Drobné tetování pod kotníkem - šli byste do toho?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Rezii
Zasloužilá kecalka 973 příspěvků 09.07.19 10:03
Drobné tetování pod kotníkem- šli byste do toho?

Ahoj, chtěla jsem se zeptat na názor.
Celý život (pro mě vlastně tak trochu nepochopitelně) pokukuju po drobných, dekorativních tetováních. Zatímco velké, barevné obrázky pouťové kvality se mi vůbec nelíbí a spíš mě odpuzují, u dam se mi líbí jemným černým motivem ozdobená místa jako kotník, zápěstí atd. Líbí se mi i nad bedry, ale to mohou vystrkovat jen ultraštíhlé mladé holky a to už nejsem ani jedno:) No, asi bych to už nechala být a strčila to do škatulky neuskutečněné bláznivé sny, ale na plese naší městské části jsem vyhrála voucher na 2000 na tetování do místního salonu, který má dobré recenze, jak jsem se tak dívala, a i čistotou a prostředím působí dobře. Byl na půl roku, platnost končí teď v červenci, no a světe div se, dnes jsem se odhodlala a stavila se tam domluvit na decentní zdobení velikosti desetikoruny pod kotníkem - motiv vavřínového listu (múzy - jsem umělecky založená, maluju, píšu;vítězství…) Bude to umístěno tak, aby to v případě potřeby takřka úplně skryly plné lodičky, ale když budu chtít a vezmu si letní otevřené boty bez boků, vidět bude hezky. Manžel je s tím v pohodě, ale stále pořád přemýšlím. Co myslíte, setkali jste se s negativními reakcemi i na takto malé tetování, nebo už je to dnes každému naprosto jedno? A měli jste někdo nějaký problém s tetováním - alergická reakce? Jsem alergik takový ten klasický, na pyly atd, v dětsví jsem měla ekzém, ale říkám si že snad takováto velikost a černý inkoust (slyšela jsem že problematický je červený) bude v pořádku? A to že nesmí na magnetickou rezonanci je prý pověra? Vím, že mě spoustu z vás odsoudí ve stylu, tak buď to chceš a na nic se neohlížej, a nebo nechceš a pak to nedělej, ale já jsem prostě váhavý střelec a ráda uslyším nějaké reakce a zkušenosti třeba i s tou možnou alergií PŘED tím, než to provedu:D Googlit nemá smysl, to by vás lékaři vystrašili tak, že by člověk nemohl nic, já radši reálné zkušenosti:D

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »
Reakce:
Hvezda70
Kecalka 129 příspěvků 09.07.19 10:10

Moc premyslim nad tim :) ja mam potetovany stehno a ruku. A neg. rekace budou vzdy, na to se. priprav a taky budou ale. pozitivni ale kvuli tomu to nedelam. A hlavne ty budes mit pidi, to je jako nemit zadne :lol: na. magnetu jsem byla normalne a zadny. problem. nebyl. a cervena mi zmizela, to je pravda ze nekdy nesedne, ale dalsi jsme pak jinou v ramci reklamace kdy sem uz nic neplatila. Take jsem alergik a ekzematik a zadnou reakci nemam, ani nevim jak by se to zjistilo do predu.

terien
Extra třída :D 11754 příspěvků 09.07.19 10:11

Jo šla bych do toho

Janli
Echt Kelišová 9336 příspěvků 09.07.19 10:13

Holka, co chceš slyšet? Já bych do sebe nikdy žádnou barvu píchat nenechala, ale to je můj pocit a přesvědčení. Jestli po tom toužíš, tak si to udělat nech. Má to spousta lidí a už dávno se nad tím nikdo nepozastavuje.

Aamanda
Kelišová 5668 příspěvků 09.07.19 10:13

@Rezii kdyby se mi líbilo malé tetování, tak bych neváhala a šla. Mě se líbí velká, tak jsem si pořídila tři velká a to jsem ani nemusela vyhrát voucher :lol: Reakce lidí jsou mi u zadele. Kdybych se bála reakci lidí, nepořizovala bych si tři děti například.

Čičorečka
Ukecaná baba ;) 2305 příspěvků 09.07.19 10:14

Já jsem právě kvůli velmi citlivé kůži (alergie na slunce, krémy) v osmnácti na tetování nešla. Bála jsem se alergie na barvu. A teď jsem za to ráda. Pouhých deset let a můj názor na tetování se úplně obrátil, nelíbí se mi vůbec. Takže vlastně i kvůli tomu, že se mi máloco líbí na celý život, bych do toho nešla, i tenkrát to byl jeden z důvodů. A to, že je tetování malé, by pro mě nebyl argument. I malý obrázek může po čase dráždit stejně jako velký.

terien
Extra třída :D 11754 příspěvků 09.07.19 10:14

Resonance je nesmysl, můj muž tetování má a chodí na ní pravidelně. Pylová alergie není problém, to jedině že bys měla alergii na barvivo.

lucenka
Hvězda diskuse 36814 příspěvků 09.07.19 10:16

Pokud ho chceš, tak do toho jdi. Já mám to dle tebe pouťové barevné na lopatce a jsem s ním spokojená. Mně se zase nelíbí na bedrech a většinou ani na těch nohou nejsou ve vyšším věku moc hezký.

Lulina999
Kecalka 433 příspěvků 09.07.19 10:18

Pokud se Ti to líbí, jdi do toho. Sice váháš, ale jak jsi psala, takové mini tetování pod kotníkem můžeš vždycky schovat.
Já jsem nikdy alergickou reakci neměla a to ani u té červené (ani jsem teda neslyšela, že by měla být nějak agresivnější) a neznám nikoho, kdo by to měl jinak :-)

Rezii
Zasloužilá kecalka 973 příspěvků 09.07.19 10:18
@Aamanda píše:
@Rezii kdyby se mi líbilo malé tetování, tak bych neváhala a šla. Mě se líbí velká, tak jsem si pořídila tři velká a to jsem ani nemusela vyhrát voucher :lol: Reakce lidí jsou mi u zadele. Kdybych se bála reakci lidí, nepořizovala bych si tři děti například.

Tak tři děti se u nás taky nejspíš chystají:D tak to už budu korunovaný exot:D

Rezii
Zasloužilá kecalka 973 příspěvků 09.07.19 10:19
@lucenka píše:
Pokud ho chceš, tak do toho jdi. Já mám to dle tebe pouťové barevné na lopatce a jsem s ním spokojená. Mně se zase nelíbí na bedrech a většinou ani na těch nohou nejsou ve vyšším věku moc hezký.

Ve vyšším věku budu přece nosit ortopedický sandály s teplýma ponožkama uvnitř:D:D Ne vážně, já jsem o tom přemýšlela. říkala jsem si, že nohy jsou něco, co tak ještě nejdéle vydrží, když se o to člověk stará (jako pořídit si ho na místo, které totálně zvrásní a „rozkydne“se, je asi nesmysl, ale tady jsou snad rizikem jen křečové žíly a ty moc v rodině nemáme, alespoň budu dbát na prevenci).

Příspěvek upraven 09.07.19 v 10:24

Aamanda
Kelišová 5668 příspěvků 09.07.19 10:22
@Rezii píše:
Tak tři děti se u nás taky nejspíš chystají:D tak to už budu korunovaný exot:D
:pankac: :pankac: :pankac:
LydiaD
Echt Kelišová 7784 příspěvků 09.07.19 10:34

@Rezii
Váhala jsem půl roku ;) :mrgreen:
Mám barevné tetování na předloktí (cca 8×8cm)
Alergik jsem: senná rýma.
Nic se nedělo.
Malé tetování u kotníku, to bych vůbec neřešila ;)
Musíš být přesvědčená hlavně sama za sebe ;)

zudina
Závislačka 2543 příspěvků 1 inzerát 09.07.19 10:35

Nesla bych do toho. Sve tetovani jsem si nechala odstranit- stalo me to skoro 70 tis. Porizovaci cena tetovani 2000 :mrgreen: nac si hyzdit telo.

Eemii
Neúnavná pisatelka 17527 příspěvků 09.07.19 10:36

Prosím te, chceš to, tak do toho bez. Buď si jistá, ze v dnešní době, se nad tvým malým, pomalu neviditelným tetovanim( na noze u kotníku se toho proste všímá hůř, než na paži) nikdo nepozastavil a i kdyby, muže ti to být u zadku.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »
Váš příspěvek
Reklama