Reklama

Druhé mimčo-plánování a snažení od června 2017

Fotoalbum tématu (9) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lůca V.
Kecalka 108 příspěvků 15.01.17 10:19
Druhé mimčo-plánování a snažení od června 2017

Ahoj maminky, zakládám diskuzi pro ty, které plánují druhé dítko v tomto roce.Budu ráda, když se přidáte a popovídáme si a podpoříme při plánování dalšího pokladu A třeba se zadaří a zůstaneme tu až do toho vytouženého okamžiku nejen početí, ale i porodu ;-).A při čekání si sdělíme i radosti a starosti s tím prvním :-).Těším se na vás :-)

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 17 Další »

Reklama

Reakce:

pamapi
Povídálka 12 příspěvků 15.01.17 10:58

Ahoj, my bychom rádi. Doma už máme šestiměsíční slečnu :)

Lůca V.
Kecalka 108 příspěvků 15.01.17 11:49

@pamapi Ahoj,ještě jsem se ani nepředstavila. Jsem Lucka, je mi 30 a doma mám devítiměsíčního raubíře a tak nějak mě to chytlo a chtěla bych druhé :-).Vždy jsem chtěla tři, ale ze zdravotních důvodů budu ráda ještě za jedno. A copak byste chtěli? Holčičku či chlapečka?

Mac123
Kecalka 202 příspěvků 16.01.17 11:57

Ahojky, my máme chlapečka - 13 měsíců a letos bych také ráda znovu otěhotněla :-). Už mi bude 35, tak není na co čekat…

Mac123
Kecalka 202 příspěvků 16.01.17 12:01

A jinak jestli holčičku nebo chlapečka - to je jedno. Holčička by byla fajn, že bychom měli „páreček“, zase chlapeček by byl lepší parťák pro toho staršího :-)

Lůca V.
Kecalka 108 příspěvků 16.01.17 12:30

@Mac123 Ahojky, tak to je super, mě bude v létě 31, tak bych také ráda druhé :-), na prvního jsme čekali 3 roky a nechci to nechávat na poslední chvíli, navíc mi skončila i pracovní smlouva během mateřské, tak bych to chtěla stihnout do konce rodičáku, abych mohla navázat :-), mě je to taky vcelku jedno, ráda bych tu holčičku, ale když bude chlapeček, zase to bude pro prťouse parťák, jak píšeš :-), hlavně ať je to zdravé :-)

LuHr
Povídálka 23 příspěvků 25.01.17 21:00

Ahojky holky. My jsme začali teprve teď v lednu. Oba máme kluky z předchozích vztahů 5 let. Teď bychom rádi naše společné :-). Trošku doufáme, že se zadaří holčička, aby to nebyli jen kluci, ale zase jak píšete, když to bude chlapeček, tak bude parťák :-). No, hlavně, aby se vůbec zadařilo a co nejdříve :-).

Lůca V.
Kecalka 108 příspěvků 26.01.17 15:43

@LuHr Ahojky a vítej :mavam:, to je pěkné, že máte každý svého kloučka a že teď chcete společné :-), je pravda, že holčička by byla krásná, kluci by ji určitě opatrovali :-). V dnešní době je důležité, aby děti byly zdravé a pak je jedno, zda je to kluk či holka. Já mám taky kluka (9m) a jako druhé bych chtěla holčičku. Zprvu jsem opět toužila po klukovi, přijde mi, že jsou hodnější, klidnější, ale je to samozřejmě případ od případu. Alespoň v mém okolí, kdo má kluka a holku, tak říká, že kluci jsou „lepší“. Ségra má kluka a holku taky a netře je taková dračice :-D. Teď bych ale tu holčičku chtěla. Na druhé straně zase kluci by si spolu asi více vyhráli, ale necháme tomu volný průběh, on to člověk stejně neovlivní. Já budu ráda, když se druhé vůbec podaří :-).

LuHr
Povídálka 23 příspěvků 26.01.17 17:49

@Lůca V. Tak to u nás rozhodně neplatí, že jsou kluci hodnější :-D. Můj táta, který mého syna hlídal (bydlel s námi) říká, že já ani brácha nesaháme Kubovi ani po kotníky v živosti a zlobivosti :-D. Kuba je prostě šíleně ukecanej, nezavře pusu snad ani na vteřinu, mluví hrozně hlasitě, má svojí hlavu atd. :-D
Jako taky tak trochu doufáme v holčičku, ale přesně jak říkáš, hlavně ať se zadaří a ať jsou dětičky zdravé!!!To je nejdůležitější.-)

Lůca V.
Kecalka 108 příspěvků 26.01.17 19:48

@LuHr To je pravda, zdraví je v dnešní době to nejdůležitější. Často čtu příběhy dětiček, které mají rakovinu a to je mi pak hodně smutno.Jsem ráda, že náš malý je zdravý. Má sice trochu nedomykavou srdeční chlopeň, ale to by mělo snad vymizet a afektivní záchvaty (když se hodně lekne nebo je unavený a něco ho rozčílí, tak mu trvá dlouho než se nadechne),ale jinak je zdravý. A je dost akční. Začal se nám plazit, tak máme veselo. Všude vleze, všechno vytahá :-D :-D :-D. A je taky ukecaný. Zatím teda jede gaga, baba, mama, nene a vava :-D :-D :-D. Ale děti jsou boží. Užívám si s ním každou chvilku :-) :-).A u prvního těhu bylo vše v pohodě? Zadařilo se brzy?

LuHr
Povídálka 23 příspěvků 26.01.17 20:53

@Lůca V. Jj první byla spíše náhoda :-D. Synovi už je pět, tak je nejvyšší čas :-)

Lůca V.
Kecalka 108 příspěvků 28.01.17 20:21

@LuHr To je pravda, říká se, že čím jsou déle od sebe, tak si méně rozumějí, ale asi jak kde.My jsme se segrou o dva roky a máme pěkný vztah. A ségry děti jsou od sebe tři a půl a už je to znát, ale má kluka a holku a pořád se řežou. Já to chci hlavně stihnout než mi skončí rodičák. Nemám totiž práci (měla jsem smlouvu na rok) a když by se nezadařilo, musím do práce (což mi samozřejmě nevadí),ale já bych to ráda zvládla pokračováním v kuse :-).A jak si kluci rozumějí? Bydlí oba s vámi?

LuHr
Povídálka 23 příspěvků 30.01.17 13:31

@Lůca V. Nene, můj syn s námi bydlí, mám jej v péči já, ale přítelova syna má v péči jeho bývalá žena a ta bydlí hodně daleko. Já už si fakt říkám, že bych byla za parťáka synovi opravdu vděčná, jinak z něj padnu :-D. Doufám, že se zadaří už tento měsíc, ale musím ještě počkat. Měla bych to dostat (doufám, že už nedostanu) až před půlkou února.

Lůca V.
Kecalka 108 příspěvků 31.01.17 17:28

@LuHr Tak to je škoda, že ani syn přítele s vámi nebydlí, to byl měl parťáka hned ;-). Ale třeba se teď zadaří a za 9 měsíců už to bude veselejší :-). To my necháme až na déle. Já bych tedy klidně už teď, ale na léto plánujeme svatbu, tak kdyby se to teď povedlo, tak abych tam nebyla už jako koule. Původně jsme ji plánovali na červen 2016, ale pak jsem na konci července 2015 otěhotněla a malý se narodil v dubnu 2016 a ještě císařem, takže být na svatbě s dvouměsíčním, to jsem fakt nechtěla. Navíc mi trvalo trochu déle než šestinedělí, než jsem se z toho jakoby dostala. Tak jsme to odložili. A asi si před snažením dojdu k doktorovi, aby se podíval na jizvu a jestli je všechno ok. U mě je právě blbé i to, že stále kojím, takže menstruaci jsem měla od porodu asi 3× (cca. vždy po 3 měsících), takže ani nevím, kdy mám ovulaci a jestli nějaká je (předtím jsem totiž měla cyklus rozházený)

LuHr
Povídálka 23 příspěvků 02.02.17 07:54

@Lůca V. Tak to já měla šestinedělí a následný příchod menstruace ukázkový. Přesně za šestt týdnů se rozjela. Na den přesně :-D. To jsem si právě říkala, jak to bylo super tak dlouho bez ní :-D. Na testování mám ještě čas, musím počkat. Snad mrcha nepřijde :-D

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 17 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Sirotky ze Sýrie bych přijala, potřebují pomoc, říká „miss z děcáku“ Kašáková

Kauza padesáti syrských sirotků hýbe Českem. Europoslankyně Michaela Šojdrová... číst dále >

Zemřel zpěvák Vláďa Štěpánek: Proslavily ho kapely Harlej a Walda Gang

V úterý 18. září zemřel zpěvák Vláďa Šafránek (†46). Fanoušci ho poznali... číst dále >

Články z Ona Dnes

Děti rozeznám, i když brečí, říká maminka čtyřčat

Svému synovi chtěli pořídit sourozence, ale příroda tomu chtěla jinak. Místo... číst dále >

Co s vámi udělala? řvala po Výměně Kristýna na své děti a opustila je

O své minulosti Kristýna (23) z Výměny manželek mluvila málo. A když už, tak... číst dále >

Reklama