Druhý císařský řez na přání v Ústí nad Labem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Martiss
Stálice 56 příspěvků 24.04.18 18:48
Druhý císařský řez v Ústí nad Labem na přání

Holky, je tu někdo, kdo rodil poprvé císařským řezem a druheho cisare chtel automacky? Jde mi hlavně o porodnici v Ústí nad Labem. Rodila jsem tam v roce 2016 akutním císařem pro nepostupujici porod a ted po 2 letech mám jit znovu a chci rovnou na císaře, jenže porodnice se k tomu nejak nestaví. Nikoho nezajímá, že mě bolí jizva a uz 3 měsíce krvacim z konečníku aniž bych mela hemeroidy ???? Uz jsem zoufalá, doma brecim… Nechci s těmito problémy rodit přirozeně, bojim se :roll:

Přečtěte si článek: Porod císařským řezem

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Fíková
Kelišová 5221 příspěvků 24.04.18 19:00

Já bych šla jinam. Ústí n/L je nemocnice hrůzy.

pavla.souku
Stálice 70 příspěvků 24.04.18 19:01

K císařům na přání se staví většina doktorů špatně, to se nediv.

Martiss
Stálice 56 příspěvků 24.04.18 19:07

@pavla.souku Tak ja ho nechci jen tak, problémy mám, ale vadí mi, že to zlehcujou…

Martiss
Stálice 56 příspěvků 24.04.18 19:08

@Fíková jakto?? :roll:

Fíková
Kelišová 5221 příspěvků 24.04.18 19:10
@Martiss píše:
@Fíková jakto?? :roll:

Kohokoli znám, kdo tam s něčím byl, tak nadával, měl problémy. Nedávno tam spadl ten rentgen na starou paní a zabil ji.

Mirri1
Povídálka 27 příspěvků 24.04.18 19:30

A jak se k tomu staví tvůj gynekolog?

Anonymní  24.04.18 19:34

Tyjo, to je zase diskuse. Chápu Vás, že chcete rodit císařem. Nesoudím důvody, nejsem Vy. Nicméně nechápu, že nikdo neřeší, že už 3 měsíce krvácíte z konečníku? Byla jste s tím u lékaře - proktologa? Jak moc krvácíte? Bolí Vás to? Bolest jizvy asi není indikací k císaři, nicméně divila bych se, kdyby Vás nechali rodit normálně, pokud Vás jizva bolí a stavíte se zamítavě k přirozenému porodu. Já jsem rodila v Ústí nad Labem císařem u MUDr. Kláry Müllerové. Je to skvělá lékařka a celý porod, nadstandard, všichni zaměstnanci…všechno bylo na jedničku (snad kromě kvality stravování). Lepší přístup jsem si nemohla přát. Měla jsem sice menší komplikace - hnisala mi jizva a museli mi to drenovat a vymačkávat, ale to nelze ničím ovlivnit. Je to prostě smůla a paní doktorka se mi vždy na kontrolách věnovala, nebo někoho pověřila.

Pokud by to došlo tak daleko, že Vás nechají rodit normálně, trvala bych na tom, aby zapsali do zdravotnické dokumentace, že Vás bolí jizva, krvácíte z konečníku a chcete rodit císařským řezem. Zkuste se objednat k Dr. Müllerové - je na oddělení rizikových těhotenství a domluvit se s ní. Můžete se pokusit jí vnutit nějaké peníze, přesto, že ona je nebude určitě chtít. V Praze je ale naprosto běžné dát za porod s vybraným lékařem 20 tisíc, pokud je to primář, tak 50 tisíc. Nechápu, že náš stát je 100 let za opicema a nelze si vybrat lékaře, kterého by chtěl mít člověk u porodu. Držím Vám palce a řešte to krvácení!

Martiss
Stálice 56 příspěvků 24.04.18 19:41

@Mirri1 moje doktorka říkala, že si nemysli, že by me nekdo v porodnici nechal rodit přirozeně, at spíše počítám s sc, ale asi nemocnici nezna dost dobře :roll:

Martiss
Stálice 56 příspěvků 24.04.18 19:49

PRO ANONYM :

Moje Dr. me lecila Detralexem na hemeroidy, když jsem ji poprvé o krvácení řekla. Když mi ani po mesici leky neulevily, tak me vysetrila konecnikem a nenasla zadne hemeroidy z venku, ani zevnitř. K proktologovi se mam pry objednat az po porodu, ze ted v těhotenství by mi stejne nic nedelali :roll:
Ja po nich preci nechci cisare jen tak, hlavně jsem jim ani nerekla, ze ho chci. Stále čekám, jestli třeba nekdo neřekne, ze na nej pujdu. Překvapuje me ale, že to krvácení berou jakoby nic, ani tu bolest jizvy, i když na ni mam viditelný svalek.
Tak jsem jen chtela vedet, jestli v Ústí jde rodit druhym císařem automaticky po prvním. V Praze dali třeba kamarádce vybrat jak chce rodit

Makca87
Kelišová 7065 příspěvků 24.04.18 20:18

@Martiss a první důvod císařského řezu byl jaký?

Martiss
Stálice 56 příspěvků 24.04.18 20:28

@Makca87 nepostupujici porod, malej vůbec nesestoupil do porodních cest a zacal mit špatné ozvy.
Porod byl vyvolávany a prenasela jsem.
Ted co mi malou kontrolovali, tak na 36tt je stale dost vysoko, tak se úplně děsím, ze by přirozený porod skončil stejne…

Makca87
Kelišová 7065 příspěvků 24.04.18 20:33

Tak to je většinou důvod i ke druhému císaři ;). V nemocnici to s tebou nekonzultovali? Neptali se na tvůj první porod?

Martiss
Stálice 56 příspěvků 24.04.18 20:35

@Makca87 ptali… i dneska ten doktor, ale nikdo na to nic neřekl :think: Me prijde, jak kdyby chteli za každou cenu rodit jen přirozeně…

Makca87
Kelišová 7065 příspěvků 24.04.18 20:38

Když nic neřekl, tak se ho máš zeptat, jak to vidí :lol:. Pak by tě měl připravit na plánovaný císařský řez.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tatínci youtubeři: Divočiny, co mámy raději nevidí

Čas se svými dětmi tráví před kamerou, královsky se u toho baví... a přitom... číst dále >

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Články z Expres.cz

Největší řežba v historii? Takhle chorvatský fotbal rozpoutal válku v Jugoslávii!

Fotbalisté Chorvatska na světovém šampionátu drtí jednoho soupeře za druhým a... číst dále >

Ivana Christová: Obezita jí ničila život, bůh ji osvobodil

Dnes již legendární královna krásy Ivana Christová (47) polovinu života... číst dále >

Články z Ona Dnes

Chození naostro patří k létu. Jaká jsou pro a proti?

Jsou ženy, které nenosí pod letním oblečením zhola nic. Je to příjemné, ale... číst dále >

Velká fotosoutěž: posílejte snímky na téma Léto v plavkách

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Reklama