Reklama

Druhá ovulace? Je to vůbec možné?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.09.18 13:15
Druhá ovulace? Je to vůbec možné?

Ahoj holky mám dotaz. Za dva dny ma přijít MS a já už asi tři dny pozorují, že mám hodně hlenu, úplně přesný jako ovulační. Neřešila bych to a nejspíš bych si ani nevšimla, ale je toho opravdu hodně. S manželem se snažíme o miminko, myslíte, že by to mohla být druhá ovulace? Vím, že ovulka byla někdy 3. nebo 4. podle testu.
Děkuji… :palec:

Přečtěte si článek: Ovulace – doba pro početí miminka

Reklama

Reakce:

pazitka
Kelišová 6105 příspěvků 15.09.18 14:57

Ovulace mohou být dvě- pak jsou z toho klidně i takové extrémní případy, že dvojčata mají každé jiného otce :) ale dle toho, co jsem četla, by měly být brzy po sobě, tak nevím.. ale všechno je možné :) jen nevím, jestli by případně mělo oplodněné vajíčko čas se zahnízdit.

histep
Závislačka 3233 příspěvků 15.09.18 15:08

Takhle dlouho od sebe 2 ovulace byt nemohou, protoze po prvni ovulaci nastoupi progesteron a pokud neni druha ovulace uz nastartovana, „za dverma“, tak by to ten progesteron zablokoval.
Jsi si jista tou prvni ovulaci, jak ji mas potvrzenou ze probehla?

Uživatel je onlinekarkarka
Ukecaná baba ;) 2439 příspěvků 15.09.18 19:40

Druha ovulace být může,ale v řádu pár hodin po té první.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Viewegh o rozkolu s Reinerem i Me Too: Jsou to hysterická a účelová obvinění!

Zotavil se z vážných zdravotních problémů a působí čile. Mluví spatra,... číst dále >

Do čela s ním! 5 důvodů, proč by Kubera byl skvělým předsedou Senátu

Primátor Teplic Jaroslav Kubera (ODS) slaví úspěchy nejen v domovském městě,... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >