Drobné špinění a pokles bt 6dpo

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.02.19 14:02
Drobné špinění a pokles bt 6dpo

Ahoj snažilky, prosím o radu. :D Snažíme se o miminko. Měřím si bt. Před ovulací byla stále 36,4-36,6 po ovulaci stoupla na 37,0-37,1 a dnes 6dpo pokles na 36,7 a dopoledne jsem malinko zašpinila (svetle hnědě) :oops:
Samozřejmě mě hned napadlo uhnizdění, myslíte že je to možné? Stalo se vám to samé? A přišla nakonec menstruace nebo //? :D
Jakou barvu ma vůbec špinění při zahnizďování?

Reakce:
Verun83
Echt Kelišová 9258 příspěvků 33 inzerátů 04.02.19 14:07

Pri uhnizdovani mi bt neklasla ani v jednom tehotenstvi. Drzela se nahore celou dobu.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Mottlová sdílela sexy fotky z daňového ráje a prozradila, co neměla

Nejen sportovkyně a modelky tapetují sociální sítě fotkami v bikinách!... číst dále >

Proč jste chodil za Vondráčkovou? Hádek po otázce redaktora Expresu předvedl totální zkrat

Bezhlavým útěkem zakončil rozhovor Matěj Hádek pro Expres.cz. Nelíbila se mu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >