Jaké je to mít dva chlapečky? Druhý je na cestě

Anonymní
18.12.20 12:49

Druhý chlapecek na cestě-jaké to je mít dva chlapecky?

Ahojky vsem.
Nevím jak uplne začít, ale potřebuji to ze sebe dostat a trosku povzbudit a kdyz to půjde, tak i pochopit.
Předem jen říkám, že jsem si vědoma, že nejdůležitější je zdravé dítě.
Přesto.
Vzdycky jsem si k sobě predstavovala až jednou.. Že budu mít holcicku. U synka to tak i do 7 měsíce vypadalo, než se ukázal pindik. Byla jsem v šoku, ale byla jsem proste šťastná, rikala jsem si bude to změna, jsem ze samých holek, asi bych mela poznat jaké to je. A je to úžasné, jsem sportovně založena, s malym hodne sportujeme a miluji ho nadevše. Když jsem teď znovu otěhotněla, tak v koutku duše jsem si přála tu holcicku. Ale je tam druhý klucik. Je zdravý, to je hlavní. Přesto jsem vnitřně.. Nedokážu vyslovit nahlas, že zklamaná.. ale zpracovávám to. Vím, že více dětí už nebudeme plánovat a tak si říkám, že nikdy nezaziju, jaké je to dceru mít. Syn je takovy spokojeny divoch ale ja se trosku bojim abych dva kluky zvládla. Taky že budu do budoucna jen tchyně. No a takovy blbý myšlenky mi „kazí“ tu radost. A kdo už to ví, že čekáme miminko, tak první otázka je - tak a bude to k malému ta holka?.. A když řeknu, že kluk.. Tak aaa budou v přesile, tak pak ještě bude ta holka coo? A tyto otázky mě v tomto kontextu jeste víc nějak doráží a zaroven mrzi vůči tomu malemu, že i já tak debilne smyslim… A přitom jsem otěhotněla s tím, že je jasné, že to nemusí dopadnout, ale na utz jak mi to bylo tak jasně řečeno.. Mě to nějak vzalo.
Jake je to vlastně mít dva chlapecky?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
20583
18.12.20 12:57

Mam 2 kluky, jeste chceme zkusit tu holčičku, ale kdyz budou 3 nevadi. Jaky je to pocit nevim no, pro me je to normalni, nevim naopak jaky je pocit mit dceru :D ja to beru jako plus, nemusim kupovat hory noveho obleceni, jsou to partaci, zajimaji je stejne hracky, az budou pubertaci, tak se o ne muzu trochu min bat :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9015
18.12.20 12:58

Mít dvě děti stejného pohlaví je mnohem lepší, než mít páreček.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.12.20 13:00

Anonym, protoze kamaradky nevi, ze cekame dvojcata.

My cekame dva chlapecky zaraz a hrozne se tesim.
Svagrova ma taky dva syny (ne tedy dvojcata) a jsou skveli 😊

Jasne, ze jsem si rikala, ze nejlepsi varianta by byl kluk a holka, ale nakonec jsem stastna za dva kluky!
Jelikoz uz ted vime, ze budeme mit dva kluky, tak treti dite urcite neplanujeme za ucelem toho, abychom zplodili holku, to nam nikdo nezaruci ze.
Takze spise treti ditko uz nebude vubec.
A jen jednou me napadla takova myslenka, ze nikdy nezaziju cesani culicku nebo kupovani saticek.
A vite co? Je mi to uplne jedno 😀
Proc by kluci meli byt v necem horsi nez holky?
Ja se na ne proste neskutecne tesim a to, ze asi nikdy nebudu mit dceru je mi uuuplne jedno 😊
Protoze ve finale je preci nejdulezitejsi, aby nase deti byly zdrave 😊

• Citovat
  • Nahlásit
3523
18.12.20 13:01

Boze, uz zase.. Vzdyt kluci jsou uzasni! Maminciny mazlici a ochránci. Tenhle kult holek vazne nechapu a vztah matka dcera se tezce precenuje. Dej si facku a bud rada za zdravy dite.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2747
18.12.20 13:01

Kluci jsou uzasni, ja mam doma 3 a jsem za ne rada! Jo, reci okoli jsou obcas otravne, ale deti, navic zdrave, jsou to nejvic, co mam :srdce: Nerikam, ze u druheho mi to nebylo chvilku lito, ale fakt jen chvili - pohlavi jsem se dozvedela po odberu plodovky, takze pro me bylo dulezitejsi, ze je dite zdrave. Ostatni byli prekvapenim na sale ;) Ony holky muzou byt pekne narocne - upistene, uhadane, umanute…stejne tak muzou byt narocni kluci. Ale na druhou stranu nemusi ;) Uzivej si tehotenstvi a zdrave miminko.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2383
18.12.20 13:04

Tak já to mám nastavené jinak. U prvního mi bylo úplně jedno co to bude :D
Mám chlapečka a jestli bude druhé tak bych zase chtěla kloučka. Už jsem asi zajetá v tom klučičím módu :lol:
A vlastně vůbec nevím co bych s holkou dělala :lol:
Samozřejmě když by přišla holčička tak budu taky ráda. Nejdůležitější je zdravé dítě, to je jasné.
Jen si myslím, že je lepší mít dvě děti stejného pohlaví :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5679
18.12.20 13:08

Mám sice dvě holky co jsou od sebe rok.. Ale…Manžel chtěl samozřejmě kluka, toho už mu zřejmě nikdy stejně nedám. Ačkoliv jsme dost mladý, víc jak dvě děti nechceme.. Ja bych zase chtěla být ta super tchynka, vyvarovat se všemu co dělá moje tchyně nám. Navíc já vidím ve stejném pohlaví sourozenců daleko více výhod. Věř že v budoucnu si budou určitě mnohem líp rozumět až tu jednou s partnerem nebudete, než když by to byl páreček.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3009
18.12.20 13:09

Kult holčiček nechápu. Kluci jsou super nedokážu si představit mít holku, česani vlásku ani kupovani růžové výbavy mě nebere. dcera nemusí mít s matkou tak skvělý vztah jak si každý představuje a třeba jednou ani mít děti nebude takže nějaké představy vnoučat..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
339
18.12.20 13:15

Vždycky jsem chtěla holčičku.. a mám 2 kluky :mrgreen: touha po holčičce je ve mě pořád, ale i 2 kluci jsou super :kytka: a na blbý kecy kašli, lidi neví, jak můžou slova ublížit. Já doufám v holčičku vnučku, protože i veškerý zvířata co máme, jsou kluci :D :D :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7436
18.12.20 13:16

Mam tri kluky..nejstarsi uz je vyssi a silnejsi nez ja, takovej skorochlap..to je moc hezky, rada na nej - desne nenapadne- koukam :D. Ani si nejak neumim predstavit mit i holku a to ti moji kluci nejsou vsichni zdravi..proste to ber jako osud. A neboj, kluci jsou fajn.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18961
18.12.20 13:20

@zudina @Pajka89 Kult holčiček? Tisíce let tady byl tak brutální kult chlapců, že si chlapi byli schopní uřezat levý varle, protože věřili, že z něj pochází holky. Tak se to zas na chvíli otočilo, no… Konečně nejsou holky fuj… ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20583
18.12.20 13:21

@bublifucekk s tema zviratama :D ja chtela aspon samicku mazlicka a koupila sem si kralika, byl prodavan jako samicka, tak ja nadsena ze mam svoji holcicku, dostala jmeno Bellinka a pak na prvni navsteve na veterine mi rekli, ze je to samec :mrgreen: jinak tchyne ma taky 2 syny a tak rada by nakupovala panenky a saticky a dockala se zase 2 vnuku :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4013
18.12.20 13:22

Ach jo, ženská nešťastná. Sama vidíš jaké je to fajn mít kluka. Já třeba s mámou žádný vztah neměla, není to pravidlem.

Mám syna a když jsem čekala druhé, tak jsem si moc prala druhého kluka. Ne kvůli sobě, ale synovi. Ať mají k sobě blíž, víc si vyhrajou, ze nebudu řešit oblečení. Na utz ze holka, já zpracovávala holku, až do 27. týdne kdy mi řekli, ze vlastně kluk. Ale už jsem byla taková natesena, takže zase změna :) každopádně mám už teda dva chlapecky a je to proste bozi. Třetí dítě neplanujeme a jsem s tím úplně ok. Mám pocit, ze budu taková jejich holka, starší syn mě úplně totálně zbožňuje, to je samé mami sem a mami tam… úplně se těším jak je uvidím vyrůstat spolu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9015
18.12.20 13:22
@Janli píše:
@zudina @Pajka89 Kult holčiček? Tisíce let tady byl tak brutální kult chlapců, že si chlapi byli schopní uřezat levý varle, protože věřili, že z něj pochází holky. Tak se to zas na chvíli otočilo, no… Konečně nejsou holky fuj… ;)

Asi jak kde se to otočilo. V mém okolí jsou stále brání synové jako něco víc. Chlap který má víc holek, bývá naopak terčem vtipů.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat