Druhá čárka na těhotenském testu až po pár dnech

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
KvětaKar
Stálice 98 příspěvků 03.09.18 13:30
Druhá čárka na tt až po par dnech

Ahojte holky, potřebovala bych poradit, jelikož jsem z toho dost zmatená.

od 17.8 do 21.8. jsem měla menstruaci. 22.8. jsme se s přítelem milovali. Par dni na to, mě tak zvláštne pobolivalo v podbrsku.. 2 dny to trvalo cely den, ale nebyla to jako bolest, spis takové simrani.. teď mě každý den jen tak lehce pícha.. a do toho jsem začala mit pořad strašný hlad.. (normálně jim tak 2 jídla denně- vím, je to strašně, ale vůbec nemám hlad) a teď se najim a za 2 hodiny už mám křeče v žaludku a musím se jít zase najíst. Do toho je mi pořad strašná zima - mám úplně ledová chodidla a nemůžu je vůbec nijak zahrát :D.. minuly čtvrtek (tedy 9 po případným oplodnění) jsem si dělala test a nic.. včera jsem se šla na ten test podívat do koše a byla tam druhá slabounka čárka! Dnes ráno (13 dni po případným oplodnění) jsem si dělala test další, ale nic tam nebylo..

Jak je možné, ze na tom předchozím testu se po par dnech( možná po par hodinách, nedivala jsem na test znovu - až včera) objevila slaba //?

Ještě jsem před par dny měla silný průhledný vytok a byly tam takové růžové kousky.

Strašně bych si přála aby se tam // objevily znovu!

Dekuji za odpovědi :srdce:

Reakce:
atominnka
Generální žvanilka 21821 příspěvků 03.09.18 13:47

přečti si návod na testu jo? po jaké době máš a po jaké už nemáš odečítat výsledek.
Počkej do další MS, pak udělej test pokud nedorazí, ale za mě těhotná nejsi.
Výtok a bolest mohli být k ovulaci, já to tak mám. ake těžko říct

P4ja
Kelišová 6598 příspěvků 03.09.18 13:48

No obávám se, že 9 dní po styku ani nic být vidět nemůže a je to dost nepravděpodobné, když ti končila MS.A stejně tak na přízanky je straašně brzy. Výtok bych spíš spojila s ovulací.

A u tt klidně může prosáknout ryska. Takže pokud je test po limitu, je negativní vždycky.

Adulka24
Kelišová 5304 příspěvků 03.09.18 13:48

@KvětaKar Ahoj, výsledky se odecitaji v limitu, takze je nepravdepodobne, ze jsi tehotna :nevim:

KvětaKar
Stálice 98 příspěvků 03.09.18 14:18

Vim, kdy se odečítá výsledek, ale četla jsem si tu spoustu diskuzi, ze se objevila // třeba až po 12 hodinách a těhotné byly.. přemýšlela jsem, jak je možné ze se // objevila, ale ze mohla prosaknout ryska, to jsem nevěděla, tak moc dekuji za odpověď.
Taky jsem to prirovnala k ovilaci, ale ty bolesti a výroky trvají už asi 10 dni.

Tak uvidim, každopádně dekuji moc za odpovědi!

P4ja
Kelišová 6598 příspěvků 03.09.18 14:23

@KvětaKar No tak přemýšlej. 9 dní po styku ..záměrně píšu po styku a ne po oplodnění… těžko můžeš mít pozitivní test … a pokud jsi měla styk těsně po MS, pak je šance malá…jedině, že bys byla těhotná už před tím a to zase by na testu byla dálnice okamžitě.

Taky jsem kdysi jeden vyhazovala, a myslela si jak nejsem těhotná a ono houby. A když ti dnešní test nic neukázal, tak je to dost jasné.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Články z Expres.cz

Další kráska s vlastní Miss? Kdo v tomhle byznysu sponzoruje Myslivcovou?

Mít vlastní soutěž krásy je v módě. Po Evě Čerešňákové, která stála v čele... číst dále >

Tak jak to bylo?! 7 nejasností v případu „Jan Tuna vs. gorila“

Moderátor televize Seznam Jan Tuna (45) se před pár dny účastnil uzavřeného... číst dále >

Články z Ona Dnes

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >

Příběh Miloše: Exmanželka žárlí na mou přítelkyni, chce se vrátit

Ženil jsem se z lásky a věřil, že na celý život. A pár let to tak i vypadalo.... číst dále >