Drobné zdravotní potíže před operací žlučníku?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lussy111
Nováček 5 příspěvků 06.04.18 13:03
Drobné zdravotní potíže před operací žlučníku?

Zdravím, měl tu někdo nějaké potíže před operací žlučníku? Já mám za dva dny nastoupit do nemocnice na operaci a začal mě pálit močový měchýř, tak jsem z toho dost nesvá a bojím se, aby mě odoperovali, až jim to řeknu. :?

Reklama

Reakce:

sediza
Ukecaná baba ;) 1235 příspěvků 06.04.18 13:15

Zavolejte si do nemocnice a konzultujte to tam. Ja bych si došla k obvodni a nechala si moc zkontrolovat chemicky a kultivaci.

Lussy111
Nováček 5 příspěvků 06.04.18 13:32

U obvodního jsem byla, udělal mi CRP a moč jsem dala do laborky, ale výsledky mají být až v pondělí a to už mě mají operovat. Prý si mám vzít brusinky a urologicky čaj a uvidí se.

BaMaK
Závislačka 2661 příspěvků 4 inzeráty 06.04.18 14:17

@Lussy111 Nezkoušela moč papírkem? Není to přesné, ale zánět by to ukázat mohlo a v kdybys potřebovala ATB, tak v PO už by to bylo nejspíš OK. Ten papírek se dá koupit i v lékárně…a pak konzultace na chirurgii.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Manuál na cesty: Co zabalit do lékárničky a kam s dětmi nejezdit

Blíží se léto a s ním čas dovolených. Většina z nás přemýšlí nad cestou k... číst dále >

Články z Expres.cz

Hadamczik se po mistrovství pustil do Jandače a spol.: Udělali jste chybu!

Výkony hráčů ho potěšily, taktická příprava od realizačního týmu však... číst dále >

Američtí Homolkovi: Rodina Meghan zůstala za zdí, na svatbě by dělali ostudu

Zatímco rozvedená americká herečka Meghan Markle, nově známá jako vévodkyně... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Vyvinutá Japonka nosí místo podprsenky popruhy od batohu

Hvězdou sociálních sítí se stala vnadná japonská cosplayerka Yui Okada, která... číst dále >

Slavné matky po čtyřicítce se varování odborníků nebojí

Ačkoli gynekologové ženy před mateřstvím ve starším věku spíše varují, matky... číst dále >

Reklama