Dřívější ovulace a momentálně pár dní šoufl

2
16.1.19 13:19

Dřívější ovulace a momentálně pár dní šoufl

Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat jestli má některá z vás zkušenosti s tím, že by jim ovulka přišla hned po skončení cyklu. Cyklus mi trval 5 dní a sex jsem měla 6 den a 7 den ráno jsem měla silné,, lepivé výtoky,,. Teď mám 17 den cyklu, kdy normálně mám ovulaci, ale nepociťuji ji na sobě. BT si neměřím. A pokud by to možné bylo, tak jsem se ještě chtěla zeptat zda je možnost toho, že bych měla příznaky v podobě nevolnosti. Od soboty mi je blbě každý večer a mám pocit na zvracení, ale nezvracím spíše jen hodně krkám. Zajímal by mne váš názor. Děkuju moc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

7570
16.1.19 13:25

@Bibi1993 ano, možné je, že ovulace přišla dřív, pokud ji nemáš kontrolovanou, nemůžeš o ní vědět, kdy přesně se objeví. Já otěhotněla 6.den cyklu, takže přišla brzy. To, že ti je šoufl nemusí naopak znamenat vůbec nic, mně u obou těhotenství začalo být zle, až když jsem byla kolem 8.tt s těhotenskou průkazkou v kabelce :nevim: počkej do MS a když vynechá, testuj

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2
16.1.19 13:44

@Aduš8 dobre, dekuju moc. S pritelem se o mimco snazime, ale zatim to neresim tim, ze bych si merila bazalku, ale nechavam to byt az to prijde tak to prijde. Jen me tento cyklus zaskocil, ze s ovulaci to bylo nejaky jiny a hlavne ten pocit nevolnosti. No uvidime kazdopadne dekuju :blush:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama