Reklama

Druhé těhotenství bez poslíčků - 40. týden těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Yarisek
Kecalka 442 příspěvků 08.02.17 20:48
Druhé těhotenství bez poslíčků - 40 tt

Ahoj,

nemáte někdo podobnou zkušenost?

První těhotenství před 4 lety mi celé těhotenství tvrdlo břicho, poslíčky jsem měla asi 14 dní před porodem. I když on už to takový rozdíl oproti tvrdnutí břicha nebyl. Rodila jsem o 8 dní před plánovaným termínem porodu. Porod byl na prvorodičku rychlý.

Teď, po čtyřech letech, jsem podruhé těhotná. Břicho mi vůbec netvrdlo, poslíčky žádné. Snad pouze jednou, když jsem si dala teplejší sprchu.

Teď už jsem 40+1 a pořád se cítím jako bych ani nebyla těhotná. Mám pouze velké břicho, se kterým se blbě otáčím v posteli, a miminko kope a převaluje se sem a tam. Jinak mi vůbec nic není, jako bych vůbec neměla rodit.

Zítra (40+2) nastupuju do nemocnice, kde mi budou porod vyvolávat kvůli vyšší genetické srážlivosti krve. Vůbec nevím, co čekat. To druhé těhotenství je zkrátka úplně jiné než to první. Na vyšetření mi říkali, že čípek už je krátký, že to tam mám měkké, že už je vše nachystané k porodu, ale prostě ještě nerodím. Dr. mi řekla, že mi udělá nějakého Hemiltona, což prý znamená, že to tam nějak podráždí a může to porod vyvolat samovolně. Ale Hemiltona se jí nepodařilo udělat, protože prý jí ještě nešlo nahmatat hrdlo, které je vysoko. Moc tomu ale nerozumím.

Děkuji za Vaše zkušenosti.

Přečtěte si článek: Jak probíhá 40. týden těhotenství?

Reklama

Reakce:

Bobule151
Zasloužilá kecalka 602 příspěvků 08.02.17 21:02

Já neměla poslíčky u prvního a taky jsem si nepřipadala těhotně. První porod mi vyvolávali, ale dostala jsem tabletu. A porod krása. Druhé těhotenství - břicho mi tvrdlo od 20.TT, byla jsem několikrát na pohotovosti. Rodila jsem den před vyvoláním a dneska jsou to přesně dva roky, ale na ty křížové bolesti nezapomenu. Takže opravdu každé těhotenství je úplně jiné.

ZuzaMi 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.02.17 21:03

Každé těhotenství je jiné.. Já měla první jako popisuješ ty toto své druhé - do posledního dne mě netrápilo vůbec nic, poslíčky neznám, vadily mi jen otoky (byl červenec). Buď ráda, že sis to užila :kytka: Přeji rychlý a pohodový porod :hug:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.02.17 21:05

Ahoj, moje první a zatím jediné těhotenství bylo úplně stejné, bez problémů beze všeho..:) porod byl normální, asi jsem si ho,,omylem" vyvolala sama..ale o týden dříve, i tak měl malý 3.5kg..ničeho se neboj:-)

SaEva
Stálice 79 příspěvků 08.02.17 21:08

Jsem také podruhé těhotná a ta těhotenství jsou úplně odlišná. V prvním jsem také žádné poslíčky neměla, nic mi nebylo a když mi praskla voda nechtěla jsem jet do porodnice, že budu za hysterku, co si myslí, že rodí :). Teď podruhé si říkám, ať už je malá dopečená a já jdu rodit, jak mě pořád něco bolí. Tak neboj, s vyvoláváním porodu zkušenost nemám, ale to, že jsou těhotenství zcela jiná, bude asi normální…

Lenya.Mine
Kecalka 456 příspěvků 08.02.17 21:08

Ahoj, já teda mám za sebou jen jeden porod, ale jak popisuješ taky jsem si připadala, že „nic“ :mrgreen: poslíčky jsem taky žádný neměla nakonec jsem rodila 41+2 právě po hamiltonu akorát já prý měla už hrdlo spotřebované bo tak něco :D Takže jsem ani nic necítila, ale byla jsem ráda, protože to přišlo nakonec „samo“ bez tablety. Myslela jsem, že malou budu nosit do vánoc :mrgreen:
Kdyby nevyvolávali tak by jsi určitě taky porodila :lol: a je to fajn ne? Žádný poslové a tvrdnutí bříška. Hlavně ať je mimi zdravé a porod rychlí a v pohodě :kytka:

Lutadyjen
Povídálka 46 příspěvků 08.02.17 21:13
8)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Jak jsme přežili krmení z láhve

Jmenuji se Laura a jsem máma. Jako by to bylo včera, když jsem se nestačila... číst dále >

Články z Expres.cz

Bývalý sparťan Zelenka dvakrát napadl manželku: „Neuklízí a vylila na mě kolu“

Platí za jednu z ikon fotbalové Sparty, vždyť v jejím dresu válel v dobách,... číst dále >

Bučková a Vágner už spolu na ryby nevyrazí. Po třech letech se rozešli

Modelka a náš nejznámější rybář se rozhodli jít od sebe po dvouletém vztahu.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Reklama