Druhá svatba po padesátce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Hanyžka1
Kecalka 135 příspěvků 13.10.18 02:52
Druhá svatba po padesátce

Dámy, vdávaly jste se podruhé (potřetí) cca po padesátce? Proč ano, proč ne? Já mám zkušenost, že papír nic nezaručí, pro přítele je zase zásadní. A problém je na světě.

Reakce:
Konnny
Závislačka 2944 příspěvků 13.10.18 06:00

@Hanyžka1 Podruhé v 53 letech, předtím jsme spolu 3 roky žili. Bylo to na moje přání, přišlo mi to přirozené, být manželé a ne se přátelit.

Heivka
Závislačka 4126 příspěvků 13.10.18 08:45

Můj strejda se ženil podruhé v 50 a teď potřetí ve třiašedesáti, rok po tom co jeho druhá žena náhle zemřela. Jsou šťastní.

P4ja
Extra třída :D 10152 příspěvků 13.10.18 08:53

@Hanyžka1 Když ti to nesedí emocionálně, tak to vem aspoň pragmaticky. Něco se stane a v nemocnici tě nepozdravi ani klika u dveří. Dědictví se budou domáhat děti atd.

Známí se taky brát nechtěli, ale nakonec do toho šli. Protože jejich kamarádovi zemřela družka. V nemocnici ho příbuzní pomalu ani nepozdravili, její stav mu nikdo neřekl a byt, který byl její, ale společnými silami ho opravili, si hned obydlili a on byl rád, že si vzal alespoň osobní věci a mazal na ubytovnu. Neříkám, že je to váš případ, ale nikdy nevíš.

divine woman
Extra třída :D 12343 příspěvků 13.10.18 09:35

Byla jsem na svatbě, kde bylo nevěstě přes 50, ženich trochu mladší. Brali se z lásky a též kvůli stavbě domu, aby byl společný.

Uživatel je onlineVenetia
Hvězda diskuse 44037 příspěvků 13.10.18 09:44
@Hanyžka1 píše:
Dámy, vdávaly jste se podruhé (potřetí) cca po padesátce? Proč ano, proč ne? Já mám zkušenost, že papír nic nezaručí, pro přítele je zase zásadní. A problém je na světě.

moje sestra se vdávala počtvrté po padesátce :D
Já bych se možná taky vdala , kdyby se s partnerem nepojilo cosi , co nemám pořád zpracované a svatbou bych se k tomu vlastně upsala .

verujan
Kecalka 373 příspěvků 15.10.18 09:46

Já jsem s přítelem 15 let, za tu dobu jsem byla 2× v nemocnici a nikdy neměl s informacemi problém.
Samozřejmě znám lidi, kteří se brali kolem padesátky. Záleží na tobě, jak to cítíš.

Váš příspěvek
Reklama