety někdy spal. U té začal konverzaci on, že ji musí něco přiznat, že na ni v poslední době často mysli, ze ho mrzí, že se tenkrát víc nesnažil a nechtěl ji víc poznat.. Že už ji chtěl za poslední rok dva napsat, ale radši nepsal, ale že ted už to nevydržel.. Taky nějak zmínil, že má doma sice holku, ale že na ni nemůže přestat myslet.. A že díky ní má teď slabost pro zrzky (já jsem zrzka).. Ještě ji tam psal, že se omlouvá, že nepsal přes víkend, že nechtěl, aby se na něj přišlo. A že vždycky když šel ven na pivo, tak doufal, že na ni někde v baru narazí.

Bylo mi z toho na zvracení, vůbec jsem nevěděla, co dělat.. Napsala jsem mu zprávu, aby prosím přišel z práce domů včas, že si musíme promluvit.. Hned mi volal co se děje, bál se, že je něco s miminkem.. Já mu jen řekla, že to nechci řešit po telefonu a že si promluvíme až přijde..

Přišel z práce dřív a já to na něj hned vybalila, zeptala jsem se kdo je tahle a tahle a přesně mu vyjmenovala všechny ty slizký kecy, co jim psal.. A on měl slzy v očích, že ho to hrozně mrzí a lituje toho, že to dělal..A že nikdy k žádnýmu setkání nedošlo. Že mě hrozně miluje a že si to pak uvědomil a přestal s tím. A že se za to hrozně stydí a vyčítá si to..
Jenže prostě to už byl rok, co jsme byli spolu, měli jsme výročí, já už tenkrát se ho ptala, jestli se něco neděje, protože spolu nespíme tak často, jak bych chtěla.. (to pořád trvá, ale vždycky je unavenej, nebo má stres v práci, nebo něco). Už tenkrát mi tvrdil, jak mě miluje a jak nikdy nic takovyho k žádný jiný necítil.. Pro mě to teď je, jako kdyby nic z toho prvního roku vztahu nemělo žádnou váhu.

Nejhorší je, že on to má v hlavě vyřešený, tvrdí že mu pak bylo špatně ze sebe samotnyho (ale ty konverzace trvaly asi 3 nebo 4 měsíce), že si nepsali pořád a že když si uvědomil jak moc mě miluje, že se s nima už nebavil a i ten snapchat odinstaloval.
Jenže mě to bolí, jako by se to stalo včera. Mě to jako nevěra přijde..ještě po mých zkušenostech s mým bývalým. Hned někdy zezacatku vztahu jsem o tom příteli řekla a poprosila ho, ať se alespoň nevybavuje s holkama, se kterýma něco měl, pokud se musí bavit s kámoškama..

A snažím se přesvědčit sama sebe, že to bylo před rokem a že si to třeba opravdu fakt uvědomil, jenže se mi úplně zhnusil. Ještě k tomu, když tam byla ta zpráva z neděle pro tu kamarádku.. On mi řekl, že to si ani nepamatuje, že to bylo když byl opilej.. Tak jsem mu řekla ať se laskavě podívá, přečetl si to a řekl, že si to fakt nepamatuje a že chápe, že to asi vyzní blbě.. Ale že ji chtěl podpořit, protože ví, že má ta holka v poslední době nějaký deprese.. Ale to ji mohl napsat, že ji to sluší. Ne, že je pomalu nejhezčí na světě po tom, co mu snoubenka tři dny předtím oznámí, že je těhotná.

Řekla jsem mu, že má dvě možnosti, buď se všech těhlech holek a bejvalek a jednorazovek nadobro zbaví, nebo ať si je nechá, ale v tom případě odcházím já. Všechny si je všude zablokoval a tvrdil mi, jak mě hrozně miluje a nechce o mě přijít a že se za ten rok hrozně změnil, že by to už neudělal.. Že měl malý sebevědomí a měl potřebu si na nich honit ego a dělalo mu dobře s nima flirtovat.

Mě to přišlo, jako kdyby mi vrazil kudlu do zad. Probrečela jsem celý večer, usinala jsem v slzách a nesnesla, aby na mě sáhnul. Od rána na to taky myslím, včera jsem si ještě přála, aby to to miminko nepřežilo, když jsou první týdny těhotenství tak rizikový, tak hrozne mi z toho bylo, i když jsem se předtím hrozně těšila a měla hroznou radost..

On mi pořád opakuje, že si fakt uvědomil v tu dobu, že mě miluje, že o me nechce přijít a že se mnou chce zůstat napořád, mít rodinu a tak.. Že když jsem mu ukázala ten pozitivní test, tak byl nejšťastnější, co kdy byl.. Jenže já to teď nejsem schopna dostat z hlavy, podívám se na něj a vidím ty zprávy. A hned mi tečou slzy.. Když na mě sáhne, taky se hned rozbrecim a nemůžu s tím nic dělat.

Zeptala jsem se ho, jestli si fakt mysli, ze bude schopnej žádným holkám nic nevypisovat a neflirtovat, když teď si je bloknul a má to vyloženě zakázaný.. Aby to nebylo jakože zakázaný ovoce nejlíp chutná.. A on že určitě to znova neudělá, že ho mrzí jak moc mi ublizil a že už má všechno v hlavě srovnaný..

Pořád přemýšlím, jestli moc přeháním a mám se prostě snažit mu co nejdřív odpustit.. Ale cítím se hrozně ublíženě, pro mě to prostě nevěra je a úplně se mi pro teď zhnusil. Nevím co mám dělat, potřebovala jsem se z toho vypsat..

Děkuju, pokud to někdo přečte až do konce a řekne svoji zkušenost, nebo nějak poradí..

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7636
25.2.21 20:07

Stačil začátek. Zbytek jsem prolitnul. Našla sis borce, co vymetal jednu sukni za druhou co to má jako zábavu a sport a fakt sis myslela, že jej předělal a že lusknutim prstu bude z něj někdo jiný? Každopádně že má někde něco blokly a ty jej sledujes, tak mu nezabrání v tom to dělat. Nedělej si iluze. Každopádně nemáš mu lézt do věcí!!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20746
25.2.21 20:07

Je to prostě kurevník a nevěř tomu, že se změní. Pátrat jsi měla dřív.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
243
25.2.21 20:11

Co já znám kamarádky které toto řešily tak to řeší stále dokola… Ale třeba ten tvůj příběh bude jiný…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25.2.21 20:12

To mě mrzí. :( Chapu tě, já bych po tomto měla velký problém věřit mu. Tvá situace je nezavidenihodná. Na druhou stranu -opravdu jsou muži, kteří si takto zvyšují sebevědomí, berou to jako nezávaznou hru a v reálu by se ničeho nedopustili. Možná si opravdu uvědomil, že to byla chyba. Ovšem nevím, zda tě to uklidní. Zkusila bych mu dát ještě jednu šanci, protože co teď, že. Držím pěsti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14241
25.2.21 20:12

Bud se smiris s tim, ze nebudes jedinou zenou v jeho zivote, anebo budes osamnelou matkou. Volba je na tobe :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25.2.21 20:16

Je teda fakt, že byl dost risk začít si s někým, o kom jsi věděla, že je tak moc na ženské. Někteří to mají jako životní nutnost takže v tomto světle to spíše nevidím. Snad se mýlím!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1050
25.2.21 20:17

Tohle jsou vždy jen plané sliby. Také jsem si myslela jak jednoho takového předělám. Nezměnil se a já odešla. Bohužel teď mám problém s důvěrou u každého chlapa.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
103
25.2.21 20:18

Ano, s jedním z vás mlátí hormony, ale Ty to nejsi.

Je na čase urychleně dozrát a přestat být na něm závislá.
Ty se s ním snažíš manipulovat, teď jsi momentálně na chvilku na koni, ale tento typ muže Ti to v budoucnu mockrát vrátí a osladí.
A stavět funkční vztah na zákazech bohužel nejde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1077
25.2.21 20:19

A co chceš dělat? Chceš s ním pokračovat dál nebo se rozejít? Budete mít dítě, jako rozhodnutí je na tobě, neměla jsi číst jeho zprávy. Kdybys to nečetla, těšila by ses z těhotenství. Teď jsi nešťastná. Já jsem proti nevěře, ale toto mi nepřijde jako nevěra, všem napsal, že má partnerku. K sexu nedošlo, že se s jednou líbal a spal s ní když jste spolu nebyli.
Záleží jestli to dokážeš hodit za hlavu a už se k tomu nevracet? Jestli si bude s nějakou ještě psát, je otázka, na kterou ti nedokáže odpovědět, ono slibem nezarmoutíš. Ono to jde i s věkem a zkušenostmi, v mladém věku by to byl konec. Nyní bych toto brala jako blbost, ale rozhodnutí je na tobě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
773
25.2.21 20:23

Je to usmevne a bohuzel vim, jak ti je.
S ditetem uz je vzdycky tezsi odejit.
Nicmene… Ne, nezmeni se. Driv nebo pozdeji to udela znovu, za to bych dala ruku do ohne. Takovi chlapi se nemeni, bohuzel 🙂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2763
25.2.21 20:26
@terien píše:
Je to prostě kurevník a nevěř tomu, že se změní. Pátrat jsi měla dřív.

Ale no tak - je přece SOCIÁLNÍ!
To nemá chybu - začnu používat.

Zakladatelko, je mi líto, že jsi to zjistila, když už jsi těhotná - ale ono už ta stovka holek o něčem vypovídá. :think:
Rada asi není, doufej v zázrak a buď připravená i na variantu, že budeš muset zvládnout situaci, když to neklapne :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7873
25.2.21 20:33

Nepotěším tě. V tvým věku jsem taky našla trochu náhodou, že si psal pritel s nějakou holkou. Skoncil to s ni. Porad mi tvrdil jak jsem ta pravá, měli sme se brát. No a pak mi napsala jeho milenka a že měl mimo ni ještě x dalších. Naštěstí jsme spolu nečekali dite.
Mám kamarada co taky honí každou sukni. Oženil se a tvrdil jak s tím skončil, jak je manželka pro něj vše a že by si nezasloužila aby ji podvedl. Opět jen kecy. Podvadel ji o 106, už jsou rozvedeny. Takže z mých zkušeností bohužel jednou suknickar, vždycky suknickar. To, že se chlap takto změní kvůli té jedné jedině osudové lásce je jen v knihách, nebo filmech.
Co bych dělala v tvým případě nevím. Asi bych mu dala šanci kvůli dítěti, ale měla se hodně na porozu a počítala se vším.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2140
25.2.21 20:39

A dokud jsi nepatrala, tak jsi byla stastna? Spal s nakou? Psal jim, ze jsi krava a ze se s tebou chce rozejit? Ja to chapu, jak se citis, ale co udelas? Pujdes na potrat kvuli komentari na fcb, nebo zprave pred rokem? Mas za sebou malo vztahu a navic spatnych, to te ovlivnuje…proste ver partnerovi, ze te miluje, a ze to pochopil…a budte rodina a zapomen

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
983
25.2.21 20:46

Asi tě nepotěším.. Mám bratra bohužel to je asi dědičné jeho otec byl proutnik.. A honil každou sukni brácha je to samé ač ho miluji jako sourozence tohle mi u něj vadí. Měl dvě manželství ale bohužel vždy opustil ženu kvůli jiné.. Teď má novou přítelkyni a jsem zvědavá jak dlouho mu to vydrží 🤦🏽‍♀️takový chlap se nezmění i kdyby. Ti řekl že to nedělá.. Vždy najde způsob jak to udělat.. Hold v tom už jsou i děti, takže pokud si aspoň trošku samostatná a sobestacna tak zkus přemýšlet i nad variantou že budeš sama.. Někdy to je lepší než se trápit s někým to vážně nestojí 🤦🏽‍♀️preju hodně štěstí

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat