Drogy a vztah

Anonymní
6.3.21 11:45

Drogy a vztah

Ahoj, netyka se to me ale kamaradky. Nevim uz, co ji poradit, protoze ji to opravdu hodne trapi, kazdy den pry breci.. resi to jen se mnou plus ted s psycholozkou. Ma pritele nekolik let, maji dite rok a pul.. on je mladsi od ni, chtel si uzivat a dite neplanoval. Zili driv mladistvy zivot, chodili se bavit, hulil travu.. ale posledni cca rok bohuzel zacal s pervitinem. Nikdo by to nepoznal, je hezky, charismaticky, pracuje (jakz takz). Bere to jednou za 10 dni. Asi mu to vyhovuje, bere to s kamarady, kteri jsou zavisli, ale taky by to nikdo nepoznal na nich. Je hodny, ona ho ma rada, on si ale nemuze pomoct a treba jeden den sr sjede, dalsi den usina az nekdy odpoledne, pak spi, dalsi den je z toho rozbity.. behem tydne protivny. Co byste ji poradily, mate podobnou zkusenost? Je v tom dite, spolecny byt, neni jednoduche jen tak odejit, nechce ho opustit..

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
27948
6.3.21 11:56

Nechce opustit? Takze necha vyrustat dite s fetakem v byte? To ji na tom decku vubec nezáleží?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3704
6.3.21 12:00
@Anonymní píše:
Ahoj, netyka se to me ale kamaradky. Nevim uz, co ji poradit, protoze ji to opravdu hodne trapi, kazdy den pry breci.. resi to jen se mnou plus ted s psycholozkou. Ma pritele nekolik let, maji dite rok a pul.. on je mladsi od ni, chtel si uzivat a dite neplanoval. Zili driv mladistvy zivot, chodili se bavit, hulil travu.. ale posledni cca rok bohuzel zacal s pervitinem. Nikdo by to nepoznal, je hezky, charismaticky, pracuje (jakz takz). Bere to jednou za 10 dni. Asi mu to vyhovuje, bere to s kamarady, kteri jsou zavisli, ale taky by to nikdo nepoznal na nich. Je hodny, ona ho ma rada, on si ale nemuze pomoct a treba jeden den sr sjede, dalsi den usina az nekdy odpoledne, pak spi, dalsi den je z toho rozbity.. behem tydne protivny. Co byste ji poradily, mate podobnou zkusenost? Je v tom dite, spolecny byt, neni jednoduche jen tak odejit, nechce ho opustit..

Když ho nechce opustit, tak je tu každá rada drahá. Ba drogy jsem vysazená a upřímně bych si ani s huličem trávy dítě nepořídila. Chudák dítě.
Kámoška je v tom dobrovolně, tak ať si zo užije, ale to dítě za to nemůže.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7786
6.3.21 12:03

Aby myslela hlavně na to dítě a šla od něj pryč.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2334
6.3.21 12:03

At ho posle ma odvykacku a kdyz nebude chtit tak sbohem satecek…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.3.21 12:04

Rychle pryč, jiná rada není. nebo on musí chtít přestat, ale to by chtělo odstěhovat se někam daleko, aby ho „kamarádi“ nestáhli zpátky, možná i léčebnu-těžko takhle říct. mluvím ze zkušenosti. 2 roky jsem nepoznala že ex jede v pervitinu, pak jsem jen hledala cestu jak zmizet. btw, nikdo by to do něj neřek, krom „kamarádů“ co v tom jeli taky…

• Citovat
  • Nahlásit
65
6.3.21 12:10

Já jsem teda většinou pro to problémy řešit než hned utíkat, ale tady bych doporučil ať tvoje kamarádka vezme rychle nohy na ramena. Tohle není chlap pro rodinu, pro život. Feťáky prostě nebrat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3657
6.3.21 12:13

Co jí chceš radit, když od něj nechce odejít? Chudák dítě.
A ona je prostě husa, když si pořídí dítě s feťákem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
240
6.3.21 12:27

Ahoj,
tak prednez Tveho textu:
… od ni, chtel si uzivat a dite neplanoval… " -Cili si asi chteli uzivat oba a neplanovali. Ani jeden… Hm? Tak prosim Nebud zastankyne kamaradky za kazdou cenu… No moje prognoza je ze ac jak pises sice vypada hezky a bere piko 1× za 10 dni. A jak pises v tydnu je protivnej ze jeho pritelkyne breci… Cili evidentne mu to jiz meni osobnost.
Tak jeho zmena osobnosti bude postupovat dal. K horsimu. Za rok dva tri i 8 tak hezky vypadat nebude, zuby se mu zhorsi, pracovni dochazka take, bude to jiny clovek co se tyce psychiky…
(moje osobni zkusenost s pervitinem 1× ciste experimentalne jako jine zalezitosti drogove sem popisovat nebudu :) )
Cili Lecebna, totalni zmena fetackeho prostredi, vyhazet fetacke kamose ze zivota. Ale musi chtit ON! Jinak samozrejme ROZCHOD! I za cenu bytu ( ktery bude beztak pri horydoly slibu drive ci pozdeji profetovan).

Tom

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.3.21 12:31

Manžel má s pervitinem zkušenosti. Je to cca. 17 let zpět. Říkal mi jak to funguje. Ze začátku je to ok, docela prý legrace ale člověk prostě podlehne protože chce víc. S tím také začíná to že šíleně zhubne protože ten člověk je schopný jet 2 dny v kuse a nepotřebuje jíst. Udělá za ty 2 dny milion věcí ale pak je vyřízený. Člověku samozřejmě začnou docházet peníze tak začne krást…vykrádání domů, aut, okrádání na ulici…to už je pak opravdu špatně. Můj manžel měl to štěstí že v jedné chvíli kdy viděl ty svoje “kamarády” jak vypadají a jsou napíchaní tak si uvědomil že takhle skončit nechce. Bral asi 2 roky. Skončil s tím z ničeho nic, měl na to vůli. Ale doma jeho rodiče prej taky nic poznali, kromě toho že zhubl a byl občas trochu mimo mu nic nebylo. Pravdou je že oni se i něj moc nezajímali. Takže rada zní co nejdřív ho z toho někdo musí dostat protože jestli do toho spadne úplně začne to co jsem psala výše - kriminální činy. Pak už se utíká těžko. Pokud to nepomůže tak odejít v tohle nechce nikdo žít ani vychovávat dítě. Hodně štěstí.

• Citovat
  • Nahlásit
6503
6.3.21 12:33
@Kockazvysocan píše:
Když ho nechce opustit, tak je tu každá rada drahá. Ba drogy jsem vysazená a upřímně bych si ani s huličem trávy dítě nepořídila. Chudák dítě.
Kámoška je v tom dobrovolně, tak ať si zo užije, ale to dítě za to nemůže.

Také jsem na feťáky vysazená a i na huliče trávy. To jsou také feťáci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4618
6.3.21 12:35
@Anonymní píše:

Pozivani drog je jedna z nejvetsich s nejrizikov. patologii. Mela by si s nim vazne primluvit zda se chce lecit, jestli ne, tak end. Jinak se riti do p.le.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20333
6.3.21 12:36

Co radit člověku co spí s fetakem a bez ochrany :nevim: dokonce i dítě si pořídí s fetakem :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3704
6.3.21 12:36
@topazio píše:
Také jsem na feťáky vysazená a i na huliče trávy. To jsou také feťáci.

Jj, taky to tak beru. :poblion:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
265
6.3.21 12:38

@jahuhudka podle toho popisku začal brát až se dítě narodilo. Zase bych ji takhle neodsoudila, nemohla tušit co se stane. Že dítě nechtěli ale stalo se to se stává běžně ale 99% párů se s tím prostě vyrovná. On to očividně nepobral.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat