Druhá svatba po padesátce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Hanyžka1
Stálice 75 příspěvků 13.10.18 02:52
Druhá svatba po padesátce

Dámy, vdávaly jste se podruhé (potřetí) cca po padesátce? Proč ano, proč ne? Já mám zkušenost, že papír nic nezaručí, pro přítele je zase zásadní. A problém je na světě.

Reakce:

Konnny
Závislačka 2567 příspěvků 13.10.18 06:00

@Hanyžka1 Podruhé v 53 letech, předtím jsme spolu 3 roky žili. Bylo to na moje přání, přišlo mi to přirozené, být manželé a ne se přátelit.

Heivka
Závislačka 3238 příspěvků 13.10.18 08:45

Můj strejda se ženil podruhé v 50 a teď potřetí ve třiašedesáti, rok po tom co jeho druhá žena náhle zemřela. Jsou šťastní.

P4ja
Kelišová 6583 příspěvků 13.10.18 08:53

@Hanyžka1 Když ti to nesedí emocionálně, tak to vem aspoň pragmaticky. Něco se stane a v nemocnici tě nepozdravi ani klika u dveří. Dědictví se budou domáhat děti atd.

Známí se taky brát nechtěli, ale nakonec do toho šli. Protože jejich kamarádovi zemřela družka. V nemocnici ho příbuzní pomalu ani nepozdravili, její stav mu nikdo neřekl a byt, který byl její, ale společnými silami ho opravili, si hned obydlili a on byl rád, že si vzal alespoň osobní věci a mazal na ubytovnu. Neříkám, že je to váš případ, ale nikdy nevíš.

divine woman
Echt Kelišová 9074 příspěvků 13.10.18 09:35

Byla jsem na svatbě, kde bylo nevěstě přes 50, ženich trochu mladší. Brali se z lásky a též kvůli stavbě domu, aby byl společný.

Venetia
Hvězda diskuse 37439 příspěvků 13.10.18 09:44
@Hanyžka1 píše:
Dámy, vdávaly jste se podruhé (potřetí) cca po padesátce? Proč ano, proč ne? Já mám zkušenost, že papír nic nezaručí, pro přítele je zase zásadní. A problém je na světě.

moje sestra se vdávala počtvrté po padesátce :D
Já bych se možná taky vdala , kdyby se s partnerem nepojilo cosi , co nemám pořád zpracované a svatbou bych se k tomu vlastně upsala .

verujan
Kecalka 208 příspěvků 15.10.18 09:46

Já jsem s přítelem 15 let, za tu dobu jsem byla 2× v nemocnici a nikdy neměl s informacemi problém.
Samozřejmě znám lidi, kteří se brali kolem padesátky. Záleží na tobě, jak to cítíš.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

Články z Expres.cz

Svoboda ze StarDance má tajemství. Proč nechce mluvit o přítelkyni?

Od poroty získal nejvíc bodů a vyslechl si jen slova chvály. Přesto nakonec... číst dále >

Drsný souboj Muže roku s ex Robinsonkou pokračuje: „Mlátil mě a podváděl!“

Jeden z nás tady lže, ale já to nejsem! Tohle je přesně věta, kterou se ohání... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Tragédie v dospívání Petru zničila, chce nový restart

Petra je matkou dvou dětí, které vychovává sama. Hodně pracuje a ještě k tomu... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >