Druhý den pozitivní ovulační testy po Clostilbegytu

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.11.18 11:23
Druhý den pozitivní ovulační testy po Clostilbegytu

Ahoj holky, chtěla bych poradit jestli máte některá podobnou zkušenost.. Snažíme se s přítelem o miminko už 14 měsíců, teď jsem brala první měsíc Clostilbegyt, jelikož jsem měla moc dlouhé cykly a bez ovulace.. 14 DC naměřen u doktora folikul 19 mm, zkoušela jsem Teda ovulační testy, nikdy předtím jsem u sebe neviděla pozitivní ovulační test.. Dneska jsem 18 DC a mám pozitivní testy už druhý den.. Na fotce je jeden vždy že včera a druhý dnešní.. Plus bych chtěla dodat, že nemám vůbec ten plodný hlen :nevim:, tak nevím co od toho čekat, doufala jsem, že nám Clostil pomůže.. Máte některá podobnou zkušenost, prosím? Děkuju za každou odpověď :hug:

Reakce:
Tichošlápek
Extra třída :D 10933 příspěvků 08.11.18 11:29

Ovulacni testy můžou byt pozitivní více dnu, je to bezne. Hlen byt nutně nemusí. Ovulace by měla nastat do 48 hodin od prvního pozitivního testu

karkarka
Závislačka 2869 příspěvků 08.11.18 11:40

Dal ti doktor neco na uvolneni vajicka?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.11.18 11:52

@karkarka nedal, řekl mi, že tenhle měsíc to necháme, jestli se uvolní samo, a že když ne tak až příští měsíc mi něco dá

Tichošlápek
Extra třída :D 10933 příspěvků 08.11.18 11:53
@Anonymní píše:
@karkarka nedal, řekl mi, že tenhle měsíc to necháme, jestli se uvolní samo, a že když ne tak až příští měsíc mi něco dá

Jo přesne stejný postup jsem měla taky a druhy cyklus uz se konat nemusel, otěhotněla jsem. Tak držím palce

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.11.18 11:56

@Tichošlápek To moc ráda slyším, děkuju :hug: :srdce:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Netradiční manželství Leové: „Bydlíme se spolubydlícími, na byt nemáme!“

„Bydlíme s manželem zatím v podnájmu se spolubydlícími,“ řekla nám modelka a... číst dále >

Vánoční večírek podle Jana Tuny: 5 rad, které vám zachrání pověst i obličej

Pokud nechcete na vánočním večírku dopadnout jako Jan Tuna (45), který... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >