Drmek forte - zkušenosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Pandulka
Zasloužilá kecalka 709 příspěvků 02.04.18 22:53
Drmek forte- zkušenosti

Zdravím, ráda bych se zeptala, zda má někdo zkušenost s tabletami Drmek Forte. Co jsem četla to málo, tak zkušenosti jsou spíš s čajem/tinkturou.
Jde mi především o zkušenosti s vymizením špinění před ms a otěhotněním.
Díky za postřehy

Reakce:
Veruna0
Povídálka 16 příspěvků 02.04.18 22:59

Kamarádka ho měla, nikdy si nestěžovala, ale víc vám neřeknu, nemám os. zkušenost :nevim:

Ginny007
Nováček 1 příspěvek 03.04.18 01:30

Beru ho treti mesic, temer mi zmizely bolesti pri menstruaci, krvaceni taky slabsi, jinak nic nepozoruji

Luucius
Nováček 1 příspěvek 13.06.18 08:16

Zdravím,
Tablety drmek forte s vitamínem e beru necelé 2 měsíce k tomu jsem pila chvíli čaj Ludmily Mojžíšové.
Také by mě zajímaly nějaká zkušenosti s těma tabletkama, jestli to má opravdu takový vliv na otěhotnění, na netu toho moc neni co jsem hledala, je fakt že od té doby se mi o dost zmírnily bolesti při MS což jsem ráda.
O miminko se s přítelem snažíme chvíli nejspíš jsme se trefily na poslední den ovu.
Tak snad z toho něco bude :oops:

RiaMarie
Kecalka 298 příspěvků 10.12.18 23:38

Az po nasazení drmku jsem otehotnela a ted mi haja v postýlce tri měsíční mimis:) vsem doporučuji!

Kate_jess
Povídálka 45 příspěvků 02.01.19 12:38

Obnovuji diskuzi, je tady ještě někdo kdo má z Drmkem zkušenosti, holky a jak jste dopadly vy, které jste užívaly? Pomohlo vám k mimi?

RiaMarie
Kecalka 298 příspěvků 02.01.19 13:15
@Kate_jess píše:
Obnovuji diskuzi, je tady ještě někdo kdo má z Drmkem zkušenosti, holky a jak jste dopadly vy, které jste užívaly? Pomohlo vám k mimi?

Viz zpráva nad tvoji,pomohl spolehlive! Přestala jsem diky nemu spinit pred menstruaci,upravilo se krvaceni a otehotnela:)

Kate_jess
Povídálka 45 příspěvků 02.01.19 13:37

@RiaMarie a jak dlouho jsi ho brala? Já zatím užívám 1 měsíc, tak jsem sama zvědavá :)

RiaMarie
Kecalka 298 příspěvků 02.01.19 21:38
@Kate_jess píše:
@RiaMarie a jak dlouho jsi ho brala? Já zatím užívám 1 měsíc, tak jsem sama zvědavá :)

Dva měsíce;) určitě ti pomůže;) drzim palce ;)

Simona04
Povídálka 17 příspěvků 01.02.19 09:03

@Kate jess Ahoj, užíváš pořád drmek? Mám dlouhé cykly (35 - 40 dnů), tak jsem ho dnes ráno začala brát (Adiel - drmek forte - asi myslíme to stejné). O mimčo se zatím nesnažíme, ale v květnu chceme začít. :)

Simona04
Povídálka 17 příspěvků 01.02.19 09:05

@Kate_jess špatně jsem tě označila, promiň. :)

Kate_jess
Povídálka 45 příspěvků 01.02.19 17:25

@Simona04 v pohodě :) užívám ho druhý cyklus a musím říct, že na PMS je dobrý, s délkou cyklu jsem problém neměla, ale ovulaci teď krásně poznám a menstruace je slabší, k mimi zatím nepomohl :) doufám, že jsem aspoň trochu pomohla :)

Simona04
Povídálka 17 příspěvků 01.02.19 17:51

@Kate_jess Díky za info. Četla jsem, že je potřeba ho brát pravidelně a dlouhodobě, aby měl čas začít účinkovat, takže minimálně do května ho brát chci. S tím PMS jsi mě potěšila, to přesně potřebuji. :mrgreen: Jinak budu držet palce, aby se mimčo zadařilo co nejdříve. :kytka:

Kate_jess
Povídálka 45 příspěvků 01.02.19 17:54

@Simona04 já ho právě taky plánuju brát dlouhodobě, když tak skvěle zabírá alespoň na PMS, děkuji, určitě dám pak vědět, snad to nebude trvat dlouho! :lol:

Simona04
Povídálka 17 příspěvků 02.02.19 10:06

@Kate_jess Těším se na pozitivní zprávu. :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Mějte plně pod kontrolou, jaká videa sleduje vaše dítě na YouTube

YouTube sledují děti již od předškolního věku a snadno se mohou dostat k... číst dále >

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Peníze ze sociálky utrácí za drogy, tvrdí exmanžel Terezy z Výměny

Přání mnoha televizních diváků se možná brzy stane realitou. Účastnice... číst dále >

Exkluzivně: Pozdravte nový pár Anetu Vignerovou a Petra Kolečka

Tak a konec mlžení! Bývalá miss z roku 2009 a modelka Aneta Vignerová se z... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >