V prvním těhotenství se mi zkracoval čípek.... Teď jsem znovu těh

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.05.19 19:29
Druhé tehotenstvi v prvnim zkracujici se delozni cipek

Ahoj, chci se zeptat, Mely jste nektera v prvnim tehotenstvi problem s cipkem, prilis brzo se zkracoval a v Druhem tehotenstvi to bylo v poradku? Nebo se Vam to zase opakovalo? Ja musela lezet od cca 20tt a pak I pozdeji I tyden v nemocnici, teď už mám dite, tak mam strach.. Prosim o vase zkusenosti, dekuju

Reakce:
elinka90
Závislačka 2731 příspěvků 1 inzerát 19.05.19 19:55

Hackuji se.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.05.19 20:06

Ahoj ja mela zkracujici se cipek prvni tehu (po ivf) od 20tt stridave jsem lezela v nemocnici a doma porod bohuzel 30tt neudrzela jsem mimi dele. Druhe tehu (take po ivf) opet to same od 20tt v nemocnici jsem lezela do 28tt ve kterem jsem i porodila. Treti tehu (prirozene) uplne v pohode cipek drzel a vydrzel do 37tt kdy mi udelali cisarsky rez kvuli preeklamsii. Ale nebyt toho cipek by drzel urcite az do 40 tt

Tichošlápek
Extra třída :D 14874 příspěvků 19.05.19 20:11

Musela jsem ležet v obou těhotenství.

Ahojluci
Zasloužilá kecalka 845 příspěvků 19.05.19 22:11

V prvnim jsem kvuli cipku lezela 2 mesice v nemocnici, v druhem to bylo lepsi, lezela jsem jen doma, ale obe deti prisly stejne o mesic driv. U tretiho a ctvrteho ditka jsem prenasela :mrgreen: Takze jsem krasny priklad toho, ze kazde tehotenstvi muze byt jine. Drzim palce, aby tve druhe bylo bezproblemove :kytka:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.05.19 09:20

@Ahojluci Děkuju moc..

a všem děkuju za zkušenosti :-)

Margery
Extra třída :D 11600 příspěvků 20.05.19 09:24

Ahoj, mi se zkracoval čípek u prvního těhotenství, ležela jsem týden, ale donosila jsem do termínu. U druhého už byl čípek přes všechny ostatní problémy v pořádku a donosila jsem do termínu ;-)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.05.19 09:40

@Margery Děkuju, takže jak to čtu, jsou i další těhu bez zkracování čípku, ale i se stejným scénářem, tak uvidím..děkuju moc…

Vilímka
Kecalka 107 příspěvků 14.06.19 19:46

Dobrý den, rada bych obnovila téma.. jak jste na tom byly, maminky, v dalším/ dalších těhu, když jste musely jedno těhotenství proležet? Díky za info :kytka:

Petule030
Kelišová 5890 příspěvků 14.06.19 20:22

@Vilímka První těhotenství jsem od 30.tt musela ležet, týden doma a následně v nemocnici. Byla jsem od 33tt (přes 2 týdny do porodu) otevřená na 8cm a ani doktoři nevěděli, co se mnou. Teď jsem 34tt a běhám jak srnka :dance: Trochu nadsázka, snažím se celkově víc šetřit, doktorka nepodcenila mé brzké a časté tvrdnutí břicha, při prvních stížnostech nasadila Magnosolv a Duphaston. Nebudu lhát, několik posledních kontrol jsem chodila se staženým žaludkem, aby to bylo vše ok. Teď už jsem docela vysmátá a šťastná, že se to neopakuje a že jsem schopná obstarat první dítko. Držím palce, abys taky měla další těhotenství s lepším průběhem! :kytka:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.06.19 20:50

Moje kamarádka musela při prvním těhotenství ležet. Od cca 20 týdne hrozil porod. Nakonec to doklepala a porodila asi týden před termínem.

Teď je znovu těhotná a má to samé. O dítě se střídavě stará manžel a prarodiče, ona fakt může jen na ten záchod. Ale už je ve 39 týdnu, takže už může porodit… Obdivuji ji, já bych lezla po zdi.

Prosím anonym zachovat, jinak raději smazat.

chcimimi
Echt Kelišová 7578 příspěvků 14.06.19 21:03

@Petule030 muzu se zeptat po jak dlouhé dobe jsi tehotna? Dekuju

Petule030
Kelišová 5890 příspěvků 14.06.19 21:35

@chcimimi Malému bylo 22 měsíců, když jsem znovu otěhotněla.

Vilímka
Kecalka 107 příspěvků 14.06.19 22:03

@Petule030
Moc děkuji. Prodleva je docela veliká :) ale čípek asi i opotřebovaný :think: říkám si, ze důležitá je pozitivní mysl :)

Petule030
Kelišová 5890 příspěvků 15.06.19 09:06

@Vilímka Určitě. ;) A kolik těhotenství máš za sebou? Už čekáš další miminko?

Váš příspěvek
Reklama