Druhé těhu po zamlklém těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Bambulka75
Povídálka 29 příspěvků 30.04.18 16:12
Ťěhotenství po zamlklém těhotenství

Zdravím všechny, špinila jste některá ve čtvrtém týdnu? Těhu mám potvrzené z krve, měla jsem jít na operaci žlučníku a hle ráno mi něco říkalo, ať si pro jistotu udělám test a byl slabě pozitivní, v nemocnici mi vzali krev hCG 89,9…potvrdili ranné těhu.
To bylo 25.4.18 Dnes v noci jsem měla nějakou žilku asi…na papíru, jen špiním, jen na wc papíru, vložka čistá…už to přestává, ale bojím se. 30.11.17 zamlklé těhu s následnou revizí.
Je to tím, že děloha je po revizi více prokrvená? Je špinění normální? Jsem hrozně nachlazená a brala jsem Panadol, je to možné tím? Objednána jsem na 17.5 k doktorce.. Nasadila jsem si ultrogestan - z minula zbyl a mám magnesium…
Dík za rady. :andel:

Příspěvek upraven 30.04.18 v 16:17

Reakce:

lachtanice86
Kelišová 6485 příspěvků 30.04.18 16:15

@Bambulka75 a kolik dni meškáš s ms? Ps nespinila jsem

Bambulka75
Povídálka 29 příspěvků 30.04.18 16:19

@lachtanice86 asi týden…je to ranné těhu.

lachtanice86
Kelišová 6485 příspěvků 30.04.18 16:21

@Bambulka75 nezbývá než čekat. Je to 50 na 50

Bambulka75
Povídálka 29 příspěvků 30.04.18 16:23
@lachtanice86 píše:
@Bambulka75 nezbývá než čekat. Je to 50 na 50

ok :? :mavam:

jaaaanina
Echt Kelišová 8624 příspěvků 30.04.18 17:38

Špinila jsem pořád a je to kluk jak buk (ted už šestiletý)Také jsem byla 4 měsíce po revizi Takže šance tu určitě je. :srdce: Ale takhle na začátku je to vždy nejisté. Držím palce :hug:

Bambulka75
Povídálka 29 příspěvků 30.04.18 18:17

@jaaaanina :srdce: :* :srdce: :andel: děkuji, modlíme se s maželem, ať to tentokráte výjde. Já bych si moc přála chlapečka.. :dance:

Jahudka82
Ukecaná baba ;) 2264 příspěvků 30.04.18 18:35

Ja jednou spinila od 5.tt, ale to bylo v tehu, ktere skoncilo v 7.tydnu SP - spineni po par dnech preslo v docela intenzivni krvaceni, horsi jak pri MS, i bolest bricha, proste se to stupnovalo, pokud u tebe to spis ustava, tak to bude spis nidace - to mi tehdy rikal i dr., hematom tam nebyl, dostala jsem na udrzeni Duphaston…stejne to nepomohlo, takze asi od zacatku bylo neco spatne…jeste jsem tehdy, kdyz jsem jeste tehu nemela potvrzene od dr., jen z testu, spadla z kolobezky, proste jsem pustila 1 rukou riditko, blbka, jak jsem byla zvykla z kola…kolobku jsem mela jen pujcenou, tak jsem si to pak dost vycitala…ale i dr. rikal, ze to na to nejspis nemelo vliv a nepomohlo by ani, kdybych lezela cele dny s nohama nahore…ja litala s 3letakem po venku a moc jsem se teda nesetrila, ale takhle v tom zacatku to clovek neovlivni… zvlastni bylo, ze i pri tom silnejsim krvaceni, kdy jsem jela k dr.hned znovu (jen 2 dny po potvrzeni tehu), byla uz i srdecni akce a podle dr. to na potrat nevypadalo…ale nejspis to pocinajici byl… takze pokud se ti to nebude stupnovat a bude to jen spineni, ne krev, bud v klidu! Snad jsem te nejak nevydesila…drzim palce, ale urco to bude jen to zahnizdovani! U prvniho prcka jsem taky byla nastydla, slehla jsem si i coldrex horky caj, a vse OK, tehdy jsem si myslela, ze se mi MS zpozdila kvuli tomu nachlazeni, a ono ne:-)

Bambulka75
Povídálka 29 příspěvků 30.04.18 18:41

@Jahudka82 Moc děkuji :srdce:

saphire
Kelišová 6638 příspěvků 30.04.18 18:58

@Bambulka75 šance je vždy :hug: jen bych asi šla k dr dříve pokud špinění nepřestane ;)

Bambulka75
Povídálka 29 příspěvků 30.04.18 19:02

@saphire jasně, s tím počítám… Jinak moc děkuji za povzbuzení. :kytka:

kacirek1234
Zasloužilá kecalka 651 příspěvků 30.04.18 21:04

@Bambulka75 ja byla na revizi take v listopadu, ted uz jsem take tehu a vseho se boji a az mic se sleduji :nevim:. K Dr. si pro jistotu zavolej uvidis co ti rekne, nemusi o nic jit. Drzim ti oalce :kytka:

Bambulka75
Povídálka 29 příspěvků 04.05.18 11:56

Byl to spontální potrat, no což…příroda ví co dělá, ale mrzí mě to. Alespoň nemusím na revizi. Tak snad příště. :(

saphire
Kelišová 6638 příspěvků 04.05.18 12:06

@Bambulka75 jej…mrzi me to :( drz se :hug:

kacirek1234
Zasloužilá kecalka 651 příspěvků 04.05.18 23:57

@Bambulka75 to me mrzi, drzim palce at to priste vyjde!

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Babiš promluvil o synovi i jeho cestě na Krym: Občanem Švýcarska je už 10 let!

Nedávná reportáž serveru Seznam Zprávy pořádně otřásla pozicí premiéra... číst dále >

Skromnost a pozitivní mysl elixírem mládí? Maciuchová vypadá skvěle!

Hana Maciuchová (72) si pečlivě vybírá akce, kam se vypraví. Křest vánočních... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dcera má Patauův syndrom. I když měla zemřít brzy po porodu, je tu s námi

Když jsem počtvrté otěhotněla, bylo mi 39 let. Dítě už jsme neplánovali.... číst dále >

Když táta zemřel, neměl ani šedesát kilo, vzpomíná dcera Michala Tučného

Táta Michaely Tučné je dodnes ikonou české country music. Báječná ženská,... číst dále >