Dřívější menstruace a pálení žáhy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
SnažilkaVendy
Povídálka 11 příspěvků 19.09.18 13:22
Dřivejsi menstruace a paleni zahy

Ahoj jsem tu nova tak snad nepolozim blbou otazku.
S pritelem se snazime o mimco. Cyklus mam pravodelny jak hodinky ale posledni ms mi prisla o tyden driv nejdriv byla slaba doufala sem v zahnizdovani ale rozjela se do klasicke ms.(stejna delka i sila)
Jenze od skonceni me dost pali zaha a jsem celkove unavena.Chci se tedy zeptat jestli je nejaka sance ze by sem mohla byt tehu? Diky za odpoved s vasim nazorem ci zkusemosti Vendy :mavam:

Reakce:
Čičorečka
Ukecaná baba ;) 1134 příspěvků 1 inzerát 19.09.18 14:13

Menstruace není příznak těhotenství. Ani pálení žlázy, rozhodně ne v prvních týdnech. Udělej si test, když ti to nedá.

Kamkam
Ukecaná baba ;) 1261 příspěvků 19.09.18 14:32

Blbou otázku jsi položila, ale neboj, nejsi zdaleka jediná :D
Udělej si ten test, ať máš klid, ale taky si myslím, že tam nic nebude… Bohužel. MS došla, i když v nečekaném termínu. Jo někdo má MS jeden, dva, několik měsíců těhotenství… Nicméně brát kvůli tomu dřívější termín MS jako možný příznak těhotenství… Ale vážně nejsi jediná.
Hodně štěstí na příští měsíc :palec:

Levixka
Zasloužilá kecalka 557 příspěvků 19.09.18 15:14

@SnažilkaVendy Ahojky snazilko, minulý měsíc mě přišla ms taky o týden dřív a PMS paradoxně přišli jakoby až po.. No zní to divně, ale když sem měla zrovna po ms preventivku u doktorky, ptala sem se a může to být prostě jen změna cyklu, který se v průběhu let, může měnit i o několik dní a stejně tak se prodlužovat či zkracovat, nebo to může být stresem stejně jako stres může zapříčinit zpoždění, tak prý i dřívější ms dále ja byla zrovna na dovce na 14dni v Egyptě a to teplo, plus stres z letu apod, to vše to mohlo způsobit.. Ale jako příznak tehu se mi to nezdá.. Každopádně pokud si nejsi jista není nic snazšího než udělat test :) Přeji mnoho štěstí do dalšího snažení :)

SnažilkaVendy
Povídálka 11 příspěvků 19.09.18 16:34

Ahoj asi se moc pozoruju a vse co se jen trochu lisi od normalu mic resim.
Snazime se 4.mesic(vim ze je to kratka doba),ale ja i muj pritel si mimi moc prejem.
Tento mesic zkousim poprvi ovulacni testy tak snad se zadari.
Moc vam vsem dekuji za komentare a snad priste polozim lepsi otazku :D :mavam:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Nezvládala dvě děti, pořídila si třetí! Špindíra Věra z Výměny manželek má syna

Jen málo dílů televizní show Výměna manželek bylo tak kontroverzních jako... číst dále >

Vrať se do školní lavice, ty analfabetko, schytala to „kazatelka“ Geislerová

Herečka Aňa Geislerová (42) se velmi ochotně a ráda vyjadřuje k politické... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >