Reklama

Druhá svatba po padesátce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Hanyžka1
Stálice 63 příspěvků 13.10.18 02:52
Druhá svatba po padesátce

Dámy, vdávaly jste se podruhé (potřetí) cca po padesátce? Proč ano, proč ne? Já mám zkušenost, že papír nic nezaručí, pro přítele je zase zásadní. A problém je na světě.

Reklama

Reakce:

Konnny
Ukecaná baba ;) 2063 příspěvků 13.10.18 06:00

@Hanyžka1 Podruhé v 53 letech, předtím jsme spolu 3 roky žili. Bylo to na moje přání, přišlo mi to přirozené, být manželé a ne se přátelit.

Heivka
Závislačka 3109 příspěvků 13.10.18 08:45

Můj strejda se ženil podruhé v 50 a teď potřetí ve třiašedesáti, rok po tom co jeho druhá žena náhle zemřela. Jsou šťastní.

P4ja
Kelišová 5764 příspěvků 13.10.18 08:53

@Hanyžka1 Když ti to nesedí emocionálně, tak to vem aspoň pragmaticky. Něco se stane a v nemocnici tě nepozdravi ani klika u dveří. Dědictví se budou domáhat děti atd.

Známí se taky brát nechtěli, ale nakonec do toho šli. Protože jejich kamarádovi zemřela družka. V nemocnici ho příbuzní pomalu ani nepozdravili, její stav mu nikdo neřekl a byt, který byl její, ale společnými silami ho opravili, si hned obydlili a on byl rád, že si vzal alespoň osobní věci a mazal na ubytovnu. Neříkám, že je to váš případ, ale nikdy nevíš.

divine woman
Echt Kelišová 8418 příspěvků 13.10.18 09:35

Byla jsem na svatbě, kde bylo nevěstě přes 50, ženich trochu mladší. Brali se z lásky a též kvůli stavbě domu, aby byl společný.

Venetia
Hvězda diskuse 35830 příspěvků 13.10.18 09:44
@Hanyžka1 píše:
Dámy, vdávaly jste se podruhé (potřetí) cca po padesátce? Proč ano, proč ne? Já mám zkušenost, že papír nic nezaručí, pro přítele je zase zásadní. A problém je na světě.

moje sestra se vdávala počtvrté po padesátce :D
Já bych se možná taky vdala , kdyby se s partnerem nepojilo cosi , co nemám pořád zpracované a svatbou bych se k tomu vlastně upsala .

verujan
Kecalka 172 příspěvků 15.10.18 09:46

Já jsem s přítelem 15 let, za tu dobu jsem byla 2× v nemocnici a nikdy neměl s informacemi problém.
Samozřejmě znám lidi, kteří se brali kolem padesátky. Záleží na tobě, jak to cítíš.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Ovčáčkovi tleskali v Máte slovo: Prezident už nebude nikam kandidovat, uklidnil

Je to muž, který miluje záři reflektorů a projevy na veřejných místech.... číst dále >

Dejte pokutu všem, nebo si na vás došlápneme! Kristelová s Řepkou vyhrožují úřadu.

Rádi prohlašují, že jim jsou výpady vůči jejich vztahu lhostejné. Ve... číst dále >

Články z Ona Dnes

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >