Drobné pupínky na čele

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.08.18 21:57
Drobné pupínky na čele

Zdravím. Už přes rok mě trápí pupínky. Nejsou to obyčejné červené pupínky, ale malé, které nemají žádnou barvu. Něco jako potničky, ale potničky to nejsou. Mám ovšem osypané těmto pupínky celé čelo a někdy i tváře. Vyzkoušela jsem toho hrozně moc, ale nikdy mi nic nepomohlo, budu hrozne vděčná za každou radu. Trápím se s tím už přes rok.
Jediné co mi vždycky tak na pár dní pomuze, je léčba od kosmeticky, ale za pár dní jsou pupínky zpět.

Reakce:
pannda
Kelišová 6639 příspěvků 33 inzerátů 19.08.18 22:08

Mě to dělala HA !!!!přestala brát a pohoda…

Luciik1
Povídálka 19 příspěvků 19.08.18 22:32

Mi se to občas udělá na čele a pomůže taky jedině kosmetička ale jen na chvíli a nebo kožní mi napíše nějakou mastičku není drahá ale je celkem agresivní, ale pomohla. nejdřív se to zhoršilo ale potom jsem měla asi rok klid :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Andrea Pomeje vzdala hold svému příteli v den narozenin Jiřího Pomeje

Šťastné narozeniny dnes Jiří Pomeje dozajista neprožije. Na smrt nemocný... číst dále >

Velké odhalení Clinta Eastwooda: Má dceru, o které 30 let nevěděl!

Příběh jako z vystřižený ze stříbrného plátna nedávno zveřejnila zahraniční... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >