Reklama

Druhá menstruace po revizi

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

AndrejkaF
Povídálka 13 příspěvků 01.03.18 14:14
Druhá menstruace po revizi

Zdravím, jsem 2 mesice po potratu v 10tt. Prvni menstruace prisla presne po mesici jak mela (1.2.) a dalsi uz mela prijit a nic, zpozdeni nikdy nemivam, ale zajimalo by me zda to muzu mit rozhazene po tom zakroku? Měla jste to nektera taky tak? Aniz byste byli v tom.. Ja si delala test presne v terminu a negativni. Dekuji.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Poštolka J
Zasloužilá kecalka 542 příspěvků 01.03.18 14:19

Těhotenství by v úvahu nepřicházelo? Já otěhotněla po revizi hned, jak to šlo.

Poštolka J
Zasloužilá kecalka 542 příspěvků 01.03.18 14:19

Těhotenství by v úvahu nepřicházelo? Já otěhotněla po revizi hned, jak to šlo.

AndrejkaF
Povídálka 13 příspěvků 01.03.18 14:21
@Poštolka J píše:
Těhotenství by v úvahu nepřicházelo? Já otěhotněla po revizi hned, jak to šlo.

Tehotna bych byt momentalne opravdu nechtela, mela jsem prerusovany styk ale sance na tehu je mala podle me..

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 2026 příspěvků 01.03.18 14:25

@AndrejkaF pokud byl nechraneny styk, tak tam sance je…jinak mne dosla prvni MS po revizi po cca mesici taky a pak uz normalne (jeste teda 2×, pak jsem otehotnela) ;)

Zdini
Povídálka 12 příspěvků 30.05.18 08:19
@AndrejkaF píše:
Zdravím, jsem 2 mesice po potratu v 10tt. Prvni menstruace prisla presne po mesici jak mela (1.2.) a dalsi uz mela prijit a nic, zpozdeni nikdy nemivam, ale zajimalo by me zda to muzu mit rozhazene po tom zakroku? Měla jste to nektera taky tak? Aniz byste byli v tom.. Ja si delala test presne v terminu a negativni. Dekuji.

Ahoj, chtěla bych se zeptat jak to dopadlo?
Mám podobný příklad. V březnu jsem musela na revizi kvůli zamlklemu tehu. 22.dubna jsem dostala MS po 26.dnech od zákroku a trvala 7 dnů. Od té doby nepřišla. Mám to rozházené kvůli PCO, ale o miminko jsme se po šestinedělí začali snažit. Teď mám pořád píchání v podbřišku, bolí mi hlava, točí se a občas po jídle jsem měla pocit na zvracení, tak jsem si udelala včera i dneska test a oba negativní. Jak jste dopadla vy? Nebo jestli je tady nějaká dobrá duše, které se to taky stalo a podělila se semnou o zkušenost. :(

Kristyna.Vechtova
Echt Kelišová 7669 příspěvků 30.05.18 08:23

@Zdini já bohužel musela na revizi 15.3 (10tt) první MS 15.4, další jsem očekávala 14.5 a už nepřišla a 17.5 jsem měla pozitivní test. První sex byl 30.4 takže po šestinedělí a asi to stačilo, v pátek jdu na první kontrolu..

Zdini
Povídálka 12 příspěvků 30.05.18 08:25
@Kristyna.Vechto­va píše:
@Zdini já bohužel musela na revizi 15.3 (10tt) první MS 15.4, další jsem očekávala 14.5 a už nepřišla a 17.5 jsem měla pozitivní test. První sex byl 30.4 takže po šestinedělí a asi to stačilo, v pátek jdu na první kontrolu..

To moc gratuluji a držím palečky, aby bylo vše v pořádku :-) my měli první sex 10.5., tak nevim :(

Kristyna.Vechtova
Echt Kelišová 7669 příspěvků 30.05.18 08:27

@Zdini děkuju, víš jak pořád není vyhráno dokud se nenarodí zdravé miminko :) Tak zkus test za dva dny, případně zavolej na gynekologii..

Medičkaa
Stálice 93 příspěvků 5 inzerátů 30.05.18 08:41

@Zdini
Ja jsem na prvni MS po revizi cekala 2 mesice, nakonec prisla az po vyvolavaci injekci. A po tehle prvni MS jsme to uz prestali hlidat, i kdyz jsme se primo cilene nesnazili. Vim, ze jsem mela asi cekat dele, ale psychicky mi moc pomohlo, ze uz se teoreticky muze znovu zadarit :) no a dalsi MS zase nikde, vsechny testy negativni, tak jsem sla za dalsi 2 tydny opet na vyvolavacku a ta nezabrala. Dalsi test jsem si udelala po tydnu od te vyvolavacky (takze 3 tydny od ocekavane MS) a najednou byl pozitivni :) doktorka nad tim dodnes krouti hlavou a nikdo nechape jak se nam to povedlo kdyz jsem si delala asi 10 testu a vsechny byly negativni…

Zdini
Povídálka 12 příspěvků 30.05.18 09:59
@Medičkaa píše:
@Zdini
Ja jsem na prvni MS po revizi cekala 2 mesice, nakonec prisla az po vyvolavaci injekci. A po tehle prvni MS jsme to uz prestali hlidat, i kdyz jsme se primo cilene nesnazili. Vim, ze jsem mela asi cekat dele, ale psychicky mi moc pomohlo, ze uz se teoreticky muze znovu zadarit :) no a dalsi MS zase nikde, vsechny testy negativni, tak jsem sla za dalsi 2 tydny opet na vyvolavacku a ta nezabrala. Dalsi test jsem si udelala po tydnu od te vyvolavacky (takze 3 tydny od ocekavane MS) a najednou byl pozitivni :) doktorka nad tim dodnes krouti hlavou a nikdo nechape jak se nam to povedlo kdyz jsem si delala asi 10 testu a vsechny byly negativni…

Tak to mi malinko svitla naděje :D můžu se zeptat, jestli jsi měla nějaké příznaky? Nebo jen to, že MS nedorazila :)

Medičkaa
Stálice 93 příspěvků 5 inzerátů 30.05.18 10:09

@Zdini
Zeptat se můžeš ale já ani nevím :D už jsem byla tak zoufalá a naštvaná, že pořát musím něco kolem toho řešit, že jsem si prostě zakázala doufat, abych nebyla zase zklamaná… Jen po té druhé vyvolávačce přišlo takové tlačení v podbříšku jako před MS, ale to mohlo být i tou vyvolávačkou. Jinak jsem nic nevysledovala. Tak budu držet palce, ať ti to dopadne dobře :kytka:

Zdini
Povídálka 12 příspěvků 30.05.18 10:20

@Medičkaa
Snažím se na to taky nemyslet, ale zatím mi to moc nejde. Musím si najít něco abych na to nemyslela. :D

Medičkaa
Stálice 93 příspěvků 5 inzerátů 30.05.18 10:41

@Zdini
Ono se to stejně nedá „vypnout“ úplně :) já jsem si vždycky říkala, jak tomu necháme volný průběh a nebudu to vůbec řešit ale jakmile jsme se začli snažit, vyrostlo mi v mozku asi nějaký nový centrum, specializovaný jen na sledování těhotenských příznaků a počítání plodných dnů… :D a myslím že se už nikdy nevypne, jen se přetransformovalo na centrum hysterickýho strachu o dítě :D

AndrejkaF
Povídálka 13 příspěvků 30.05.18 10:57
@Zdini píše:
Ahoj, chtěla bych se zeptat jak to dopadlo?
Mám podobný příklad. V březnu jsem musela na revizi kvůli zamlklemu tehu. 22.dubna jsem dostala MS po 26.dnech od zákroku a trvala 7 dnů. Od té doby nepřišla. Mám to rozházené kvůli PCO, ale o miminko jsme se po šestinedělí začali snažit. Teď mám pořád píchání v podbřišku, bolí mi hlava, točí se a občas po jídle jsem měla pocit na zvracení, tak jsem si udelala včera i dneska test a oba negativní. Jak jste dopadla vy? Nebo jestli je tady nějaká dobrá duše, které se to taky stalo a podělila se semnou o zkušenost. :(

Ahoj, mela jsem akorat dlouhe zpozdeni asi 10 dni a pak Ms prisla sama od ty doby to mam rozhazene ale pry je to ok :) no stress

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Jak jsme přežili krmení z láhve

Jmenuji se Laura a jsem máma. Jako by to bylo včera, když jsem se nestačila... číst dále >

Články z Expres.cz

Sirotky ze Sýrie bych přijala, potřebují pomoc, říká „miss z děcáku“ Kašáková

Kauza padesáti syrských sirotků hýbe Českem. Europoslankyně Michaela Šojdrová... číst dále >

V Německu huj, v Česku fuj: EU se loudá s nápravou dvojí kvality (nejen) potravin

Češi zase dělají nálety na německé supermarkety a diskonty. Situace, která... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

Když dlouho necestuji, hýbu aspoň nábytkem, říká žena velvyslance Kmoníčka

Produkovala show na Broadwayi, v Česku řídila partu chlapů v dopravní firmě,... číst dále >

Reklama