Druhé kolo pohovoru za jak dlouho?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
41
8.10.21 12:04

Druhé kolo pohovoru za jak dlouho?

Ahoj holky, byla jsem na pohovoru a postoupila do druhého kola, nemáte zkušenost za jak dlouhou dobu to druhé kolo může být? Oni termín neřekly že se ozvou, a mě přijde hloupé se ptát abych je neodradila že moc spěchám a jsem nedočkavá. Akorát říkaly že by to mohlo být jen po telefonu ale že se uvidí. Nevím ani co od toho čekat co mohou chtít. Praxi v tomto oboru moc nemám, což jim nevadí ale že nemám co ukazovat prakticky, o jazyky se nejedná, je to administrativní práce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8.10.21 12:13

U nás byl týden. Ale s tím, že za týden se ozvali a druhé kolo pak plánovali podle toho, kdy ti lidé mohli. Pokud by se do týdne neozvali, normálně bych jim zavolala. Na tom není nic špatného, pokud nebudeš naléhat nebo na ně nebudeš naštvaná, že se neozvali. Normálně bych řekla, že volám abych se zeptala jak to vypadá s termínem druhého kola, či zda jsem náhodou nepropásla nějaký e-mail. Pokud si věříš, můžeš i říct, že máš jiné nabídky, ale právě tahle je pro tebe prioritní a tak voláš. Držím palce :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
41
8.10.21 12:23

@slivovickapalena díky :mavam: v současné práci to bylo také tak že za týden řekly termín, ale u této mi to vyznělo tak že to hned tak nebude, ale zase o postupu do dalšího kola mi napsaly hned ten den, tak snad jim to dlouho trvat nebude. Chtěla bych ze současné odejít tak jsem možná nedočkavá aby se už ozvaly :lol: ale díky za radu se když tak zkusím nenápadně připomenout kdyby se nic nedělo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat