Druhý cyklus po vysazení HA dlouhý 58 dní a pokračuje

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
3
25.11.21 13:03

Druhý cyklus po vysazení HA dlouhý 58 dní a pokračuje

Ahoj, v srpnu jsem vysadila HA, poté jsem to normálně dostala. Tento cyklus měl 42 dní. Poté jsem to dostala 29.9. a od té doby jsem to nedostala, již jsem 58 den cyklu. TT byl negativní. Na gynekologii jsem objednaná na příští týden. Neměl někdo podobnou zkušenost a co se z toho nakonec vyklubalo? Moc děkuji za odpovědi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7388
25.11.21 13:23

Nekdo to tak proste ma. Telo potrebuje cas se srovnat do normalu. Jak dlouhe cykly jsi mela pred nasazenim HA? A byly pravidelne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
25.11.21 13:28

To už si právě vůbec nepamatuji… Takže nemám s čím porovnávat…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
160
25.11.21 13:40

Mela jsem to tak, cyklus mi nabehl az po vic jak pul roce. Doktor mi na to tehdy napsal nejakej hormonalni lek. Pry se stava, ze po vysazeni antikoncepce vajecniky proste nejakou dobu nefunguji. HAK jsem brala skoro 11 let.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2163
25.11.21 13:50

Pár měsíců po vysazení se to stává, osobní zkušenost nemám, ale max bych si po delší době zašla pro vyvolavacku, ničím dalším bych cyklus zatím rovnat nezkoušela, pár cyklu bych ještě zkusila počkat, jestli se to srovná samo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
25.11.21 14:41

Moc děkuji za odpovědi! Jen mi nejde do hlavy, že v tom prvním cyklu jsem to normálně dostala a teď nic. Předpokládala bych, že už ten první cyklus to nedostanu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat