Reklama

MUDr. Pavková a pohlaví

Fotoalbum tématu (5) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

viky23
Neúnavná pisatelka 16158 příspěvků 13.01.17 09:21
Dr.Pavkova a pohlavi

Dobry den zeny, byla jsem pred vanoci u Dr. Pavkove na screeningu ve Znojme, pani doktorka pracuje i v prenatalu Veveri v Brne. Byla moc prijemna a sikovna a vse nam poradne ukazala. Jela jsem k ni hlavne proto, ze kamaradky si ji chvalily a kazde rekla pohlavi uz tak brzy na tom screeningu a vzdy mela pravdu. Pokud si nebyla jista, tak to rekla a nehadala.
No a nam rekla holcicku, ptala jsem se na kolik procent a ona, ze procenta by ani nerikala, ze si je jista :mrgreen: Tak si mesic myslime, ze to bude holka a oslovujeme jmenem. Vcera jsem ale byla u meho gynekologa, tomu jsem nerekla co na screeningu videla a on mi rekl, ze to vypada na kluka :mrgreen:, takze jsme tam kde jsme byli a musime dalsich 6tydnu cekat na velky ultrazvuk. Spletla se vam nekomu pani dr. Pavkova u pohlavi? U zadne z mych kamaradek prave ne a to me dost mate :think: Vcera jsem byla 15+2 a dostala i 2fotecky „pindoura“ :mrgreen: Mam teda verit spis tomu druhymu ultrazvuku v ppozdejsim tydnu? Do kdy mizi ten pohlavni hrbolek? :mrgreen: Muj dr teda UTZ nic moc, rikal ze na 100% to rict nemuze,,ze to mohla byt i pupecni snura :nevim: Pohlavi je nam jedno, ale ja jsem hrozne netrpelivej clovek a uz bych to pohlavi rada vedela :lol: Prikladam fotky.

Reklama

Reakce:

viky23
Neúnavná pisatelka 16158 příspěvků 13.01.17 09:23

A tady jeste pro ty co se neorientuji :mrgreen:, v 15+2 by tam holcicka uz asi hrbolek nemela ze? :lol: :mrgreen:

Nikol79
Kecalka 142 příspěvků 13.01.17 09:31

Ahoj, jestli jsi už 16tt, tak bych to tipovala na chlapečka. Ten pohlavní hrbolek bývá stejny tak kolem toho 12tt, ale je tam rozdíl v úhlu. Myslím, že u dívek je menší než 30 a u chlapečků nad 30 stupňu. Můžeš si zajít i jako samoplátce na určení pohlaví tak za dva týdny, to už by mělo být jasné:o)

truhlaspokladem
Povídálka 28 příspěvků 13.01.17 09:36

Ahoj, ja u ní byla na 1. screeningu, rekla chlapecka, od te doby vždy chlapeček potvrzen. Taky jsem byla hroooozne zvědavá.

viky23
Neúnavná pisatelka 16158 příspěvků 13.01.17 09:36

@Nikol79
to mi prave pani doktorka vysvetlovala, ze holcickam jde ten hrbolek vodorovne s pateri a klucikum nahoru a i mi to ukazovala, ze nam to jde vodorovne :nevim: :mrgreen: Na netu jsem pak nasla tento obrazek kde je to taky krasne vysvetleno :palec:

viky23
Neúnavná pisatelka 16158 příspěvků 13.01.17 10:11

Tak asi uz nikdo nemate zkusenost, nezbyde nam nic jineho nez cekat :nevim: :mrgreen:

fifinkaa
Kelišová 6315 příspěvků 13.01.17 12:26

@viky23 nám Dr. Pavková 2× řekla holčičku to bylo už ve 12 týdnu. A opravdu. Máme dvě holky, který jsme si strašně přáli. :)

viky23
Neúnavná pisatelka 16158 příspěvků 13.01.17 12:34

@fifinkaa tak to je super, tak si musim asi myslet, ze se u nas spletla, ja tomu ale verila, protoze rikaji, ze je profik a byla si vazne jista. Tohle mimi bude utajene nejdyl ze tri, hihi, hlavne at je zdrave :mrgreen:

Nudašeď
Kecalka 120 příspěvků 03.08.18 16:29
:srdce:

Příspěvek upraven 24.08.18 v 17:49

viky23
Neúnavná pisatelka 16158 příspěvků 07.08.18 06:35

@Nudašeď byla to ta holcicka ;)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Náhrada za manželku, kterou zbil? Zelenka se schází s mladičkou fotbalistkou!

Působí jako pohodový sympaťák, ve skutečnosti je však bývalý fotbalista... číst dále >

Postrach škol Táta parťák chce, aby si děti dělaly, co chtěly. Budeme negramoti?

Bloger, který je známý pod přezdívkou Táta parťák a který svou pravou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Přehlídka prádla podle Rihanny? Nálepky na bradavky i těhotné modelky

Pětinásobná držitelka Grammy, zpěvačka, herečka a módní návrhářka Rihanna se... číst dále >

Reklama