Drobné dárky na dětský den

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
morinka7
Kelišová 6914 příspěvků 1 inzerát 16.04.18 16:28
Drobné dárky na dětský den

Dobrý den, dostala jsem za úkol sehnat sponzory na drobné dárky pro děti na dětský den. Nechci žádné velké věci, stačí balónky, tužky, pexasa, bloky apod.. Drobnosti co se běžně rozdávají jako propagační na akcích. Máte někdo zkušenost kde sehnat? Zatím jsem zkusila pár místních firem bez úspěchu :(

Reakce:
P4ja
Kelišová 6631 příspěvků 16.04.18 16:35

@morinka7 Jak píšeš u místních firem. Ale spíš je potřeba oslovit známé, kteří ti třeba něco věnují a nebo se poptají v práci. A pokud už je ten den zavedený, tak se na to dá odvolat. Pokud ne, tak to bude horší.

Petra Z
Hvězda diskuse 52210 příspěvků 16.04.18 16:44

@morinka7 pracuju v druzině
A kolikrát jsem oslovila banky, velké obchody a vždycky něco dali.
Pexesa, tužky, klíčenky. Někdy nic, záleží taky na koho narazíš

Premek_Orac
Závislačka 4421 příspěvků 16.04.18 16:49

Banky, prodejci aut, hračkářství, cukrárny, informační centrum města atd.
Pokud něco pro kluky, tak např. Ministerstvo obrany má omalovánky.

hulala
Kecalka 453 příspěvků 16.04.18 16:57

Velké firmy kterým se vyplatí propagace. Již zmíněné banky, apod.

Doe_Jane
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.04.18 17:03

Nám daleko obrovskou tašku město, několik zdravotních pojišťoven… byly tam pastelky, voskovky, pexesa, omalovánky, náramky, sluneční brýle, různé magnetky atd :) stačí se jen zeptat

PenelopaW
Kecalka 431 příspěvků 4 inzeráty 16.04.18 17:28

Zkusila bych spíše větší firmy - nám do práce dával třeba ČEZ, měl pexesa, klíčenky, míčky, pravítka, tužky… Pěkné propagy má i Policie ČR (reflexní pásky, přívěsky, omalovánky, pastelky…), oslovila bych klidně i Krajský úřad a magistrát (u nás KÚ dává, magistrát moc ne).

morinka7
Kelišová 6914 příspěvků 1 inzerát 16.04.18 18:06

Děkuji moc všem :) Banky ani pojišťovny mě nenapadly :palec:

Petra Z
Hvězda diskuse 52210 příspěvků 16.04.18 18:33

@morinka7 jo a hračkárna Pompo…tam mi vždycky dají ty katalogy lega :lol:
a kluci jsou nadšený…a některý holčičky taky :D

smajlik345
Kecalka 495 příspěvků 16.04.18 18:53

@morinka7 zdravotnické zařízení, záchranka, hasiče policie školy budou mít taky nějaké propisky
velkosklady a velkoobchody čehokoliv ty si dělají pro své firemní zakazníky různé klíčenky, propisky a další a pro dětí by dát mohli klidně za slíbení že je na detském dnu uvedu jako sponzora

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Tanečnice Lálová o Svobodovi: Několikrát jsem ho švihla kordem přes nohy!

Nikdy neměli ambice dostat se tak daleko, ale stalo se. V samotném finále... číst dále >

Mámu mu vzal terorista: Syn Nadi Čižmár má problémy ve škole, pomáhá mu psycholog

Horší teroristický útok Německo nezažilo. Když radikální islamista Anis Amri... číst dále >

Články z Ona Dnes

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >