Reklama

Druhý pokus o těhotenství, pozitivní test

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

RomanaNN
Stálice 70 příspěvků 04.01.17 12:05
Druhý pokus o těhotenství, pozitivní test

Zdravím holky :-) Musím se vám pochlubit…Asi v září jsem se sem přidala s dušíkem, nakonec z toho bylo těhotenství s koncem v asi 7týdnu… No a dnes, po asi 6 dnech vynechání MS, testík vypadá takhle. Tak snad to tentokrát dobře dopadne. K doktorce se neženu a tolik to teď neprožívám, jako předtím :-) Ale chci se zeptat, poslední MS byla 1.prosince, kdypak mám k doktorce skočit? Ještě je čas, že? :)

Reklama

Reakce:

Tichošlápek
Echt Kelišová 9614 příspěvků 04.01.17 12:07

@RomanaNN gratuluji. Šla bych az kolem 8tt ať rovnou vidíš srdeční akci

RomanaNN
Stálice 70 příspěvků 04.01.17 12:09

@Tichošlápek To znamená někde kolem konce ledna? :think: :)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.01.17 12:10

Gratuluji, jsme dvě. :kytka: Já na konci listopadu potratila, čekala jsem na první MS po potratu a zřejmě (snad) nedorazí. Mám den zpoždění a na testu dálnice jak z Brna do Prahy, takže věřím, že tentokrát to už taky vyjde, rozdíl v čárkách je nesrovnatelný. Na gyndu se určitě není proč hnát, budeš stejně muset čekat na srdeční akce, nejlepší je jít kolem toho 8tt., kdy tam už srdíčko být musí. Prosím o zachování anonymu, je to čerstvé a nechci to tak nikde troubit.

Tichošlápek
Echt Kelišová 9614 příspěvků 04.01.17 12:11

@RomanaNN http://www.maminkam.cz/…a-kalkulacka ;)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.01.17 12:13

@RomanaNN Tak podle poslední MS jsi dneska 4+6, což je 5tt., počkala bych 2-3 týdny.

RomanaNN
Stálice 70 příspěvků 04.01.17 12:16

@Tichošlápek Díky :-) Já jsem jen trošku zblbnutá z toho, že ta menstruace co je tedy,,zpožděná´´, přišla, ale bylo to jednodenní špinění, spíš jen taková nahnědlá tečka na slipovce za celý den…takže nevím, jak to mám brát a počítat, ale podle testu tohle už asi MS nebyla si myslím :-)

maminka2017 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.01.17 13:03

Gratuluji, já měla srdíčko v 6+ takže se klidně objednej :-)

RomanaNN
Stálice 70 příspěvků 04.01.17 13:47

@Adélajda4 Moje doktorka byla minule trošku naštvaná, že jsem přišla moc brzy, tak ještě tak dva týdny počkám a pak vyrazím :dance:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.01.17 14:14

Mám to stejně jako ty. Poslední menses jsem měla 30.11. Lékařka mě objednala na 27.ledna. U nás objednávají až je jistota, že bude vidět srdíčko. Takže zajdi na konci ledna nebo začátkem února.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Třetí televizní škrt pro Leoše Mareše: Jak číst komplikace v jeho obsazení

Je to už třetí televizní projekt s Leošem Marešem v relativně krátké době,... číst dále >

Býval za andílka i hubu nevymáchanou. Proč je Zelenka další průšvihář?

Další fotbalový svéráz, další bývalý sparťan má oplétačky. Po Tomáši Řepkovi... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Reklama