Drmek forte - zkušenosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Pandulka
Kecalka 277 příspěvků 02.04.18 22:53
Drmek forte- zkušenosti

Zdravím, ráda bych se zeptala, zda má někdo zkušenost s tabletami Drmek Forte. Co jsem četla to málo, tak zkušenosti jsou spíš s čajem/tinkturou.
Jde mi především o zkušenosti s vymizením špinění před ms a otěhotněním.
Díky za postřehy

Reklama

Reakce:

Veruna0
Povídálka 16 příspěvků 02.04.18 22:59

Kamarádka ho měla, nikdy si nestěžovala, ale víc vám neřeknu, nemám os. zkušenost :nevim:

Ginny007
Nováček 1 příspěvek 03.04.18 01:30

Beru ho treti mesic, temer mi zmizely bolesti pri menstruaci, krvaceni taky slabsi, jinak nic nepozoruji

Luucius
Nováček 1 příspěvek 13.06.18 08:16

Zdravím,
Tablety drmek forte s vitamínem e beru necelé 2 měsíce k tomu jsem pila chvíli čaj Ludmily Mojžíšové.
Také by mě zajímaly nějaká zkušenosti s těma tabletkama, jestli to má opravdu takový vliv na otěhotnění, na netu toho moc neni co jsem hledala, je fakt že od té doby se mi o dost zmírnily bolesti při MS což jsem ráda.
O miminko se s přítelem snažíme chvíli nejspíš jsme se trefily na poslední den ovu.
Tak snad z toho něco bude :oops:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tatínci youtubeři: Divočiny, co mámy raději nevidí

Čas se svými dětmi tráví před kamerou, královsky se u toho baví... a přitom... číst dále >

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Články z Expres.cz

Xenofobní radní z ODS: Žloutenka v Paříži, osahávání v Německu a kyselina v Londýně!

Strach, nenávist a panika! Radní Prahy 4 Klára Cingrošová (ODS) se pravidelně... číst dále >

10 důvodů, proč nejezdit do Řecka: Tzatzikáři, tohle nečtěte!

Chorvatsko to sice není, i tak se Řecko mezi českými turisty těší velké... číst dále >

Články z Ona Dnes

Čtyři snadné změny, které vám pomohou přestat s neustálým mlsáním

Chutě, stres, nuda, ale hlavně špatně sestavený jídelníček. To jsou... číst dále >

Chození naostro patří k létu. Jaká jsou pro a proti?

Jsou ženy, které nenosí pod letním oblečením zhola nic. Je to příjemné, ale... číst dále >

Reklama