Drsná hádka s přítelem - na čí straně byste byly?

Anonymní
17.4.16 15:16

Drsna hadka s pritelem-na ci strane byste byly?

Ahoj. V patek jsme se s pritelem pohadali, doted spolu nemluvime.On me ma za furii, co mu pry neustale rika, co ma delat. Jenze…V praci asi pred 14 dni dostali nove boty.Od te doby, kdyz prijde domu, mu silene smrdi nohy :poblion: Ted se podrzte.On prisel, sundal ponozky a lehl si do postele. Behem chvile smrad jak blazen. Okamzite jsem jej poslala se umyt. Minuly tyden se mi priznal, ze si 5 dni myl jen nohy, horni pulku tela ne :cert: Takhle si lehl opet do postele. Upozornuju ze jezdi denne do prace na kole takze se poti.Co byste delali kdyby vam chlap 5 dni nemyty vlezl do postele nebo se smradlavyma nohama? Rekla jsem mu ze je prase a ze pokud s tim neco neudela, koncim.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
sunshinegirl
17.4.16 15:18

Způsob toho, jak jsi to podala asi nebyl nejšťastnější, i když samozřejmě máš pravdu. Tj. obsah v pořádku, ale forma asi ne. Proto je uražen.

• Citovat
  • Nahlásit
927
17.4.16 15:20

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Treba ho po koupani svedi kuze :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.4.16 15:21

Korunu tomu nasadil, kdyz mi rekl ze se musi setrit voda :cert: :cert: :cert:

• Citovat
  • Nahlásit
23074
17.4.16 15:22

Asi zvyk z minula. Musíš tlačit, jinak se nezmění. A hned a rázně.
Jinak to není ani tak o typu hádky, o podstatě hádky, ale o podání. Dá se to podat slušně a až když toto nezabírá, tak na to jít drsně.
A sportovci mají to pocení posunuté a denodenní mydlení taky není nejlepší ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23074
17.4.16 15:23
@Anonymní píše:
Korunu tomu nasadil, kdyz mi rekl ze se musi setrit voda :cert: :cert: :cert:
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Jak jste spolu dlouho a jak se staví k dalším věcem? Dražší potraviny, kosmetika, vybavení domácnosti,… atd?
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Kobea
17.4.16 15:25

Řekla bych mu to samé, co ty. Že je prase a jestli s tím něco neudělá, končím s ním.

• Citovat
  • Nahlásit
14655
17.4.16 15:25

Tak to si opravdu ani neumím představit, že by můj manžel takto zanedbával hygienu. 8o To je nejzákladnější hygienický návyk, stejně jako čištění zubů, nebo umývání rukou po použití wc a pod. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Nafrněná
17.4.16 15:26

Prase, s tím bych nebyla teda… brrr

• Citovat
  • Nahlásit
48977
17.4.16 15:27

Řekla bych mu to samé, ale můj chlap by teda den bez sprchy nevydržel :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
348
17.4.16 15:29

Fuj, mas pravdu. Zanedbává hygienu a zrejme je na to zvyklý. Řekla bych mu to samé. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.4.16 15:34
@Aries6 píše: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Jak jste spolu dlouho a jak se staví k dalším věcem? Dražší potraviny, kosmetika, vybavení domácnosti,… atd?

Je to sporivy typ :) Ale co zacal predvadet ted, to je sila. A jeste se tvari jakobych po nem chtela, aby doma chodil v saku.Ze pry ho komanduju jak petilete dite.Ale nejsmutnejsi je, ze vubec neco takoveho musim rikat 36 letemu chlapovi! Prece je to samozrejmost sakra :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
afghani
17.4.16 15:38
@Anonymní píše:
Ahoj. V patek jsme se s pritelem pohadali, doted spolu nemluvime.On me ma za furii, co mu pry neustale rika, co ma delat. Jenze…V praci asi pred 14 dni dostali nove boty.Od te doby, kdyz prijde domu, mu silene smrdi nohy :poblion: Ted se podrzte.On prisel, sundal ponozky a lehl si do postele. Behem chvile smrad jak blazen. Okamzite jsem jej poslala se umyt. Minuly tyden se mi priznal, ze si 5 dni myl jen nohy, horni pulku tela ne :cert: Takhle si lehl opet do postele. Upozornuju ze jezdi denne do prace na kole takze se poti.Co byste delali kdyby vam chlap 5 dni nemyty vlezl do postele nebo se smradlavyma nohama? Rekla jsem mu ze je prase a ze pokud s tim neco neudela, koncim.

zadna hadka ve vztahu nikdy nic neresi!!!a rozejit se s nekym, koho mas rada, ze se neumyl? taktne ho to naucit je lepsi, bez hadani…

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
afghani
17.4.16 15:39

P. s.v hadce neni zadny vitez a zadna strana nevitezi…

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
527
17.4.16 15:41

@alexsona
Třeba je alergickej na vodu :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...