Druhé těhotenství - jak se mění postava

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.01.17 14:39
Druhé těhotenství-jak se mění postava

Ahoj, chtěla jsem se zeptat.Jsem podruhé těhotná a zajímalo by mě jak jste na tom po druhém těhotentví. U mě v prvním těhu nebylo vidět břicho snad vůbec. Byla jsem do šestého měsíce úplně plochá a ted už od 9tt je to na mě fakt znát. Břicho mám fakt obrovský :roll:.Navíc u prvního těhu jsem přiblala jen 9kg ted v 15tt mám o 7 víc :nevim:.Zajímalo by mě jak jste to měly vy. Každopádně děkuji za každou odpověď…

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

lucka_mac
Ukecaná baba ;) 1807 příspěvků 02.01.17 14:43

Měla jsem to podobně. V prvním těhotenství malé bříško, které vykouklo až ve 20 tt a celkem jsem přibrala 8 kg (syn 50 cm 3190 g). Druhé těhotenství bych už kolem 13 tt nezapřela. Na konci jsem měla veliké břicho a přibrala jsem 18 kg (syn 50 cm, 3510 g).

smurfka
Nadpozemská drbna 29799 příspěvků 02.01.17 14:44

Měla jsem těhotenství stejné..u druhého to na mě nešlo do 16tt vidět.- teprv jsem to oznamovala. Strie přibyly navíc jen tři ( co nebyli z prvního těhu a to jich ani v tom prvním moc nebylo )…jen už jsem pak nenechala všechno v porodnici, kila zustala a nejdou dolů..( u obou jsem přibrala 13 kilo dohromady - u prvního šlo dolů 10 kilo a u druhého šlo dolů jen tak 7 a víc ne )..

Příspěvek upraven 02.01.17 v 14:51

lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 22855 příspěvků 02.01.17 14:49
@Anonymní píše:
Ahoj, chtěla jsem se zeptat.Jsem podruhé těhotná a zajímalo by mě jak jste na tom po druhém těhotentví. U mě v prvním těhu nebylo vidět břicho snad vůbec. Byla jsem do šestého měsíce úplně plochá a ted už od 9tt je to na mě fakt znát. Břicho mám fakt obrovský :roll:.Navíc u prvního těhu jsem přiblala jen 9kg ted v 15tt mám o 7 víc :nevim:.Zajímalo by mě jak jste to měly vy. Každopádně děkuji za každou odpověď…

U mě co se postavy týče bylo všechno víceméně stejný, jen jsem víc přibrala, ale ve 20 týdnu jsem měla pidibřicho, stejně jako u prvního. Na konci nepatrně větší, než u prvního. Kalhoty obleču stále ty, co i před prvním těhotenstvím, jen prsa jsou na tom o dost hůř, než po prvním.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.01.17 14:52

Na mně druhé těhotenství začalo být vidět v podobné době jako to první (tj. v oblečení někdy okolo 15. týdne). Přibrala jsem v obou těhotenstvích podobně (cca 12 kg).

Velký rozdíl nicméně vidím v postavě po prvním a druhém porodu (těhotenství). První těhotenství na mé postavě nezanechalo téměř stopy (snad jen s výjimkou prsou, která mi zůstala trochu povislá po kojení). Zato druhé těhotenství a kojení mělo dopad horší - prsa už se o tolik nezhoršila, zato se mi udělalo velké množství metličkových žilek na nohou, mám volnější kůži na břiše (normálně to není tolik patrné, ale když si sednu na židli nebo dám kolena pod bradu, tak je to břicho prostě volné, jak kdybych měla uvnitř vytáhlou dělohu :-/) a celkově si připadám po druhém dítěti fyzicky strašně zničená - strhanější vzhled v obličeji, povolenější kůže na pažích, celková vyčerpanost apod. Asi je to i vlivem věku (překlopila jsem se přes třicítku).

Takže zatímco po prvním dítěti jsem vypadala, jako kdybych ani nerodila, druhé dítě v kombinaci s věkem (tři roky navíc oproti prvnímu dítěti) už je sakra znát. Zvažujeme, zda si nepořídit ještě třetí dítě - nicméně dopad případného těhotenství, kojení a nočního vstávání na můj vzhled, energii apod. je jeden z argumentů, proč ne.

Lucinka1986
Kecalka 348 příspěvků 02.01.17 14:54

Měla jsem to podobně, prvni těhotenství bylo vidět až v šestém měsíci, měla jsem malé bříško, strie žadné, nahoře 10 kilo. Druhé, buben jak blázen, strie všude,18 kilo nahoře :?

Lidym
Ukecaná baba ;) 2274 příspěvků 3 inzeráty 02.01.17 14:55

V prvním jsem měla břicho velice brzo a taky bylo obří, přibrala jsem 15 kilo. U druhého to dlouho nebylo poznat, břicho je menší a kil mám jen polovinu.

Ornwen
Závislačka 4521 příspěvků 02.01.17 14:59

Jsem zatim v průběhu druheho. Pribiram min, nebo to ma pomalejsi nastup. Ted po svatcich jsem se jeste nevazila. Na posledni kontrole 27tt jsem mela 3kg plus (na zacatku jsrm zhubla, takze i s tim asi 6kg).
Bricho po prvnim bylo videt a s druhym se vyvalilo hrozne brzo. Ale zase mi to stejne jako poprve jinam nejde. Mam fakt jen to bricho

Adenka84
Závislačka 3836 příspěvků 02.01.17 15:00

Ahoj v prvním tehotenstvi jsem nabrala 12kg vše dala dolů v druhém těhotenství jsem n abrala jen 3 kg i dcera samotná vážila více než má nabrana váha…to nepočítám placentu, krev, plodovku…břicho jsem i tak měla jako vorvaň..rozjeli se mi břišní svaly a jako těhotná vypadat stále… V březnu mě ceka plastika prsou a po té i břicha…nic jiného se s tím totiž dělat nedá… Mě druhé těhotenství s mým telem pěkně zavalcovalo… Prsa jsem měla jak dva maxi balóny. Za to nyní…tragédie..už se těším až budu mít postavičku jako že skatulky… Ale i tak ničeho nelituji těhotenství je krásné období ženy… a ty děti za to vše stoji.Jen každá nemá štěstí na to aby se jí po porodu tělo vrátilo do své state podoby

Jaara
Kecalka 126 příspěvků 02.01.17 15:13
Katastrofa

Po dvou dětech vypadám jako slon, ale utěšuju se, že víc než děti za to může pivo a konec kouření. Beztak Vás ženy miluji, ať jste figur jakýchkoliv. Jste bohyně a dárkyně života.

karkarka
Závislačka 2662 příspěvků 02.01.17 15:13

Prvni tehotenstvi pidi brisko.bylo videt az od 6 mesice. pribrala sem 8 kg.pri druhem mi bricho vyskocilo snad hned s pocuranym testem.ale nakonec stejne jak prvni. Nahore 8 kg a 95 v pase pred porodem.prsa se celkem srovnala az rok po ukonceni kojeni. Ted se chystame na treti(radsi pomalu setrim naplastiku).uz mi neni dvacet.

Příspěvek upraven 02.01.17 v 15:16

Kattynka000
Závislačka 3019 příspěvků 02.01.17 15:14

První těhotenství jsem přibrala jen 13kg, do 20tt to na mě nebylo skoro vidět, pak to šlo raketove nahoru, po porodu jsem měla jen 5 nahoře, ale asi týden po porodu jsem začala brát antidepresiva a přibrala 10kg (jen jsem po nich spala a jedla..) za 3 měsíce po porodu jsem otěhotněla, přibrala jen 10kg, bylo to na mě vidět cca od 12tydne, že se mě lidi ptali kdy mám termín, jestli až za dva měsíce nebo za měsíc.. mám 3 měsíce po porodu a pořád jsem hroch, shazuji na původní váhu, takže mi chybí ještě cca 12 kil dolů. Rozdíl těhotenství - v 1. Jsem měla pohyby až od 18-19tt, od 21tt už kopanecky, měla jsem strašnou chuť k jídlu, ale prvních 15tydnu jsem prozvracela, popradkalo mi břicho, stehna a boky di krve, šílené strie, i když jsem sportovně založená a kůži jsem měla pružnou, tak se mi to nevyhlo, u druhého - pohyby od 14tt, od 17tt už kopanecky, nechutenství, nemohla jsem cítit maso, neměla jsem chuť k jídlu ale pořád jsem musela pít, za celé těhotenství jsem zvracela možná 2× a nepřibyla mi jediná strie. U syna jsem měla od cca 20tt strašnou chuť na čokoládu a pikantní věci, manžel si přede mnou nesměl dát pivo, protože jsem začala slintat jak bernardyn, u dcery zas na nakladany hermelin a víno :lol: :mrgreen:

Příspěvek upraven 02.01.17 v 15:18

Ice79
Závislačka 2614 příspěvků 02.01.17 15:17

Ahoj, u mě to bylo taky podobné. Při prvním těhotenství břicho šlo vidět ke konci 5. měs. Přibrala jsem 14kg. Při druhém šlo vidět mnohem dřív, tak od 2.-3. měs. A přibrala jsem 24kg, břicho jak balón, všichni mě tipovali na dvojčata. :D Po obou těhu rychle na své váze (52kg), dokonce mám méně. Strie nemám žádné.

Peťuláková
Kecalka 158 příspěvků 02.01.17 15:35

U prvního jsem nabrala 10 kilo a břicho bylo vidět až koncem 5.mesice. Po porodu jsem shodila 15 kg, ale jen, co jsem přestala kojit, tak jsem nabrala zpět na váhu, co jsem měla před porodem + dalších 5 kg. :zed:
Teď mám tři týdny od porodu, nabrala jsem celkem cca 5 kilo a 10 kg už je dole. Břicho bylo vidět už snad v 6.tydnu, jak bylo nafouklé, ale ke konci těhotenství bylo menší, než u prvního.
Teď spíš čekám, že až přestanu kojit, kolik zase naberu. :roll:
A jinak si připadám fyzicky lépe, než u prvního.

Agnes_X
Kecalka 113 příspěvků 02.01.17 15:45

Já jsem při prvním dítěti nabrala 12 kg, ale po 8 měsících a po skončení kojení jsem se dostala zpět na svoji původní váhu, i rozměrově, oblékla jsem šaty, co jsem nosila před těhot., bez problémů přes boky i pas i prsa.
Ale po druhém dítěti mi nějak zůstaly širší boky i hrudník ale prsa naopak žádný, ty mám malinky jak nic. Takže šaty co jsem nosila i po prvním dítěti už neobleču, bez prsou a s větším hrudníkem a boky to prostě nejde nebo není ono.
Zvláštní ale je to tak.

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Jak Babiš ml. psal o Protopopových? Jí nedůvěřuji, ten Rus se mi smál!

Kauza Čapí hnízdo a Andrej Babiš mladší hýbe celou veřejností i politickou... číst dále >

Nejodvážnější národní kroj všech dob? V tomhle poletí Šteflíčková na Miss Universe!

Pokud Lea Šteflíčková na nadcházející Miss Universe nenadchne svou krásou,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >