Druhé těhotenství bez příznaků

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
7
14.1.22 21:06

Druhé těhotenství bez příznaků

Ahoj, měla bych být v 5tt a k doktorovi jdu až za 2 týdny, ale nic mi není. První těhotenství bylo také téměř bez příznaků, ale měla jsem od začátku nafouknuté břicho a pořád mě pobolívával podbřišek, chodila jsem častěji na záchod a tak. Teď mi není vůbec nic, ani ten podbřišek mě nebolí, jen večer v klidu když se na to soustředíme, tak mám pocit, že cítím úplně “mikroskopické” změny v podbřišku, ale nevím, jestli si to jen nepředstavuju :D. Syna (20m) normálně stále kojím a nosím na požádáni…
Je to normální nebo měl to někdo taky tak?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
296
14.1.22 21:09

Jsem v 9tt. a není mě vůbec nic, užívej si že ti nic není, třeba to ještě přijde. Kazde tělo to snáší jinak. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
987
14.1.22 21:10

Později zvyknu mít příznaky. Buď ráda :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14860
14.1.22 21:13

Kdyby mě nevynechala menstruace, tak bych zjistila že jsem těhotná možná tak v 6 měsíci. Všechny těhotenství jsem měla téměř bez příznaků.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2599
14.1.22 21:18

Já měla při prvním těhotenství od začátku menstruační bolesti. Teď u druhého přišly mnohem později a jen občas, pár dní. Přikládám to tomu, že děloha už není co bývala :mrgreen: souhlasím, užívej si to. Mě pak naopak začalo trápit špinění, píchání a kopance do močáku, močový trubice a celkově dospod. (Placenta se vytáhla nahoru, narozdíl od prvního těhotenství, kdy byla nízko až do konce, takže to netlumí. A na to jsem nebyla u první zvyklá.) :D taky jsem měla docela dlouho pocit jako bych ani těhotná nebyla… Nebýt toho špinění. Teď skoro pokaždé venku rozcházím bolest v levým podbřišku. Myslím, že tam má nějak našponovanou hlavu.

Příspěvek upraven 14.01.22 v 21:22

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28764
14.1.22 21:20

Bud ráda, v 5tt je na příznaky většinou ještě brzo. Mě to vždy začlo až tak 7-8tt ale pak to přišlo v plné palbě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7
14.1.22 22:28

Děkuju za uklidnění, já jsem před synem přišla o jedno mimi na začátku a právě, že mi vůbec nic nebylo a tak teď z toho mám trochu nervy :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
814
15.1.22 06:36
@Tercikkk píše:
Ahoj, měla bych být v 5tt a k doktorovi jdu až za 2 týdny, ale nic mi není. První těhotenství bylo také téměř bez příznaků, ale měla jsem od začátku nafouknuté břicho a pořád mě pobolívával podbřišek, chodila jsem častěji na záchod a tak. Teď mi není vůbec nic, ani ten podbřišek mě nebolí, jen večer v klidu když se na to soustředíme, tak mám pocit, že cítím úplně “mikroskopické” změny v podbřišku, ale nevím, jestli si to jen nepředstavuju :D. Syna (20m) normálně stále kojím a nosím na požádáni…
Je to normální nebo měl to někdo taky tak?

Nebýt chybějící menstruace tak o těhotenství taky nevím 😀 jen mi pak rostlo břicho (při pohledu zepředu až do 6 měsíce nikdo nepoznal že jsem těhotná 😂) a pak od asi 20tt pohyby, jinak vuuuuubec nic 😁

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4394
15.1.22 08:03

@Tercikkk kliid,ja tehotenstvi zjistila az na konci 6tt, kdyz jsem si uvedomila, ze uz jsem to mela davno dostat a furt nic. Za cele tehotenstvi me nepotkal jediny tehotensky priznak, nezacit mi rust bricho a nezacit v 21tt citit pohyby, tak sama neverim, ze jsem tehotna. Priznaky o prosperite tehotenstvi vubec nic nevypovidaji. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
44
15.1.22 08:19

Jsem 14. týden, první těhotenství. A příznaky nula. Ze začátku jsem byla nervózní, že žádné příznaky nemám a teď si to fakt užívám :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1370
15.1.22 13:36

Je to normální. Buď ráda že to tak je. Já mám 23. Týden a kromě břicha teda nemám vůbec nic. Jediný příznak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat