Druhá ovulace? Je to vůbec možné?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.09.18 13:15
Druhá ovulace? Je to vůbec možné?

Ahoj holky mám dotaz. Za dva dny ma přijít MS a já už asi tři dny pozorují, že mám hodně hlenu, úplně přesný jako ovulační. Neřešila bych to a nejspíš bych si ani nevšimla, ale je toho opravdu hodně. S manželem se snažíme o miminko, myslíte, že by to mohla být druhá ovulace? Vím, že ovulka byla někdy 3. nebo 4. podle testu.
Děkuji… :palec:

Přečtěte si článek: Ovulace – doba pro početí miminka

Reakce:
pazitka
Kelišová 7329 příspěvků 15.09.18 14:57

Ovulace mohou být dvě- pak jsou z toho klidně i takové extrémní případy, že dvojčata mají každé jiného otce :) ale dle toho, co jsem četla, by měly být brzy po sobě, tak nevím.. ale všechno je možné :) jen nevím, jestli by případně mělo oplodněné vajíčko čas se zahnízdit.

histep
Závislačka 3662 příspěvků 15.09.18 15:08

Takhle dlouho od sebe 2 ovulace byt nemohou, protoze po prvni ovulaci nastoupi progesteron a pokud neni druha ovulace uz nastartovana, „za dverma“, tak by to ten progesteron zablokoval.
Jsi si jista tou prvni ovulaci, jak ji mas potvrzenou ze probehla?

karkarka
Závislačka 2825 příspěvků 15.09.18 19:40

Druha ovulace být může,ale v řádu pár hodin po té první.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Alláhu Akbar? "Typický radikál" Chekatt měl dávno sedět, ne běhat na svobodě!

Vrah ze Štrasburku před útokem křičel Alláhu Akbar (Bůh je veliký). Po... číst dále >

Jan Tuna hledá svědky napadení v SaSaZu: Byl holohlavý a mlátil mi hlavou o zeď!

Hodně živo je v posledních dnech kolem moderátora Jana Tuny (45). Bývalý... číst dále >

Články z Ona Dnes

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >