Reklama

Druhá čárka po zaschnutí výraznější

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

doggie94
Povídálka 42 příspěvků 31.03.18 20:29
Druha carka po zaschnuti vyraznejsi

Ahoj.

Stala se mi takova zvlastni vec. Pred dvema dny jsem si delala TT 12. den po ovulaci. Druha carka se objevila v limitu, hodne slaba, ale preci jen byla. Nemusela jsem to naklanet, ale bylo to i tak hur videt, ale byla tam. Po zaschnuti byla ale o dost vyraznejsi, takova, ze uz hned bije do oci. Coz mi prislo zvlastni. Dnes jsem 14. den po ovulaci a druha carka opet v limitu, urcite vyraznejsi nez u prvniho testu (ale samozrejme ne silna jako kontrolni), ale byla carka viditelna hned bez jakehokoli zamereni a hledani. Jenze diky tomu, ze prvni test se po zaschnuti zvyraznil, tak jsou ty carky na porovnani stejne, z dnesniho testu mozna i lehce slabsi. Tak ted nevim, zda muzu mit jeste nadeji, nebo mohu ocekavat slabnuti carky? :( Je mi jasne, ze budu muset pockat aspon do pondeli nebo utery. Ale jsem z toho spatna, v lednu jsem samovolne potratila taky takto hned na zacatku, tak se bojim, ze se to bude opakovat :( Tak bych chtela jen vedet, zda se porovnana silnejsi carka az po zaschnuti, nebo jeste pred zaschnutim? Ani nevim, proc po zaschnuti o tolik zviditelnila ta carka u prvniho testu, nikdy se mi to nestalo :think:
Dekuji moc za odpovedi.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Sailah
Ukecaná baba ;) 1029 příspěvků 31.03.18 20:31

Dej sem fotku

P4ja
Kelišová 5758 příspěvků 31.03.18 20:37

@doggie94 Já bych neřešila ten první. Byl pozitivní a nějaké odečítání po limitu bych vůbec nebrala v potaz. Takže pokud první byl v limitu slabší a druhý silnější, tak bych neplašila.

ka2ka
Extra třída :D 12770 příspěvků 1 inzerát 31.03.18 20:37

Co je po zaschnutí bych vůbec neřešila

Lenka_Hal
Závislačka 4814 příspěvků 31.03.18 20:49

Moje chapani tohoto je, ze barva druhe carky se vytvori jen a pouze za pritomnosti hormonu, muze byt slaboucka linka, treba jen jako duch, ale je tam a pri tom vyschnuti se to jen zakoncentruje, je to vic videt, ale kdyby to pozitivne nezreagovalo, nemelo by se co zakoncentrovat.

doggie94
Povídálka 42 příspěvků 31.03.18 21:05

@Sailah Mám jen tuto, ten „čerstvý“ test je z dneška. Teď oba zaschlé těžko vyfotím, tablet mi to moc nebere, jak je rozsvíceno světlo. A čerstvou fotku toho prvního testu ani nemám, protože tam by nebylo vidět vůbec nic - byla v limitu vidět jen opravdu slaboulinká, po půl hodině jsem to šla zkontrolovat, zda se mi to jen nezdálo a to už jsem ji pomalu nemohla najít vůbec, a po dvou hodinách, když jsem se na to ještě chtěla jednou podívat, jak silná tam tedy po ránu byla, tak na mě najednou vykoukla dobře viditelná druhá čárka. Proto mi to přijde divný, po zaschnutí spíše vyblednou, ne? Ale dnešní test ta druhá čárka šla vyfotit hezky a byla i normálně vidět bez jakéhokoli hledání, jen teda po zaschnutí je slabší než u toho prvního testu no :/

doggie94
Povídálka 42 příspěvků 31.03.18 21:09

@P4ja Děkuji, kéž by to už dopadlo dobře :(

@Lenka_Hal No já s tím moc zkušenosti nemám, ale v tom lednu po zaschnutí byly čárky slabší, jako vybledlejší, nikdy se mi nestalo, že bych tam čárku viděla opravdu jen slaboulinkou a do 2 hodin najednou silnější, dobře viditelnou. Což vůbec nechápu právě :/

P4ja
Kelišová 5758 příspěvků 31.03.18 21:11

@doggie94 Vubec bych nejake 2 hodiny po neresila. Od toho kazdy test ma pribalovy letak a napsano, kdy se ma odecitat.

Klaris23
Kecalka 122 příspěvků 31.03.18 21:12

Pozotivni mela jsem to u male same :) jeden silna druhy den slabší. Pockej 2-3dny a udelej dalsi ;) :palec:

doggie94
Povídálka 42 příspěvků 31.03.18 21:16

@P4ja Vím, že to tam píšou, ale právě se mi to ani nikdy nestalo, tak mi to pořád vrtá hlavou. Už jsem z toho na palici, snažíme se 8. měsíc, první se povedl hned, tam jak mi vyšel duch na testu, hned jsem naklusala na gyndu a test už si žádný nedělala, nic jsem nezkoumala, nehledala, nevěděla, bylo mi bááječně :mrgreen: Ale teď? Teď snad řeším všechno a bojím se všeho, příšerný :zed:

doggie94
Povídálka 42 příspěvků 31.03.18 21:20

@Klaris23 Děkuji, já vím, že mi nezbyde nic jiného :( Jen jsem si spíš chtěla ujasnit, zda to mohu vůbec porovnávat, když ten první zesílil až po limitu, přitom v limitu byla čárka těžko viditelná, ale u druhého testu byla v limitu vidět hezky. Tak v tom mám trochu zmatek :nevim: Ale to čekání je děs teda :roll: Nehledě na to, že do menstruace mám asi ještě 4 dny, většinou to mívám po 30ti dncch, ale teĎ jsem měla později ovulaci a fázi od ovulace do menstruace mívám 18 dní :( Ale kdybych tohle nevěděla, už bych si myslela, že mám 1 den zpoždění, ta nejistota je ubíjející..

Klaris23
Kecalka 122 příspěvků 31.03.18 21:33

Pomalu bych se radovala ;) ja jsem na clostibegynu mam za ssbou ted 2 potraty :( neboj bude vse ok

P4ja
Kelišová 5758 příspěvků 31.03.18 21:42

@doggie94 Tak je potřeba to neřešit ani teď. Je to 50:50. Nikdo s tím nic neudělá a stres ti nepomůže.

Lenka_Hal
Závislačka 4814 příspěvků 31.03.18 21:46

Treba jsi na to curala trochu dyl (pri tom prvnim) a neco se „vyplachlo“ pryc. Chci hlavne rict, ze z niceho se ta barva neudela…

doggie94
Povídálka 42 příspěvků 31.03.18 21:59

@Klaris To radsi ne, radovat se budu az bude opravdu jistota. Ale dekuji :) To je mi lito, je to smutny a nespravedlivy! :( Zenske, ktere ani deti nechteji chodi k potratum dobrovolne, ale zenske, ktere miminko chteji, tohle musi zazivat nedobrovolne, tohle me vzdy tak stve :(
@P4ja Ja vim. Ale jsem rada aspon za nadeji, vis? A za to, ze vubec k oplodneni doslo.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Co říká rodina Meghan Markle na královské dítě? Třepou se na něj jak supi

Je to den, co Kensingtonský palác vypustil šťastnou novinu do světa. Necelých... číst dále >

Britové zapomínají na problémy a šílí po Harrym a Meghan. Čím tak fascinují?

Celý svět přihlíží tomu, jak princ Harry (34) s Meghan Markle (37) cestují po... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >