Reklama

Drobné pupínky na čele

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.08.18 21:57
Drobné pupínky na čele

Zdravím. Už přes rok mě trápí pupínky. Nejsou to obyčejné červené pupínky, ale malé, které nemají žádnou barvu. Něco jako potničky, ale potničky to nejsou. Mám ovšem osypané těmto pupínky celé čelo a někdy i tváře. Vyzkoušela jsem toho hrozně moc, ale nikdy mi nic nepomohlo, budu hrozne vděčná za každou radu. Trápím se s tím už přes rok.
Jediné co mi vždycky tak na pár dní pomuze, je léčba od kosmeticky, ale za pár dní jsou pupínky zpět.

Reklama

Reakce:

pannda
Kelišová 6501 příspěvků 32 inzerátů 19.08.18 22:08

Mě to dělala HA !!!!přestala brát a pohoda…

Luciik1
Povídálka 14 příspěvků 19.08.18 22:32

Mi se to občas udělá na čele a pomůže taky jedině kosmetička ale jen na chvíli a nebo kožní mi napíše nějakou mastičku není drahá ale je celkem agresivní, ale pomohla. nejdřív se to zhoršilo ale potom jsem měla asi rok klid :)

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Do čela s ním! 5 důvodů, proč by Kubera byl skvělým předsedou Senátu

Primátor Teplic Jaroslav Kubera (ODS) slaví úspěchy nejen v domovském městě,... číst dále >

Jílková je jak domina z 90. let, Máte slovo by mělo zmizet, míní kritik

Verbální „údernice“ Michaela Jílková (50) prý nemá se svým pořadem Máte slovo... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >