Druhé IVF po šesti letech - úspěšnost jako při prvním?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.01.17 10:00
Druhé ivf po šesti letech - úspěšnost jako při prvním?

Ahoj, chtěla bych se zeptat, jak se posuzuje úspěšnost u ivf, které je až po šseti letech od prvního. V prvním cyklu jsem měla 1× dvě třidenní embrya - bez úspěchu a 1× dvě embrya z Ket - jedno se neujmulo a druhé se rozdělilo na dvojčátka.
jaká je myslíte úspěšnost u ivf po šesti letech? chtěli bysme ještě jedno.Je šance stejná jako u prvního když je tolik let odstup?
Děkuji moc za všechny informace! :dance: :srdce:

Reakce:

Litta
Extra třída :D 13488 příspěvků 24.01.17 10:09
@Anonymní píše:
Ahoj, chtěla bych se zeptat, jak se posuzuje úspěšnost u ivf, které je až po šseti letech od prvního. V prvním cyklu jsem měla 1× dvě třidenní embrya - bez úspěchu a 1× dvě embrya z Ket - jedno se neujmulo a druhé se rozdělilo na dvojčátka.
jaká je myslíte úspěšnost u ivf po šesti letech? chtěli bysme ještě jedno.Je šance stejná jako u prvního když je tolik let odstup?
Děkuji moc za všechny informace! :dance: :srdce:

Pravděpodobnost stejná nebude, za 6 let se tělo mohlo změnit. Navíc pokud nejsou embrya zmražená, ale bude se znovu stimulovat a odebírat oocyty, hraje tam velkou roli i reakce na hormony a aktuální stav oocytů. Samozřejmě to ale neznamená, že by se to nemělo povést, jen se to moc nedá odhadnout dopředu, jak rychle a hladce to půjde.

Celina
Závislačka 3356 příspěvků 24.01.17 10:09

Ahoj, nemyslím, že by bylo vůbec důležité, že už jsi IVF absolvovala…Záleží na tvém zdravotním stavu, hladině hormonů, kvalitě vajíček a spermiogramu a v neposlední řadě na štěstí. Tak ať vám to vyjde :mavam:

ugluk
Hvězda diskuse 43130 příspěvků 24.01.17 10:11

Čistě statisticky, s věkem množství kvalita vajíček, tudíž i úspěšnost, klesá.
Záleží i na konkrétním věku, ve 20 a 26 to bude srovnatelné, ve 35 a 41 bude rozdíl veliký. Čistě prakticky, nemusela klesnout téměř vůbec a taky se naopak mohlo přihodit dalších milión věcí, které úspěch dramaticky sníží, nebo naopak některé potíže pominuly a úspěch se zvýší.
V mém konkrétním případě jsem za 8 let od prvního k poslednímu IVF zaznamenala dramatické zhoršení.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.01.17 11:09

Není to spíše o věku?
První dvě úspěšné IVF jsem měla v 28 a 30 letech, třetí na přelomu 35/36 a nezadařilo se. Je fakt, že u toho posledního jsem měla v těle zánět.

Sany80s
Kelišová 6572 příspěvků 24.01.17 11:19

Já bych řekla, že pravděpodobnost úspěchu bude menší hlavně kvůli vyššímu věku.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Mareš překvapil: Umí se nadchnout i pro jiné věci, než je jeho „soukoncertí“

Vánoce se kvapem blíží a ještě než Leoš Mareš (42) překvapí choť Moniku a své... číst dále >

Kalousek káže o morálce, sám má máslo na hlavě, hřímá Klaus ml.

Kauza Andreje Babiše a jeho syna, která aktuálně hýbe (nejen) Sněmovnou,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >