Druhé dítě, termín porodu únor březen 2018

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Makíja1
Povídálka 44 příspěvků 28.12.17 10:18
Druhé dítě, termín porodu únor březen 2018

Ahoj holky,

není tu nějaká maminka, která má termín porodu únor/březen a čeká už druhého prcka? Jsem z Plzně, mám 2,5r holčičku a čekáme chlapečka :-) je na tom někdo podobně?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 16 Další »

Reakce:

BloomingGorgeous
Závislačka 2775 příspěvků 28.12.17 10:33

Jsem na tom stejne :D

Elen8
Extra třída :D 12984 příspěvků 28.12.17 10:35

My cekame v pulce unora. Doma mam holcicku a ted kluk :)

BloomingGorgeous
Závislačka 2775 příspěvků 28.12.17 10:47

Moc se tesime. Jen mam ted nejake zdravotni potize a tak budu mit moznost volit mezi prirozenym porodem a sekci a premyslim nad tim. Zatim jsem dospela k nazoru, ze preferuji prirozeny porod, ale nebudu nic planovat a necham to do posledni chvile otevrene.

Elen8
Extra třída :D 12984 příspěvků 28.12.17 10:53

Ja mela u male akutniho cisare. Ted uz muzu rodit zase normalne, tak snad se to tentokrat povede…

vertunka
Závislačka 4624 příspěvků 28.12.17 10:59

Ja mam termin porodu presne na druhe narozeniny prvni dcerky :-) 7.2.2018. Jsem teda z Marianek, ale rodit bych chtela zase v Plzni. :mavam:

poHanka89
Zasloužilá kecalka 505 příspěvků 28.12.17 11:07

Mam to stejne :) termin porodu 9.3. a doma mame holcicku, ktera oslavi 25.2. tri roky :srdce: druha bude taky holcicka

Terez001
Zasloužilá kecalka 887 příspěvků 28.12.17 11:09

Taky se přidám :) Čekáme neplánoavně druhé, porod mám koncem února a doma máme 23 měs. chlapečka :)

Holky jak se cítíte? Já příšerně, bolí mě záda, sotva chodím, zadýchávám se, tvrdne mi břicho..Představa dalších 2 měsíců v tomto stavu je šílená..Navíc s aktivním batoletem, co přes den už nespí :cert:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.12.17 11:18
@BloomingGorgeous píše:
Moc se tesime. Jen mam ted nejake zdravotni potize a tak budu mit moznost volit mezi prirozenym porodem a sekci a premyslim nad tim. Zatim jsem dospela k nazoru, ze preferuji prirozeny porod, ale nebudu nic planovat a necham to do posledni chvile otevrene.

Tak to jsme na tom uplne stejne.

V breznu cekam druhe, synovi budou cerstve 2 roky. A zacinaji se mi hromadit zdravotni potize. Prvni jsem mela sekci, ale s patnactikilovym prvatkem si ji ted moc nedokazu predstavit :-/ Bohuzel mam uz vic problemu, ktere jsem sama zvedava, jak tentokrat lekari vyhodnoti.

U tebe se jedna o co, jestli to neni tajne? ;-) U me ulcerozni kolitida + pupecni kyla + stav po embolii + se mi udelala velka krecova zila :-/

Limi123
Závislačka 3327 příspěvků 28.12.17 11:21
@Terez001 píše:
Taky se přidám :) Čekáme neplánoavně druhé, porod mám koncem února a doma máme 23 měs. chlapečka :)Holky jak se cítíte? Já příšerně, bolí mě záda, sotva chodím, zadýchávám se, tvrdne mi břicho..Představa dalších 2 měsíců v tomto stavu je šílená..Navíc s aktivním batoletem, co přes den už nespí :cert:

Ja mam termin druheho 11.3. a kdyz nelitam cely den po venku, citim se zatim dobre. I se mi zatim prekvapive dobre spi, na to, ze jsem zvykla spat na brise. Ale i tak uz odpocitavam dny…

Syn 23m nastesti spi denne 2-3 hodiny odpoledne, jinak uz bych asi nezila. Spim take :-D

Příspěvek upraven 28.12.17 v 11:25

Makíja1
Povídálka 44 příspěvků 28.12.17 11:23

Já mám termín porodu 28.2.-3.3., tak uvidíme :-) první bylo císařem, zatím to taky vypadá, že bych mohla rodit normálně, ale záleží na jizvě a jestli se malej neotočí hlavičkou nahoru..
Malé budou v březnu 3, tak to jsme na to skoro všechyn podobně :-)
holky, mám jak řešíte procházky? Mě děsně bolí esíčko, a pomáhá mi chodit, ale ta moje můrka chodit moc nechce a tak spíš postáváme a to je pak peklo na záda… :-(

Terez001
Zasloužilá kecalka 887 příspěvků 28.12.17 11:25

@Limi123

Mně se taky dobře spí, za toto těhotenství nelítám v noci na wc jak u prvního, ani jednou za noc a to spím i 8 h díky bohu :D
Ty jo na břiše, to bych nedala :D U prvního jsem měla šíleně agresivní bolestivé pohyby, fakt celý den (byla jsem kvůli tomu i v nemocnici, jestli je vše ok) a ted je druhý nejspíš línější, moc se nehýbe, sem tam přejede nožka, neo se převalí a konec.
Venku mi to pomáhá, je mi občas zas nevolno a vzduch mi dělá dobře, zas doma mě to taky nějak nebaví ale už to omezuju, už chodím jak kačena a to jsem přibrala 7 kg zatím :D

AlenaSu
Kecalka 380 příspěvků 28.12.17 11:26

Já mám termín 26.2.,ale i podle paní dr.to nevydrží. Prý nejdéle do začátku února :mrgreen: :mrgreen: bude to holčička a je to pěkný darebák. Doma mám roční holčičku a těhotenství neřeším. Jde to tak nějak kolem mě. Malou zvedám, tahám se s ní a s kočárkem z druhého patra atd. (Pak se nedivím, že spěchá ven :lol: )
Momentálně jsem děsně nachlazená, tak se snažím se moc nedopovat lekama, ale moc to nejde. Paralen prostě beru a jeden denně snad neublíží. :palec:

Makíja1
Povídálka 44 příspěvků 28.12.17 11:27
@BloomingGorgeous píše:

Já měla první císaře a strašně jsem chtěla přirozeně. Teď je malej otočenej jak má, ale jsem 31tt, tak uvidíme.. Taky bych chtěla přirozeně, i když vlastně nevím do čeho jdu :D
odkud jsi BloomingGorgeous? :-)

Makíja1
Povídálka 44 příspěvků 28.12.17 11:30
@AlenaSu píše:
Já mám termín 26.2.,ale i podle paní dr.to nevydrží. Prý nejdéle do začátku února :mrgreen: :mrgreen: bude to holčička a je to pěkný darebák. Doma mám roční holčičku a těhotenství neřeším. Jde to tak nějak kolem mě. Malou zvedám, tahám se s ní a s kočárkem z druhého patra atd. (Pak se nedivím, že spěchá ven :lol: )
Momentálně jsem děsně nachlazená, tak se snažím se moc nedopovat lekama, ale moc to nejde. Paralen prostě beru a jeden denně snad neublíží. :palec:

Zkuste Uroval Manosa (ne Uroval Akut a jiné náhražky) nebo Brusinku. Zabralo mi v těhu snad na všechno, doporučeno gynekologem. Fakt zazrak, ničí bakterie, brala jsem u prvního a teď už mi taky zabralo… :-)

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 16 Další »

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Bohumil Klepl zmizel. Neodehrál představení a 11 dní se nikomu neozval

Herec Bob Klepl (60) na konci září zkolaboval na divadelních prknech Studia... číst dále >

Úsměv, reformy a ženy! Co skrývá saúdský princ bin Salmán?

Teprve minulý rok se stal korunním princem Saúdské Arábie, a to v podstatě... číst dále >

Články z Ona Dnes

Imunoložka: Nežvýkáme proutí, ale spolkneme acylpyrin. Šetříme přírodu

Od ambiciózního projektu, jak léčit rakovinu pomocí vakcín na bázi... číst dále >

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >