Druhá menstruace po revizi

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

AndrejkaF
Povídálka 11 příspěvků 01.03.18 14:14
Druhá menstruace po revizi

Zdravím, jsem 2 mesice po potratu v 10tt. Prvni menstruace prisla presne po mesici jak mela (1.2.) a dalsi uz mela prijit a nic, zpozdeni nikdy nemivam, ale zajimalo by me zda to muzu mit rozhazene po tom zakroku? Měla jste to nektera taky tak? Aniz byste byli v tom.. Ja si delala test presne v terminu a negativni. Dekuji.

Reklama

Reakce:

Poštolka J
Zasloužilá kecalka 515 příspěvků 01.03.18 14:19

Těhotenství by v úvahu nepřicházelo? Já otěhotněla po revizi hned, jak to šlo.

Poštolka J
Zasloužilá kecalka 515 příspěvků 01.03.18 14:19

Těhotenství by v úvahu nepřicházelo? Já otěhotněla po revizi hned, jak to šlo.

AndrejkaF
Povídálka 11 příspěvků 01.03.18 14:21
@Poštolka J píše:
Těhotenství by v úvahu nepřicházelo? Já otěhotněla po revizi hned, jak to šlo.

Tehotna bych byt momentalne opravdu nechtela, mela jsem prerusovany styk ale sance na tehu je mala podle me..

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 1496 příspěvků 01.03.18 14:25

@AndrejkaF pokud byl nechraneny styk, tak tam sance je…jinak mne dosla prvni MS po revizi po cca mesici taky a pak uz normalne (jeste teda 2×, pak jsem otehotnela) ;)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tak vypadá sex v těhotenství: Realita plná humoru

Čeká vás 9měsíční jízda, nebo bude sex v těhotenství nanic? Těžko předvídat... číst dále >

Za větší šanci na dítě si ženy připlácí až desetitisíce

Třikrát a dost. Respektive tři (v určitých případech až čtyři) pojišťovnou... číst dále >

Články z Expres.cz

Překvapení na svatbě Harryho a Meghan. Kdo pozval Terezu Maxovou?

Nejsledovanější svatba letošního roku se neobejde bez české účasti. Snoubenci... číst dále >

Ondřej Koptík o léčbě: Doživotní abstinence nebude jednoduchá!

Staronový milenec Hanky Gregorové Ondřej Koptík, který přiznal drogovou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co už byste nikdy neměli dělat, pokud chcete opravdu zhubnout

Plavková sezona se blíží a vaše předsevzetí zhubnout alespoň nějaké to kilo... číst dále >

Slavné matky po čtyřicítce se varování odborníků nebojí

Ačkoli gynekologové ženy před mateřstvím ve starším věku spíše varují, matky... číst dále >

Reklama