Druhé otěhotnění a zdravotni problémy?

Anonymní
30.1.16 19:57

Druhé otěhotnění a zdravotni problémy?

Ahoj holky.. Zkusím to stručně a prozatím anonymně, snad pochopíte proc.. Je mi 23 let, s manželem se nám narodilo v říjnu 2015 miminko.. Dohodli jsme se, že chceme znovu (zdravotně/geneticky jsme v pořádku), ale vysloveně jsme se nesnažili, jen jsme se jednoduše nechranili.. V lednu jsem byla na kontrole po porodu a dostala jsem entizol cipky, měla přijít MS, zatím nepřišla, za to přišly chutě, únava, citlivost prsou, mam zpoždění teprve dva dny, tak nějak extrémně neplasim a s testem ještě čekám, ale pro případ, ze by se zdařilo, nevíte zda entizol může plodu nějak uškodit.? Děkuji za odpovědi.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

2844
30.1.16 20:06

V příbalovém latáku máš NEUŽÍVAT V PRVNÍCH TŘECH MĚSÍCÍCH TĚHOTENSTVÍ Je to dostatečná odpověď?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14334
30.1.16 20:17

Ne memuze mimi jeste neni napojeno na krevni obeh takze lek vysad a udelej si test a neplas zrovna Entizol neni nic tak zavadnejo

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
30.1.16 20:24

@Pety2 Pribalovy letak prave uz nemam, ani sem nepocitala s tim, ze by se zadarilo. Dekuju
@Bureschka dekuju,mudr vi, ze se chceme zase,,pokusit" a i presto mi toto nasadil, tak jsem si nebyla jista :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
30.1.16 20:34

@Pety2 Tuhle informaci v příbaláku bych nebrala jako odpověď na dotaz, zda lék škodí. Kdyby se člověk řídil příbalákem, nesmí v těhotenství vůbec nic, protože testy na těhotných a kojících se z etického důvodu nedělají a když výrobce nemůže prokázat, že něco neškodí, musí se nějak pojistit pro případ, že by to škodilo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14334
30.1.16 20:51
@Anonymní píše:
@Pety2 Pribalovy letak prave uz nemam, ani sem nepocitala s tim, ze by se zadarilo. Dekuju
@Bureschka dekuju,mudr vi, ze se chceme zase,,pokusit" a i presto mi toto nasadil, tak jsem si nebyla jista :nevim:

prave proto bych byla v klidu fakt to neni zadny dryak

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14334
30.1.16 20:52

@Suzuveverka přesně podle pribalaku se nesmi vubec nic

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...