Druhy císařský řez v Podolí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Karlicka11
Kecalka 266 příspěvků 15.10.18 12:15
druhy cisař podoli

Zdravím maminky mam dotaz najde se nekdo kdo tu rodil v podoli po prvním císaři? Zajímalo by mě jak to probíhá jestli chtějí automaticky dělat druhy císař nebo jako když je poprosím že ho chci tak jestli mi ho udělají zajímalo by mě jak do předu porod dělají termín mam 5.1.2019 tak by mě zajímalo jestli by mi ho už po vanocich udělali nebo to nechaji třeba jen 2-3dny pred terminem.
Díky moc za info

Nejnovější zkušenosti z porodnice Podolí

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Co je zač bipolární porucha, kterou má trpět dcera premiéra Babiše?

Nevíte, co je bipolární porucha? Vzpomeňte si na Karla Svobodu! Tak zněl... číst dále >

Exkluzivně: Slavný herec Bill Nighy je v Praze! Co zde rocker z Lásky nebeské dělá?

Herec Bill Nighy (68), který se proslavil mimo jiné rolí svérázného rockera... číst dále >

Články z Ona Dnes

Přechodem trpí obě pohlaví, muži to však mají složitější

Zatímco menopauza je známá věc, andropauza je stále tak trochu tajemstvím.... číst dále >

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >