Druhy císařský řez v Podolí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Karlicka11
Kecalka 266 příspěvků 15.10.18 12:15
druhy cisař podoli

Zdravím maminky mam dotaz najde se nekdo kdo tu rodil v podoli po prvním císaři? Zajímalo by mě jak to probíhá jestli chtějí automaticky dělat druhy císař nebo jako když je poprosím že ho chci tak jestli mi ho udělají zajímalo by mě jak do předu porod dělají termín mam 5.1.2019 tak by mě zajímalo jestli by mi ho už po vanocich udělali nebo to nechaji třeba jen 2-3dny pred terminem.
Díky moc za info

Nejnovější zkušenosti z porodnice Podolí

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Příběh lásky „Luďana a Ilony“: Dohodil Hofmann Jitce roli na usmířenou za nevěry?

V seriálu Most! hrají Martin Hofmann (40) a Jitka Čvančarová (40) bývalé... číst dále >

Vrahovi pumpařky hrozí výjimečný trest, práskl ho komplic kvůli dvěma tisícům

Policisté zadrželi a obvinili muže, kteří přepadli čerpací stanici u... číst dále >

Články z Ona Dnes

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >