Druhé těhotenství bez nevolnosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Lucie1906
Kecalka 335 příspěvků 03.07.19 11:54
Druhé těhotenství bez nevolnosti

Ahoj holky, minulý rok v září jsem otěhotněla, zhruba od 5tt jsem pociťovala občasnou nevolnost, od 6tt celodenní (bylo to hrozné, od rána do večera, jen spánek byl pro mě vysvobození) v 8tt mi přestalo být zničeho nic zle, nějak jsem to neřešila, byla jsem ráda ale v 11tt se zjistilo že se plod v 8tt přestal vyvíjet (ZT). Nyní jsem znovu těhotná, dnes 6+1tt, ale není mi skoro vůbec zle, jen občas pocítím lehkou nevolnost která vzápětí hned zmizí, prsa mě teda bolí extrémně víc než minule a jsem i víc unavená než minulé. Na ultrazvuku 5+6tt všechno v pořádku, dokonce už pan doktor viděl záchvěv srdíčka. Nezakládala bych novou diskuzí, ale všude tady čtu že první těhotenství bylo v pohodě až to druhé bylo náročné. A já to mám přesně naopak, tak mě zajímá jestli to měl někdo taky tak? Samozřejmě si nestěžuju že mi není zlé, ale po špatné zkušenosti mám trošku strach. :roll: :oops:

Reakce:
kytkalenka
Zasloužilá kecalka 835 příspěvků 03.07.19 11:59

Prvni kluk bylo v pohode, druha holka strasny:-) Ja verim, ze u me to bylo tim. Ale znovu uz to overovat nebudu. :-)

sediza
Závislačka 2603 příspěvků 03.07.19 12:01

Treba to ještě přijde :lol: Mně to pořadně začlo az v 8tt.

Lucie1906
Kecalka 335 příspěvků 03.07.19 12:18

@kytkalenka to je přesně ono, první v pohodě, druhé hrozné a já to mám přesně naopak, já musím mít vždycky něco extra :D @sediza i to se může stát, i když doufám že ne :)

Petra67
Kecalka 328 příspěvků 2 inzeráty 03.07.19 12:20

Nemůžu sice odpovědět, jestli prvni nebo druhe horsi, mam jen jedno, ale zle mi bylo az od 7 tt…

Vernika15
Stálice 65 příspěvků 03.07.19 13:16

Ahoj, řekla bych, že spíš záleží na tom, že ti vlastně zle ani nezačalo být. V prvním těhotenství mi bylo asi nejlépe, skončilo sice v 9.týdnu, ale i když mi bylo dobře, rozdíl jsem poznala. Nebylo mi totiž najednou vůbec nic. A i když to nemůžu vědět, tak si myslím, že to bylo zdravé těhotenství a ZT bylo kvůli nevyležené chřipce.
Druhé těhotenství bylo nejhorší a teď třetí je zase lepší.
Takže bych to být tebou až tak neřešila :-)

Lucie1906
Kecalka 335 příspěvků 03.07.19 13:32

@Vernika15 Jako úplně dobře mi není, občas ten žaludek pocítím, jednou jsem se :poblion: z kávy ale pak už ne a piju jí ráno normálně, ale oproti minulém těhotenství je to procházka růžovým sadem. Jinak ostatní příznaky normálně mám, časté močení, velká únava, bolest prsou a pnutí, občas bolest břicha, chuť na slané, akorát ta nevolnost chybí ale jsem za to vděčná ne že ne :D

Vernika15
Stálice 65 příspěvků 03.07.19 18:50

@Lucie1906 neřešila bych to, ono to taky ještě může přijít :grinning: ale opravdu každé těhotenství může být jiné. Mě třeba prsa bolela a hlavně rostla v tom prvním (což pak přestalo úplně), u druhého jen trochu a u třetího už snad vůbec :grinning: hlavně, že máš alespoň nějaké příznaky :)

Gaforia
Zasloužilá kecalka 541 příspěvků 03.07.19 21:07

Ja u 1. ZT absolutne bez nevolnosti, jediny, co me strasne bolelo byla prsa. Tot vse z priznaku. Tehotenstvi zamlklo v 7tt.
Ted u druheho prsa ani nebolela, nevolnosti taky uplne ne, spis jsem nemela na nic chut. Zachranovalo me ovoce :smile: momentalne zacinam 40tt :thumbsup_tone2:
Hlavne se pokus nemit cerne myslenky, i kdyz vim, ze to je tezke…

Corty
Stálice 58 příspěvků 03.07.19 21:27

@Lucie1906 každé těhotenství je jiné. Stresovat se je zbytečné. Když jsem otěhotněla poprvé, kromě zácpy mě nic netrápilo. Těhotenství skončilo jako zamlklé. Když jsem otěhotněla podruhé, opět mě trápila pouze zácpa. Celé těhotenství mě nic nebolelo a ani krom toho jediného netrápilo. Malá se mi moc nehýbala a tak krom břicha bych ani nevěděla, že jsem těhotná. Dcerka se narodila zdravá pár dní po termínu. Teď jsem ve 35tt a celé toto těhotenství je diametrálně jiné - nevolnosti, zvracení, únava, průjmy, zácpy, bolesti prsou, tvrdnutí břicha, bolesti podbřišku. Nic z toho jsem předtím neměla a teď ano.

Lucie1906
Kecalka 335 příspěvků 03.07.19 22:13

@Corty Děkuji za uklidnění, snad bude všechno v pořádku :relaxed:️

Váš příspěvek
Reklama