Dřou se mi stehna o sebe

Anonymní
5.8.15 22:10

Dřou se mi stehna o sebe

Mam silnejsi stehna, takove ty pecny. Nosim ted sukne, saty a to se mi drou stehna o sebe. Takze budu muset ted nosit kratasy. Nevite, cim ta stehna mazat, aby se zahojila?? :( Nejsem tlusta, jen mam ta stehna divna. V zime mam rozetrene rifle, jak se drou a v lete, zas tohle. Stydim se, proto anonym.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
5.8.15 22:13

To je přesně můj případ. Jsem 38.tt a asi od půlky těhotenství to cítím. Snad to vytrénuju a zhubnu, je to strašně nepříjemný. Když je hic a mám sukni, tak mám třísla taky děsný. Já to mažu - jako skoro všechno - bambuckým máslem. Ale určitě poslouží cokoliv, co je na opruzeniny - Bepathen, Aviril, nebo stačí vazelína, mastnější krém.

• Nahlásit
  • Citovat
35023
5.8.15 22:14

Zkusila bych klidně Bepanthen :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Nevim, cim mazat, ale v madam podprsence (Brno) prodavaji neco jako podvazky a to eliminuje třeni a neboli pak stehna-osobni zkusenost nemam, jen to resily kamosky na fcb…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
128

Nevím čím, aby se zahojila, ale předejdeš tomu, když si ty stehna budeš mazat dětským zásypem. Můžeš i nadále nosit sukně. Jo a pozor na bordel pod sebou jak si to tam budeš dávat…:)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4621

Co sudocrem nebo klasicky detsky zasyp?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní

Tuhým antiperspirantem co je do podpaží. Naprosto skvělé a jedinečné. Já používám rexonu

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
5.8.15 22:15

A co zkusit spíš kalhotky s nohavičkou. Samoutnou mě to napadlo, ale nedokopala jsem se koupit si je.

• Nahlásit
  • Citovat
50114
5.8.15 22:15

Nevím, jestli máš děti, ale třeba Sudocrem je na tato podráždění dobrý. Dá se říct, že jakýkoliv sklidňující, hojivý lék. Spíš teda vysušující. Stehna si nastříkej neboj natři deodorantem, pak je nebudeš mít podrážděná.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7016
5.8.15 22:16

Na zahojeni bepanthenem/kalciovkou.

Vim, ze nekdo pak pouziva tuhy deodorant, potre stehna, aby se nepotila, to zhorsuje treni. A videla jsem i takovou vychytavku, krajkovy pruh, je jako vrsek od samodrzici puncochy, jen tu puncochu nema, to se na stehna navlekne a jsou proti treni chranena a neni v tom horko

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5812
5.8.15 22:19

Dětský pudr :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
5.8.15 22:20

Dekuji, doma mam jen Rybilku, tak sem se namazala tim, koupim i ten zasyp. Dekuji. Kalhotky s nohavickama by taky mohly pomoct.

• Nahlásit
  • Citovat
3302
5.8.15 22:20

Na zahojení Bepanthen, Sudocrem, vpodstatě cokoliv, co se používá na opruzeniny u dětí.
A preventivně, aby se ti stehna nedřela, pak doporučuju pod sukni silonové kraťasy nebo bandellettes - to jsou ty krajkové pruhy, o kterých tu některé už psaly (https://www.google.cz/search?…)

Příspěvek upraven 05.08.15 v 22:24

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.8.15 22:21

@Bibi239 jj, o tom pruhu mluvím. pry to funguje

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
5.8.15 22:24
@Anonymní píše:
Dekuji, doma mam jen Rybilku, tak sem se namazala tim, koupim i ten zasyp. Dekuji. Kalhotky s nohavickama by taky mohly pomoct.

nekupuj zásyp, mám to léty vyzkoušené, zkus ten deodorant

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama