Druhá dávka injekce na vyvolání MS (Agolutin)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Lucie1906
Kecalka 145 příspěvků 13.04.19 11:34
Druhá dávka injekce na vyvolání MS (Agolutin)

Ahoj holky, prosím o radu. 26.3 jsem byla na folikulometrii (24DC) folikul měl ale jen 1cm, takže doktor prohlásil že už to nemá cenu, vzhledem k tomu že mám cykly dlouhé cca 40dni tak mi píchli vyvolávačku abych nemusela tak dlouho čekat na MS a mohla co nejdřív začít brát Clostilbegyt na podporu ovulace. Menstruace se ale nedostavila tak jsem 15dni po injekci šla znovu k dr. Doktor našel na pravém vaječníků skoro 3cm cystu, a na těhotenství to nevypadá. Dnes jsem 3 den po druhé injekci a zároveň mám 1den zpoždění svého termínu, MS ale pořád nikde. Tt včera negativní. Počítala jsem a když měl folikul 26.3 1cm, tak 31.3 měl 2cm tudíž mohla v tu dobu být ovulace, vzpomínám si že mě den před tím 30.3 hodně bolelo břicho a zada. Takže bych dnes teoretický měla být cca 13DPO, teda pokud ovulace optavdu byla, a nebo cysta vznikla z folikulu který nepraskl. A můj dotaz zní, myslíte že mám pořád naději že i přes to všechno můžu být těhotná? Ještě dodám že mě už asi 10dni bolí bradavky.0A včera mě celý den bolelo břicho jako kdybych to měla dostat, pořád jsem lítala na WC, smířená s tím že to zase nevyšlo ale MS pořád nikde :nevim: A kdy jste po druhé dávce dostaly MS vy?

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek
Reklama