Druhá šance v nové práci

Anonymní
12.7.20 20:42

Druhá šance v nové práci

Ahoj holky,
mám takový dotaz ohledně znovu nastoupení do práce. Stala se mi taková nemilá věc, že jsem minulý týden mohla nastoupit, podepsat smlouvu, atd…ale já jsem si to všechno první den, ještě před podpisem smlouvy rozmyslela.
Hned ráno mě majitelka se všemi seznámila a mezi kolegyněmi se objevila staronová kolegyně. Před 3 roky jsem s ní již pracovala a nechovala se ke mě hezky. Ve mě hrklo už ve chvíli, jak mi šéfka zmínila příjmení, zkrátka nemám na ní dodnes pěkné vzpomínky. Co se týče práce, z největší části by mě velice bavila - fakturace, dobropisy, hlavně administrativní práce, jen poznamenám, že moje pozice by úzce spolupracovala s nejmenovanou bývalou kolegyní - při její dovolené bych zastupovala její práci, během roku bych jí ale průběžně pomáhala, protože je jako prodavačka ve firemní prodejně, tudíž já bych jí musela několikrát pomáhat i s prodejem, doplněním do regálů - prodejna dělá firmě „první pohled“ pro zákazníky…ale moje vzpomínky říkaly neber to, nepodepisuj to… :think: paní šéfová to vzala v pohodě, spíše jí to mrzelo, že mě až tak nemuseli zaučovat, přemlouvala mě ať to zkusím a i mi nabízela v nejhorším případě brigádu na vánoční sezónu, pokud bych ještě na podzim nic neměla a v záloze měla jen holčinu po maturitě bez zkušeností, kterou musí naučit úplně vše, protože ostatní uchazeči prý nemohli nastoupit ihned, jako my 2, mě si právě vybrala kvůli tomu, že já v podobném oboru dělala (vyhodili mě pro nadbytečnost během Covidu-19)…vrtá mi to celý týden hlavou, zda jí nemám přeci jen napsat, omluvit se a zeptat se, zda ještě nepřijala tu slečnu a zda by mi dala 2.šanci, že bych o tu práci opravdu stála…holky, stalo se vám někdy něco podobného??? :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

663
12.7.20 21:18

Evidentne to v tobe hloda a pokud o praci stojis, ja bych se byt tebou ozvala.Za to nic nedas.Pri nejhorsim ti sefova rekne, ze uz prijala druhou divku. Pokud uz je misto obsazene, zbyva jeste teoreticka sance, ze slecna odejde (at ze sve vule ci nikoli) ve zkusebni dobe. Drzim palce, at ti to dobre dopadne! :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
635
12.7.20 21:44

Mně se to nestalo, ale za zkoušku nic nedáš. Jestli už někoho přijali, tak odmítnou. Budeš vědět na čem jsi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama