Druhá šance a druhý potrat

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.05.19 09:04
Druhá šance a druhý potrat

Ahoj holky.

Dlouho přemýšlím, že sem napíšu… Jen abych si trochu ulevila.

Jde o mého přítele se kterým jsem se po roce rozesla. Přítel má 3 děti z minulých vztahu dva skoro dospělé a jednoho v druhé třídě. Nikdy se neozenil a jeho pověst je trošku k zamyšlení, ale i přes všecho ho miluju… JENŽE mě poslal 2× na potrat… Ten první jsem si tak nebrala protože jsme spolu byli opravdu krátce, ale ten druhý mě DOHNAL a mám hrozně výčitky teď půl roku na to.(stalo se to na nový rok).

Vrátila jsem se k němu s tím že mi sliboval dítě a vše okolo co slíbil… :cert:

Ještě bych ráda dodala že jsem se s ním rozešla, ale pořád mě chtěl vídat, pomáhat mi a přitom už měl dávno jinou a scházeli se už za mě. Je mi z toho na zvracení, jen si vzpomenu ikdyz není jediný den kdy bych na to nemusela myslet =( našla jsem jejich nahé fotky jak se válí v posteli kde jsem opět já, nechutné SMS, maily, výlety. Určitě mi napíšete že jsem úplně blbá, že jsem pořád s ním. Sama to nechápu, kdybych se potkala před dvěma roky tak se nepoznám 8o.. Nevím jak udělat první krok, abych se nezblaznila. Zkoušela jsem být bez něj ale je to horší než byt s ním. PS :tahne mi na 30,deti nemám a vím že bych měla začít myslet sama sebe… :zed: :zed: :zed:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
kve-tinka
Kelišová 5023 příspěvků 3 inzeráty 14.05.19 09:08

:roll: tahne ti na tricet, tak se osamostatni a vy.ser se na nejakeho ubozaka, co te jen ma, bo mu zrovna vyhovujes. :hug:

Niemeyer
Ukecaná baba ;) 2387 příspěvků 14.05.19 09:09

Nechápu ženy, pro které je být sama horší než být s debilem. proč? promají takovou potřebu někoho mít a neužijou si samoty, neodtruchlí si to… vždyt člověk musí ve společnosti fungovat sám za sebe, přicházejí a odcházejí..jasně, vždy je hezčí být v páru… ale za jakou cenu? jak to, že nemůžete vydržet sama se sebou? proč by to bylo horší? budete svobodná, ušetříte, nikdo vám nebude lhát, děti nemáte… však i matkys dětmi odcházejí od debilů a to je stokrát náročnější a nezáviděníhodnější situace než prostě jen tak odejít… s vírou, že čeká lepší. jak jste na tom se sebevědomím?

Naominaomi1
Nováček 5 příspěvků 14.05.19 09:13

@kve-tinka říkám si to pořád!!! Jenze opravdu se na to vy. S. rat mi přijde že neumím.. Asi pro to že je to prvni chlap na vážnější vztah. Ale dekuju za podporu :srdce:

Terisos
Zasloužilá kecalka 667 příspěvků 14.05.19 09:13

Představ si, že máš dceru a toto jí dělá její chlap. Co bys chtěla, aby udělala? MĚJ SE RÁDA A BUĎ SAMA SEBOU! Ten pravý teprv přijde! Tento z tebe akorát udělá psychicky narušenou trosku bez špetky sebeúcty!

7.straka
Zasloužilá kecalka 785 příspěvků 14.05.19 09:13

Sever rozum do hrsti, zbytky sebeúcty a kopni ho do zadku. I samotné ti bude líp, než tohle.

Naominaomi1
Nováček 5 příspěvků 14.05.19 09:19

@Niemeyer všechny kamarádky okolo i rodina mi říká to stejné jenže on mě takovým způsobem zmanipuloval, udělal ze mě jiného člověka od základu. Je na mě drzý, sprostý a úrazi, protože sleduje že zájem o mě je, stále se mi nějaký mužský dvori což mi dodává sebevědomí které on mi vzal :nevim: ale stejne to ani neberu nijak vážně, a nikdo mě nezajímá. potřebuji se od nej oprostit nebo vím že nedopadnu dobře. A moc děkuji za názor

Naominaomi1
Nováček 5 příspěvků 14.05.19 09:20

@Terisos asi bych se zbláznila za ní a nejspis by došlo k násilí haha. Takhle si to říct :palec: :lol:

histep
Závislačka 4726 příspěvků 14.05.19 09:26

A přítel tě na ty potraty dotáhnul za vlasy a připoutal na sále k lůžku?

pikola
Generální žvanilka 20905 příspěvků 14.05.19 09:29

S on to jako slíbil, že už teď miminko bude? :roll: žiješ ve lži, on je to navíc nevěrný. Ukončí to než budeš stará aby sis našla normálního chlapa a měla děti.

Naominaomi1
Nováček 5 příspěvků 14.05.19 09:39

@histep to ani nemusel. Byla jsem ve strašnym stavu, těhotenství jsem si vždy představovala pohodove a hlavně aby dítě bylo chtene z obou stran. Podporu v rodině nemám, s mámou máme blbé vztahy a tátu nemám. Aby mi aspoň někdo pomohl takže to bylo jasné rozhodnutí. Teď zpětně si to vyčítám, kdyz se starám o jeho dítě je mi to vše hrozně líto

histep
Závislačka 4726 příspěvků 14.05.19 09:58

@Naominaomi1 Tak nepiš, že tě dvakrát poslal na potrat a tebe to teď dohnalo. Šla jsi tam dobrovolně po svém rozhodnutí.
To mě vždycky hrozně namíchne, když se některá ohání tím, že ji přítel „poslal na potrat“. Jako kdyby nebyla svéprávná.

Sallyna
Kecalka 236 příspěvků 14.05.19 10:08

@Naominaomi1 Prober se a kopni ho nekam. Vzdyt za to vubec nestoji a ty si kazis zivot. Zbav se ho. Smaz cislo apod. Venuj se novym konickum. Bez do telocvicny, na plavani, nebo obchoduj s akciemi. Co ja vim, co ti pujde a cim se zabavis. Mas nejvyssi cas zacit zit uz konecne. Napsala nych to jeste jinak, ale ty ted potrebujes hlavne podporit. Tak zacni jednat. Preji hodne stesti :kytka:

Uživatel je onlineAjaF
Zasloužilá kecalka 716 příspěvků 14.05.19 10:46

Po dvou potratech taky už žádný miminko být nemusí. Že s ním jsi… :nevim:

aknadar
Kecalka 398 příspěvků 14.05.19 13:10

Nechápu co je přitažlivé na muži, který má již tři děti s různými ženami. Proč nepoužíváš antikoncepci? Dnes ráno jsem jako první četla příspěvek maminky, co má 4 měsíční miminko se svalovou atrofií, možná si ho taky přečti než s tím člověkem zase vlezeš do postele.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama