Druhý porod císařským řezem

4.8.13 14:05

Druhy porod cisarskym rezem

Ahoj je tu nekdo kdo rodil dvakrat cisarskym rezem? Mam deformovanou panev a prvni porod probehl cisarem. Ted zvazuji druhe tehotenstvi ale nevim jestli do toho jit. Opet bych rodila cisarem a to uz se dost bojim ale nechtela bych mit jedinacka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

4502
4.8.13 14:06

@zdenik1988

proč se bojíš druhýho císaře?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26946
4.8.13 14:09

@zdenik1988
Cha! Můj první porod po třech dnech vyvolávání a třech dnech neskutečných kontrakcí skončil také císařem a pokud by ten druhý měl být přirozeně tak do toho snad ani nejdu… už jedině císař! Ty tři dny byly vážně utrpení, už to nechci zažít :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.8.13 14:10

Jedna moje příbuzná má tři holčičky a všechny císařem, tak se neboj :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.8.13 14:11
@MarkyM píše:
@zdenik1988proč se bojíš druhýho císaře?

malej se jim zasekl a nesel ven. Jsem uz celkem straspitel aby se neco nestalo. Preci jen uz tu jednoho broucka mam.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4502
4.8.13 14:18

@zdenik1988

já měla první porod taky císařem, teď jsem znovu těhotná a v císaře doufám!
Když máš deformovanou pánev tak je císař možná bezpečnější ne? Nejsem doktor takže nevím…ale klid furt lepší císař než několik hodin bolestí ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4502

@zdenik1988

Když máš deformovanou pánev tak je císař možná bezpečnější ne? Nejsem doktor takže nevím…ale klid furt lepší císař než několik hodin bolestí ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4502

@zdenik1988

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.8.13 14:21

Já bych to takhle nezobecňovala, ale samozřejmě císař by podruhé neměl být problém, spíš naopak, dneska už doktoři jedou přes stejnou jizvu, takže je to prý jednodušší… :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22512
4.8.13 14:29

Ničeho se neboj, ve skupině je se mnou holčina a ta má 3 děti a všechny císařem. Jen ji v posledním těhu víc hlídali kvůli jizvě, ale vše bylo OK.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4771
4.8.13 14:48

Ahoj,

tak jsem asi jediná co doufá v přirozený porod :?. První sem měla císaře a už bych ho teda nemusela, ač to vypadá, že na něj zase pujdu. V pondělí se mám jít domluvit a kvůli velikosti mimča mi asi naplánují další sekci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5648
4.8.13 14:51

Ahoj mam obe deti cisarem. Prvni byl akutnim a o prirozenem porodu jsm po zkusenostech nechtela ani slyset. Nebudu nalhavat, ze prvni 2 dny po operaci mi prisli vic bolestivejsi (bolestivejsi zavinovani delohy, i prvni vstavani),ale treti den jsem uz chodila jako čamrda. Niceho se neboj a honem do tehulkování :-).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11503
4.8.13 14:53

Prvního jsem rodila akutním císařem, druhého o 2 roky později plánovaným, až u toho druhého se zjistilo, že mam víc podsazenou pánev a že bych normálně neporodila. Obě sekce dopadly dobře, druhá snad ještě lépe než ta první, po té první jsem byla schopna vstát a chodit sama až po 3 dnech, u té druhé jsem hned večer vstala a chodila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5165
4.8.13 15:21

Mam tez za sebou dva cisare.Vse probehlo v pohode.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4157
4.8.13 15:22

Jsem měsíc po druhem cisari a i když jsem doufala v prirozeny, opět kvůli poloze mimca musela být sekce, ale u druhý císař byl v pohodě

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama